بیش از چند روز گذشته آغاز با خروج از Jyotiraditya Scindia از حزب کنگره تحولات سیاسی در, Madhya Pradesh باید نقل مکان کرد و در یک سرعت سریع. دولت تبدیل به یک سیاسی سر چشمه. Scindia نه تنها راه می رفت از حزب کنگره بلکه در زمان با او همراه تعداد قابل توجهی از MLAs در نتیجه ترک کمال نات دولت در یک موقعیت مخاطره آمیز.

بی حد و حصر بحث های صورت گرفته در اتاق های خبر در رسانه های چاپی و آنلاین سیستم عامل که چرا Scindia تصمیم به پیاده روی به بیرون از حزب کنگره در وهله اول و سپس برای اضافه کردن توهین به جراحت پیوست BJP. حال سوال این است که باید مطرح شود این است: آیا حزب کنگره ارائه نمی دهد اتاق کافی به رهبر جوان به بیان خودش ؟ آیا کنگره دست کم گرفتن Scindia? آنها احتمالا انجام داد.

خوب حالا سوال این است که حتی اگر کمال نات دولت موفق است در اثبات این اکثریت در کف خانه کنگره حزب در حال حاضر از دست داده و یک رهبر جوان. من استدلال می کنند این به دلیل Scindia شد یکی از برجسته ترین چهره های این حزب در سیاست خارجه و در سراسر کشور. به او راه رفتن و عبور بیش از به BJP مطمئنا شرم آور ترین چیزی که تا به حال به چهره است. نه تنها این حزب کنگره نیز ممکن است از دست داده اند در آینده صورت برای وزیر, Madhya Pradesh. مردی که هنوز هم جوان است که در یک زیر وفادار و کسی که دسترسی به “فرماندهی عالی’ از حزب کنگره در حال حاضر بخشی از اپوزیسیون اردوگاه.

در حالی که حزب کنگره دهکدهای از دست داد بسیاری در Scindia خروج همان را نمی توان گفت برای جوان قلمه از خانواده سلطنتی. او ممکن است راه می رفت از حزب حاکم در دولت اما احتمالا او خوانده ملی خلق و خوی. در حالی که او ممکن است به یک موقعیت برجسته در سیاست خارجه از, Madhya Pradesh, او می ایستد و برای به دست آوردن یک Rajya سبها نامزدی پس از پیوستن به BJP. اگر کمال نات دولت در دولت از دست می دهد اکثریت او نیز ممکن است تبدیل به بخشی از دولت آینده با BJP می داند.

در حالی که بی جی پی استقبال کرده Jyotiraditya در برابر آن از صمیم قلب کنگره رهبران و به ویژه دوران کودکی خود را دوست. راهول گاندی داده است خاموش و پاسخ. هر چند Scindia شد اخراج از حزب کنگره راهول گاندی تصمیم به فقط محکوم کردن اقدامات خود را در یک شیوه ای ملایم و گفت که او می داند که Scindia نمی خواهد پیدا کردن صلح در حزب جدید به ایدئولوژی مطابقت ندارد ایشان است.’

در میان این همه یک چیز به درستی روشن است که کنگره باید به عمل و که بیش از حد سریع به طوری که برای اولین بار آن را قادر به ذخیره آن دولت در Madhya Pradesh و آن را از دست دادن نیست و ارتباط آن در سیاست است.کنگره نیاز به درک که آن را فقط به اندازه کافی به آن بستگی دارد, پیر رهبران و گاندی خانواده برای رهبری است. آنها نیاز به پرورش رهبران در پایه رهبران که جوان هستند و کسانی که فرمان محبوب اکثریت. اگر حزب بزرگ قدیمی است که قادر به انجام این کار قطعا وجود دارد ممکن است زمانی که کنگره مراجع خواهد بود سمت چپ تنها در کتاب های درسی تاریخ.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de