مادورو می دهد اقتصاد یک آزادتر دست خود را به نگه داشتن گرفتن در ونزوئلا

ونزوئلا روم ساز سانتا ترزا انجام اولین بار در کشور ارائه عمومی اولیه در بیش از یک دهه.

کاراکاس—ونزوئلا را به شدت سوسیالیستی رهبران مبارزه برای دفع فروپاشی اقتصادی و نگه دارید و به قدرت هستند به دنبال کمک کمی از یک منبع بعید است: بازار آزاد است.

این کشور جمهور مستبد Nicolás Maduro, که دریافت های سیاسی آموزش در کوبا و علنا رتبه افتخارات سوسیالیسم آغاز شده است اجازه می دهد شرکت های به کار با یک آزادتر دست با توجه به صاحبان کسب و کار و اقتصاددانان.

تغییر که می آید پس از حرکت های اخیر برای حذف کنترل قیمت ها و اجازه می دهد دلار آمریکا به گردش آزادانه در سمت چپ کارخانه اپراتورهای واردکنندگان و صاحبان فروشگاه نگرانی بدانم که آیا ونزوئلا در حال حرکت است همیشه تا به آرامی به سمت چینی-مانند مدل استبدادی سرمایه داری—و یا اینکه آیا آقای مادورو است که فقط به طور موقت به بازار کمی آزادی در حالی که اقتصاد تحت فشار شدید از تحریم های ایالات متحده.

رئیس جمهور نیکولاس مادورو در Jan. 23 در کاراکاس کاسته است کنترل بیش از خصوصی صنعت تعرفه واردات و تجارت ارز. عکس: کارولینای Cabral/گتی ایماژ

“وجود دارد یک تغییر در جهت” گفت: جوزپه Cordivani یک دیرین کارخانه کفش مالک. او گفت که او با احتیاط امیدوار به کارخانه خود را در کاراکاس که او تا به حال در نظر گرفته بسته شدن یک سال پیش و در حال اجرا است در کسری از آن خروجی قبلی به بالا به ظرفیت کامل.

“ما در حال تشویق,” او گفت:. “همه چیز فلج شدند. در حال حاضر وجود دارد ، این امکان وجود دارد برای خرید مواد. و این مثبت است. ما می توانیم ارائه کنیم.”

ونزوئلا باقی می ماند اقتصادی مورد سبد. اقتصاد خود را با قرارداد 60 درصد طی آقای مادورو را تصرف و به طور گسترده ای پیش بینی شده به کوچک شدن یکی دیگر از 10 ٪ در این سال است. اما کسب و کار مردم می گویند که آنها در حال تجربه اولین نشانه های اقتصادی دوباره بجای اول برگشتن.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما فکر می کنم ونزوئلا رهبری را تشویق بازار آزاد سرمایه داری پس از آن تثبیت? چرا که نه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

این کشور بهترین و شناخته شده رم ساز سانتا ترزا در روز جمعه آغاز شد و اولین عرضه اولیه عمومی است که ونزوئلا دیده می شود در بیش از یک دهه. یک شرکت مخابراتی در شهر والنسیا آغاز شده و به اندازه کافی از یک سود برای پرداخت پاداش به کارگران است. و مواد غذایی شرکت Protinal است راه اندازی مجدد یک کارخانه در غرب زولیا دولت است که باعث می شود شیر خشک 15 سال پس از خاموش کردن به دلیل محدودیت های دولت در نرخ ارز و کنترل قیمت.

Tareck ال Aissami, رژیم قدرتمند صنایع و تولید ملی رئیس و وزیر کشاورزی Wilmar کاسترو Soteldo تا به حال در ماه های اخیر را متقاعد آقای مادورو برای نرم کردن دولت ” در اقتصاد به گفته افراد آشنا با این موضوع. مدیران کسب و کار بیش از حد ملاقات با مقامات بالا اصرار تغییر دهید.

علنا آقای مادورو نشده در حال غرق سوسیالیستی شد. در خصوصی محرم از رئیس جمهور گفت: او بدست مشاوره از نرم افزار-بخش کسب و کار در حزب حاکم به معرفی یک میکس از دولت-تامین مالی پروژه های زیربنایی شل تر مقررات و مشوق های مالیاتی برای احیای آنچه یک بار شلوغ بخش صنعتی. مشاوران فروش می رسد این ایده به آقای مادورو به عنوان یک راه هوشمندانه برای دور زدن تحریم های ایالات متحده به جای ارائه آن به عنوان یک عمده فروشی از بین بردن انقلاب سوسیالیستی با توجه به محرم و یک اقتصاددان ارائه مشاوره به دولت است.

گردشگران باید کوکتل رم در سانتا تزا مزرعه در نزدیکی کاراکاس در روز سه شنبه.

سانتا ترزا کارکنان آب بندی بطری های شرکت 1796 حق بیمه رم با نام تجاری.

“با وجود همه چیز” این محرم گفت: “ما قادر به شروع به تنفس از لحاظ اقتصادی یک بار دیگر.”

تغییرات شروع به نظر می رسد پس از یک نقطه کم برای ونزوئلا یک کشور خاموشی در ماه مارس است. در دولت به پایان رسید خارجی-کنترل ارز به بانک ها اجازه می دهد دلار به گردش آزادانه در کنار محاصره بولیوار. رهبران کسب و کار می گویند دولت پس از آن متوقف شد اجرای کنترل بر قیمت ها یکی دیگر از سیاست اقتصاددانان می گویند تا به حال تقریبا نابود تولید. پایان دادن به تعرفه های تمام شده کالا شروع به تولید و واردات است.

سانتا ترزا کارمند تماس با یک تکنسین به نوبه خود در یک ژنراتور در طول متناوب خاموشی در روز سه شنبه.

“این کاملا نئولیبرالی تعدیل طرح گفت:” لئوناردو Buniak یک تحلیلگر. “آنها تصمیم به ماندن در قدرت ابدی و نیاز به کارآیی اقتصادی.”

اخیرا مقامات دولتی از جمله معاون رئیس جمهور Delcy رودریگز ملاقات با مدیران کسب و کار به آنها بگویید که آنها می تواند تولید کالا تا حد زیادی عاری از دخالت دولت. دولت همچنین التماس کرد با صاحبان تولید مواد غذایی و تامین کنندگان که فرار از کشور به بازگشت مردم با آگاهی از این وضعیت گفت.

“در آغاز سال گذشته, دنیای کسب و کار احساس کرد که قرار بود همه چیز را در توالت” گفت: Jorge Botti که شرکت مخابرات تامین کابل های فیبر نوری و دانش مستقیم از مذاکرات بین مقامات و رهبران کسب و کار. “همه ما فکر می کردند که این امر می تواند ما در سال گذشته که ما از رفتن به بستن که وجود دارد خواهد بود در فضا به انجام کسب و کار در ونزوئلا. همه از آن تغییر کرده است.”

تغییرات یک چالش مطرح برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که برای یک سال انداخته است حمایت خود را پشت سر رهبر مخالفان ژوئن Guaidó درست یک سری از تحریم ها علیه مقامات رژیم و ونزوئلا قانونی اصلی صادرات نفت در تلاش برای وادار کردن آقای مادورو به استعفا.

مربوط تصویری

ماریا Planchart یک بار زندگی می کردند به راحتی در کاراکاس بود و آرمان های یک وکیل. در این WSJ فیلم مستند ما به دنبال مبارزه خود را برای تغذیه خانواده اش.

رژیم هر چند پاسخ با واگذاری کنترل عملیاتی از حوزه های نفتی خود را به شرکای مانند روس نفت روسیه—که نیست تحت تاثیر تحریم های ایالات متحده منع کرده است که شرکت های آمریکایی را از انجام کسب و کار با دولت متعلق به اشخاص—در حالی که صادرات طلا از wildcat معادن. و آن را بی سر و صدا شروع به ناکارآمدی اصول چه رهبران آن ابتدا با هوگو چاوز به نام قرن 21, سوسیالیسم.

“بدیهی است که بحران ما را در ما تقویت ظرفیت خلاق به دنبال پاسخ ما به پیاده سازی استراتژی های جدید و زیبا-هماهنگی اقدامات برای غلبه بر مشکلات” آقای مادورو گفت: در یک آدرس در Jan. 14.

یک نانوایی در خدمت مشتریان از خرید نان و کیک با دلار ایالات متحده است.

برخی از تحلیلگران می گویند این اقدامات ممکن است در طولانی مدت اگر آنها بهبود زندگی مردم و کاهش مخالفت. “به آزادسازی اقتصادی است, رفتن به ادامه چون رژیم می بیند که آن را نیز حذف فشار سیاسی گفت:” عمر زامبرانو اقتصاددان ارشد در کاراکاس-بر اساس آناليز واريانس تحقیقات سیاست.

تصمیم به اجازه دلار به گردش آزادانه است که عمدتا با بهره گیری تقریبا نیمی از جمعیت بسیاری از آنها دلار به لطف 4 میلیارد دلار سالانه حواله دریافت می کنند از بستگان در خارج از کشور. تحلیلگران می گویند برخی از greenbacks گردش در اینجا نیز از فاسد کسب و کار مردم با روابط رژیم که شستن دلار خود را در خانه به دلیل تحریم آن را سخت برای مخفی کردن پول نقد در خارج از کشور.

برخی از اقتصاددانان می گویند که اقتصاد را بهبود ممکن است زودگذر از خیلی از آن است که واردات محور است. آنها توجه داشته باشید که دولت هیچ ثبات اقتصاد کلان برنامه ریزی و هیچ یک از تغییرات آن است كه در قانون به این معنی که دولت می تواند به سرعت بازگشت به روزهای اسامی صاحبان فروشگاه را متهم به قیمت درآوردن.

برای یک بار-تولید کنندگان بزرگ, سوال این است که چگونه پول در اقتصاد است که سایه ای از آنچه در آن بود. کاهش ارز در چاپ به نظر می رسد که کاهش نرخ تورم از نرخ تورم بالاتر از 50% در سال 2018 اما آن است که هنوز هم در جهان بالاترین مخالفت قانونگذاران گفت. خاموشی و کمبود آب bedevil صاحبان کارخانه.

هنوز هم در اینجا در پایتخت, همه چیز از داروهای وارداتی به اهل شبه جزیره ایبری ژامبون را به قطعات خودرو—تمام هنگامی که سخت برای پیدا کردن—در حال حاضر مملو قفسه های فروشگاه. و شرکت های بزرگ و کوچک از ونزوئلا بزرگترین شرکت خصوصی تولید کننده مواد غذایی قطبی به سازندگان چسب و کفش شروع به خم کردن تولید.

مردم منتظر برای ورود به یکی از در حال حاضر بسیار شایع فروشگاه کالاهای وارداتی و محصولات در کاراکاس.

یکی دیگر از امیدوار نشانه ای از زمان است که سانتا ترزا سهام قرار دادن. خود را برای اولین بار ارائه شد و بخشی از تلاش برای افزایش تعداد 3 میلیون دلار. آلبرتو Vollmer, the rum ساز رئیس جمهور گفت: دولت به حدی چرخش به سمت عمل گرایی.

“برای سال های بسیاری از ما شده اند با ضربه زدن بر روی درب به بسیاری از آنها را به درک منطق پشت باز اقتصاد کشور” آقای Vollmer گفت.

پدرو ناواس صاحب یک کامیون مواد غذایی در کاراکاس که به فروش می رساند, خاورمیانه, ظروف مجموعه با یک گروه دیگر از صاحبان کامیون در پارک کوچک جذب خانواده ها که هم اکنون می توانید با استفاده از قانونی خود دلار برای پرداخت هزینه falafels و shawarmas.

“ما کسب و کار سودآور است تا کنون اعداد مثبت هستند و ما در حال ایجاد شغل” او گفت:. “ما نه تنها نگران باقی مانده اما زندگی بهتر است.”

نوشتن به رایان Dube در ryan.dube@dowjones.com خوان وان فوره رو در Juan.Forero@wsj.com و Kejal Vyas در kejal.vyas@wsj.com

اصلاحات & Amplifications
جوزپه Cordivani نام غلط املایی در نسخه قبلی این مقاله به عنوان Giusseppe Cordavani. (Jan. 30)

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو