ماهاراشترا – Sharad Pawar ادامه خواهد داد به یک خط زندگی برای MVA دولت

راهول گاندی ساده اظهارات در زمان ایجاد بسیاری از بال بال زدن برای هیچ چیز به خاطر آن معنی نیست که هر چیزی به جز که آنها می آیند از یک فرد که متاسفانه هنوز به عنوان یک بازیکن سرب در سیاست. برای او حزب خود را تنها ‘پشتیبانی’ ماهاراشترا دولت است و نه یک “اصلی تصمیم ساز’. در حال حاضر آنچه را نمی کند یک مهمانی های قدرت اشغالگر بلندگو و بسیاری از کابینه موقعیت – a ‘major’ تصمیم ساز است که برای هر یک با احتیاط به استنباط. که در حال حاضر رفتن به مربی Rahul که “حمایت از دولت” و های قدرت متناسب اساس است که کاملا متفاوت از یک گزاره? در واقع وجود دارد حداقل سه چهره کنگره در ماهاراشترا یکی از PCC یکی دیگر از نمایندگان مجلس با اشغال صندلی در ماهاراشترا دولت و در عین حال یکی دیگر از نمایندگان مجلس با آرزوی اما نه اشغال صندلی. و در بالای این وجود مراکز مختلف قدرت در AICC سر-چهارم – سونیا گاندی, بچه های او و دیگران است. تا کنون ماها Vikas Aghadi (MVA) دولت ماهاراشترا نگران است این است که بین Sharad چاندرا Pawar و سونیا گاندی و دیگران در AICC هستند یا تماشاچیان و یا حداقل یک طول بازو دور از معادله است.

راست از شکل گیری مگا ولت آمپر بسیاری از احساس شده است که دولت می خرد با خود تناقضات اما آنها اغلب فراموش می کنند که وجود داشته است بیش از حد بسیاری از تناقضات عمده در govts در بسیاری از ایالات و هنوز govts آیا عملکرد خیلی خوبی است. ما تا به حال در حال حاضر بسیاری از جمله اتحاد و govts. این بیماری همه گیر در ادامه به بازی ویران کردن در دولت و برخی از قطرات ناکارآمدی محدود می شود قابل مشاهده در Uddhav Thackeray دولت با بسیاری از فاصلهی خود را از پاسخگویی حتی اگر با بهره گیری از موقعیت و مسئولیت. اما به بگویید که همه چیز خیلی خوبی با مگا ولت آمپر نیز نمی تواند حقیقت کامل – وجود مشکلات واقعی در میان سه طرف در مسائل مربوط به حکومت و همچنین بین دولت و Rajbhavan رغم اظهارات که هیچ مسائل وجود دارد و همه چیز صاف و نرم هستند.

Sharad چاندرا Pawar پس از سفر خود به Matoshree که قطعا نبود معمول و روال اظهار داشت که دولت پایدار باقی مانده است و او متعهد به اتحاد با شیو سنا و کنگره. شیو سنا سخنگوی سانجی Raut مختلف توییتهایی نیز در این منادی Samna مجددا بارها و بارها که با تلاش بی جی پی برای بی ثبات کردن دولت ‘boomeranged که دولت او “قوی و پایدار’. مجلس قانونگذاری و سخنران کنگره رهبر نانا Patole و دیگر رهبران کنگره بیش از حد رد هر گونه تهدید به Aghadi دولت. اما در این جلسه Sharad Chnadra Pawar تا به حال با فرماندار بود که نامیده می شوند به عنوان یک حسن نیت ارائه میدهد دیدار با’ فرماندار درک است برای ابراز نارضایتی خود را در مورد دولت و وزیر بیش از بسیاری از مسائل است. Pawar جی هم تا به حال بسیاری از شکایت از حزب خود و همچنین از کنگره در برابر این سبک کار از رئیس جمهوری که در آن چند بوروکرات بودند تبدیل شدن به همه قدرتمند در زمان تضعیف و حتی وزیران. وجود دارد آشکار شکایت از کار پدر و پسر دو بیش از حد. Sharad Pawar ji, به نوبه خود, در مورد هر یک از نقاط با وزیر و در زمان خود تضمین برای هر یک از نقاط قبل اعلام کرد که دولت پایدار باقی مانده است.

جدا از معمول بین حزب هماهنگی مسائل مربوط به این موضوع از پدر و پسر است گفت: برای تبدیل شدن به چشم درد از اواخر. و باقی می ماند که یک امر روی حیله و تزویر. Uddhav Thackeray شخصا نه قدرت جاه طلبی – برای آن بوده است به طوری که او می توانست به راحتی آن را به دست آورد در طول زمان زندگی پدرش هندو Hriday Samrat بالا Saheb در یک نرم و صاف و نه پر زرق و برق در راه است. اما Uddhav Thackeray کند که جاه طلبی های خود را ، او قطعا مایل به حل و فصل کردن پسر خود را در حال حاضر یک وزیر کابینه در سیاست و در دایره قدرت از دولت استوار. این برخی از طبیعی سقوط outs – در قالب شایعات و بسیاری از مصرف بی مورد مزایای استفاده از این.

جدا از همه چیزهای دیگر مشتاق مشاهدات را نشان می دهد که Uddhav Thackeray سخت در تلاش است و موفق شده است تا حد زیادی به حک کردن فضای خود در وزارت امور خارجه سیاست. در طول شش ماه از بودن در helms او ظاهر ساخته شده خود شخصیت قابل مشاهده و دور از حزب خود و همچنین از ائتلاف او سر. او در تلاش است خود را به من بدهید و همچنین شیو سنا یک موقعیت منحصر به فرد دیگر از دیده شدن به صورت مطمئن مخالفان به مرکز یا متحد آن است. گاهی اوقات مانند Kejriwal دهلی و گاهی اوقات مانند Patnaik از Odisha – قرار دادن خود و حزب خود را در یک موقعیت که در آن او است و نزدیک با همه اما مطمئن باشید به هیچ کدام است. او پشتیبانی کا – رای گیری برای آن در Lok سبها و پرهیز در Rajya سبها – نتیجه کمک به NDA در یک مقطع مهم در میان حاد تلخی با BJP در بازگشت به خانه. او تایید NPR برای خود دولت در برابر اظهار داشت: موضع کنگره و NCP در مورد این مسئله. او همچنین به توافق Bhima Koegaon صورت گرفته توسط آژانس تحقیقات ملی (نیا) که توسط مرکز که در آن هر دو کنگره و NCP تا به حال جدی رزرو. در پلقر قتل او در زمان بسیار محکم و قاطعانه موقعیت حاکم کردن و مسواک زدن کنار هر جمعی رنگ – بر خلاف این دیدگاه که شیو سنا گرفته اند در غیر این صورت. اما او را از دست ندهید تماس و ابراز نگرانی های خود را به وزیر یوگی Adityanath بیش قتل چند sadhus در سهرنپور – نتیجه دادن او را برای نگرانی های خود را برای پلقر حادثه موجب چسبیدن به سنتی شیو سنا اخلاق. زمانی که بسیاری از شایعه ها شد و در را برای ورود به شورای قانونگذاری با Rajbhawan نگه داشتن کلید و دشمنان خود را با بهره گیری از بازی او در زمان تلفن برای تماس با نخست وزیر و هم ثابت کند که نخست وزیر در این عمل. او در نتیجه پاسخ خوبی به اولویت ها و تکرارهای حکومت تا حد زیادی به دور از تعصبات و تعصبات حزبی در حالی که خود را در فضای سیاسی بیش از حد در نتیجه تلاش ایجاد اعتبار خود را به عنوان رئیس دولت و رهبر از دولت است. بسیاری از این, اما, احساس شد به عبور از ائتلاف محدودیت توسط دیگر همکاران.

این مگا ولت آمپر دولت ماهاراشترا پایدار باقی خواهد ماند تنها یک دلیل آن این است که نوزاد از Sharad چاندرا Pawar و او به مقصد و همچنین مصمم به نگاه پس از آن زندگی و تندرستی است. BJP به عنوان آنها می گویند تا به حال ترجیح داده به چاقو او را در بازگشت. در حالی که نخست وزیر سعی pampering او محلی بی جی پی همه چیز را به برهنه کردن و خلع سلاح او را جذب می کند و defecting خود را بسیار نزدیک به ایدز و همکاران. این ساخته شده Sharad Pawar سرخورده مورد نارندرا و او این بیان علنی قبل و در طول مجمع انتخابات است. سرنوشت بود سریع به Pawar جی این فرصت را به آموزش درس به پس از خود درک ناپذیر BJP و او را دیدم به آن BJP است نگه داشته و دور از قدرت است. در نتیجه نگه داشتن BJP دور باقی می ماند و مهم تر از نگه داشتن مگا ولت آمپر در قدرت و این ایده سوق خواهد Sharad Pawar به انجام همه چیز را به نگه داشتن MVA دولت شناور. در عقب زمین Sharad Pawar است که انجام بسیاری برای دولت – با استفاده از خود را خوب دفاتر در هر زمان و همه زمان. در بالای همه چیز تمام MVA شرکای فراموش احترام و با کلمات خود را – از Uddhav Thackeray به سانجی Raut به سونیا گاندی به طوری که دیگری مورد نیاز است ؟ آن خواهد بود بسیار دشوار است برای BJP به Sharad Pawar در هیئت مدیره به ویژه هنگامی که او هیچ چیز را بیشتر از آنچه که او در حال حاضر است و البته چیزی برای از دست دادن یا نه. از سوی دیگر اگر او می تواند به سیمان بیشتر مگا ولت آمپر به عنوان یک ائتلاف در دولت تمام قدرت معادله خواهد شد که اثرات آن و او ادامه خواهد داد به فرمان زرق و برق پادشاه ساز!

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>