پست الکترونیکی-در رای گیری می تواند به نوبه خود روز انتخابات به یک هفته

یک تغییر به پست الکترونیکی رای گیری در حال افزایش شانس که آمریکایی ها نمی خواهد می دانم که برنده نوامبر انتخابات ریاست جمهوری در شب انتخابات یک سناریو است که دامن زدن به نگرانی در مورد اینکه آیا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را با استفاده از تاخیر به ایجاد شک و تردید در مورد نتایج.

دولت انتخابات در برخی از کلید میدان نبرد متحده به تازگی هشدار داده است که ممکن است روز به تعداد آنچه که انتظار آنها خواهد بود موجی از برگه های ارسال شده توسط پست الکترونیکی را از نگرانی برای ایمنی در میان همه گیر. در انتخابات به عنوان نزدیک به عنوان 2016 است تاخیر در شمارش آرا در ایالت های مهم می تواند در حفظ و سازمان های خبری از تماس یک برنده است.

“این ممکن است چند روز قبل از ما می دانیم که نتیجه انتخابات” Jocelyn بنسون میشیگان دموکراتیک وزیر امور خارجه در مصاحبه ای گفت:. “ما باید به آماده شدن برای آن در حال حاضر و قبول این واقعیت است که.”

اوهایو جمهوری خواه وزیر امور خارجه فرانک لاروس التماس کرد برای “صبر” ، “ما بدست عادت کرده اند به این ایده که وسط شب از شب انتخابات ما در حال رفتن به می دانم که تمام نتایج” آقای لاروس گفت: روز چهارشنبه در یک فروم در رای گیری میزبانی توسط مرکز سیاست دو حزبی. “شب انتخابات گزارش ممکن است کمی طولانی تر” در این سال او هشدار داد.

تاخیر در نتایج مشترک در چند متحده که در آن انتخابات در حال حاضر انجام شده تا حد زیادی از طریق پست. اما انتخابات ریاست جمهوری نشده است چپ در برزخ از سال 2000 زمانی که رای گیری بی نظمی در فلوریدا منجر به هفته از هرج و مرج و دادگاه دعوا.

برای برخی از کارشناسان انتخاباتی و دموکرات چشم انداز مشابه عدم قطعیت است به خصوص نگران کننده این سال به عنوان آقای ترامپ disparages پست الکترونیکی-در رای گیری به عنوان جعلی و ادعا کرده بدون شواهدی وجود دارد که گسترده پست الکترونیکی انتخابات منجر به “تقلب” در انتخابات.

“این بسیار مشکل ساز گفت:” ریک Hasen, یک دانشگاه کالیفرنیا-ارواین قانون استاد. “در حال حاضر وجود دارد بسیار اضطراب در مورد این انتخابات به دلیل سطوح بالای قطبش و اطلاعات نادرست است.”

آقای Hasen است که در میان کارشناسان است که در حال مطالعه گونه های در ایالات متحده سیستم انتخاباتی در این بیماری همه گیر. او به تازگی تشکیل یک گروه دو حزبی از دانشگاهیان به توصیه پادمان برای انتخابات. برخی از اعضای gamed از حالات دراماتیک مانند قانونگذاران ایالتی و یا فرمانداران امتناع صندلی انتخاب کنندگان و یا نامزد حاضر به صرفنظر کردن از قدرت است.

در همین حال برخی از دموکرات فعالان و وکلا و حتی presumptive ریاست جمهوری نامزد شده اند به طور فزاینده ای آوازی با نگرانی های خود را که آقای ترامپ سعی خواهد کرد برای دخالت در انتخابات. جو بایدن اخیرا گفت که او فکر می کند آقای ترامپ ممکن است استفاده از دفتر کار خود به مداخله: “علامت گذاری کلمات من, من فکر می کنم او در حال رفتن به سعی کنید به پشت پا زدن انتخابات به نوعی به آمده تا با برخی از دلایل که چرا آن را نمی تواند برگزار شود.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سخنگوی کن Farnaso به نام اتهام “یکی دیگر از بی اساس ایجاد لیبرال تئوری توطئه ماشین.”

آقای ترامپ گفت: سال گذشته در مصاحبه ای که او را قبول نتایج 2020 انتخابات. از آن پس این coronavirus به طور چشمگیری تغییر کرده چگونه آمریکایی ها رای دادن.

به عنوان رای دهندگان به دنبال یک جایگزین امن تر برای فرد رای گیری انتخابات از هر دو طرف باید ترویج پست الکترونیکی-در و رای گیری غایب گزینه های, و درخواست برای ایمیل های رای باید رسید در مقدماتی. بسیاری از ایالت ها انتظار به تکاپوی فرایند میلیون ها نفر دیگر در ماه نوامبر.

در حالی که هر دولتی خود را اجرا می کند, روند, کسانی که ایمیل رای دیگر را به دفعات مشاهده شده است. در برخی از ایالتها آراء پذیرفته شده می تواند چندین روز پس از روز انتخابات به عنوان طولانی به عنوان آنها قبل از شهریور نظرسنجی بسته شده است. و در حالی که برخی از ایالت ها تعداد آراء به عنوان آنها می آیند در دیگران – به ویژه بحرانی میدانهای میشیگان و پنسیلوانیا – قوانینی که ناکرده پردازش پست الکترونیکی رای گیری تا روز انتخابات تضمین این تعداد را گسترش خوبی گذشته که شب.

این بدان معنا نیست که مربوط به مطبوعات و دیگر سازمان های خبری نمی خواهد یک برنده است. AP به طور منظم تماس قبل از مسابقات رسمی شمارش آرا به طور کامل با استفاده از مدل بر اساس نتایج قسمی گذشته نژادها و گسترده رای گیری.

اما در خصوص تنگ, مسابقات, AP و اخبار دیگر سازمان ها ممکن است نگه داشتن در اعلام برنده. که می تواند منجر به ملی غلتکی سوار coaster تغییر نتایج.

در آریزونا در سال 2018 به عنوان مثال حزب جمهوری خواه مارتا McSally دقت برنده اولیه شمارش در شخص رای و پست الکترونیکی رای گیری که تا به حال وارد روز قبل از روز انتخابات. بیش از یک هفته پس از انتخابات قادر به شمارش تمام پست رای که وارد در روز انتخابات دموکرات Kyrsten Sinema برنده سناتوری مسابقه بیش از 2 درصد است. آریزونا تغییر روش های خود را سعی کنید به سرعت شمارش آرا در این سال است.

در میشیگان و پنسیلوانیا در آمریکا کمک کرد که دست آقای ترامپ خود 2016 پیروزی دموکرات ها را تحت فشار قرار دادند به استراحت قوانین منع آنها از پردازش برگه های رای قبل از روز انتخابات اما در مواجهه ایران با مقاومت در برابر.

در میشیگان توافق رهبران استدلال کرده بود این امر می تواند نامناسب برای رسیدگی به آراء قبل از روز انتخابات. اما در روز چهارشنبه دولت اوباما در کنترل سنا نشانه یک تغییر و پیشرفت یک لایحه که اجازه می دهد پردازش غیابی روز قبل از روز انتخابات.

خانم بنسون گفت: حتی اگر این لایحه می گذرد او انتظار دارد که شمارش آهسته در ماه نوامبر.

“این قطعا رفتن به یک چالش می شود,” خانم بنسون گفت.

در پنسیلوانیا تنها 4.6 درصد از این دولت رای دهندگان رای دادند یا زود و یا از طریق پست در سال 2016. اما در حال حاضر هر دو طرف خواست رای دهندگان به ارسال پست الکترونیکی رای گیری برای هفته آینده اولیه انتخابات و مقامات در حال غرق absentee ballot درخواست.

فیلادلفیا می گوید: آن را نمی خواهد حتی شروع به شمارش الکترونیکی آراء تا پس از پایان اولیه روز 2 ژوئن. فارست K. لیمن انتخابات مدیر در زمان موتورهای lycoming County در پنسیلوانیا مرکزی هشدار داد: “در شرایط نوامبر اگر آنها نمی, اجازه دهید ما شروع به canvassing زودتر از روز انتخابات, هیچ راهی وجود ندارد هر کسی می تواند مسئولانه تماس پنسیلوانیا در شب انتخابات.”

عامل دیگری که می تواند تاخیر تعداد دموکرات ها ” فشار به نیاز متحده به قبول پست الکترونیکی آرا مهر باطله تمبر پست در روز انتخابات. دموکرات ها باید ثبت بیش از یک دوجین پرونده های حقوقی خواستار آن است که استاندارد و توجه داشته باشید که دیوان عالی ایالات متحده مورد نیاز آن را برای ویسکانسین 7 آوریل انتخابات.

اما از آنجا که نیاز ویسکانسین نمی توانستم انتشار نتایج حاصل از آن انتخابات تا آوریل 13.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. AP نویسندگان دیوید Eggert در لانسینگ, Mich., و مارک لوی در Harrisburg, Pa. کمک به این گزارش.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>