میسی به قطع 3,900, شرکت, شغل

میسی فروشگاه بسته شد شروع مارس 18 و شروع بازگشایی مارس 4; یک سخنگوی گفت: این شرکت در حال تماشای افزایش coronavirus موارد در چندین ایالت از نزدیک.

عکس: Demetrius فریمن/مهر نیوز

Macy’s , Inc. M -5.01% تخمگذار کردن تقریبا 3,900 شرکت کارکنان به عنوان خرده فروش مانند کسب و کارهای دیگر مواجه بازیابی کند از coronavirus ناشی از بحران اقتصادی که از بین برود سود آن در سه ماهه اخیر.

این کار کاهش به نمایندگی از حدود 3 درصد از کل نیروی کار این شرکت به استثنای فصلی کارکنان به دنبال حدود 2000 اخراج شرکت در ماه فوریه است. میسی بیشتر کاهش نیروی انسانی در سراسر آن فروشگاه های زنجیره تامین و پشتیبانی از مشتری, بخش, اما ممکن است دوباره برخی از مواضع به عنوان فروش دارایی های این شرکت گفت: پنج شنبه.

میسی فروشگاه بسته شد از 18 مارس تا مه 4, بخشی از محلی داشتیم که مورد نیاز مردم را به پناهگاه در خانه و آنها به تدریج بازگشایی در سراسر کشور است.

“در حالی که بازگشایی فروشگاه های ما به خوبی می گذرد ما پیش بینی یک روند تدریجی بهبود کسب و کار و ما اقدام به چین ما هزینه پایه با پیش بینی کاهش فروش” میسی مدیر اجرایی جف Gennette گفت.

شرکت در سراسر اقتصاد شده اند بریده شغل آنها به عنوان پاسخ به یک رکود اقتصادی است که در حال حاضر sapped تقاضا و سود. General Electric Co. بوئینگ شرکت ، Uber Technologies, Inc. و Airbnb, Inc. گفت: آنها برش هزاران شغل. هواپیمایی متحده Holdings, Inc. و American Airlines Group , Inc. باید اعلام کرد قصد دارد به کوچک شدن خود را مدیریت صفوف 30 درصد در پاییز.

خرده فروشان که در فروشگاه ها به طور موقت بسته شده است به خصوص ضربه. بخش-فروشگاه زنجیره ای Neiman Marcus و J. C. Penney Co. باید برای ورشکستگی زمینه حمایت می کند. Penney تعیین کرده است قصد دارد تا نزدیک 150 فروشگاه. این هفته, ویتامین خرده فروش GNC Holdings, Inc. برای ورشکستگی زمینه حفاظت با برنامه ای به صدها نفر از فروشگاه ها.

دیگر خرده فروشان در حال کاهش تعداد سر آنها به عنوان تنظیم به حالت عادی است که در آن خرید و فروش نقاهت به آرامی و فروشگاه ها به چشم انداز صورت موقت بسته شدن دوباره به عنوان ویروس تعداد سنبله در برخی از کشورهای خاص. Apple Inc. بسته شده است برخی از فروشگاه های آن که تا به حال بازگشایی در هوستون و مکان های دیگر که در آن Covid-19 موارد شروع به پریدن کرد.

مربی پدر و مادر ملیله , Inc. ساخته “کاهش قابل توجه” در آن سر جهان تعداد در ماه مه و ژوئن به گفته یک سخنگوی. که به دنبال از بین بردن تقریبا 2,100 مشاغل در آمریکای شمالی خرده فروشی نیروی کار در ماه آوریل است. Barnes & Noble, Inc. گفت: این هفته آن را گذاشته شدن تعدادی از کارکنان در نیویورک ،

مربوط تصویری

تحلیلگران و اقتصاددانان به توجه نزدیک به ماهانه تعداد فروش خرده فروشی به عنوان یک راه برای ارزیابی چگونه اقتصاد ممکن است دوره نقاهت بعد از تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس. عکس: کتی Willens/آسوشیتد پرس.

میسی حال تلاش شده است تا قبل از همه گیر مجبور غیرضروری خرده فروشان به طور موقت تعطیل فروشگاه خود را. در اوایل ماه فوریه این شرکت گفت: این برنامه ریزی برای نزدیک به یک پنجم آن در فروشگاه ها بیش از سه سال آینده. از Feb. 1 آن شاغل 123,000 کامل و پاره وقت کارکنان از 166,900 پنج سال پیش.

میسی انتظار اخراج به تولید و صرفه جویی در حدود 365 میلیون دلار در سال مالی جاری و حدود 630 میلیون در سال به جلو رفتن. پس انداز هستند علاوه بر پیش بینی 1.5 میلیارد دلار سالانه کاهش هزینه این شرکت در ماه فوریه اعلام کرد.

پس از آن آمد محلی حکم نیاز مردم به پناهگاه در خانه. میسی بسته تمام فروشگاه های خود را در 18 مارس و شروع نمی شود بازگشایی آنها را تا زمانی که ممکن است 4. آقای Gennette گفت: در 9 ژوئن که خریداران بازگشت به فروشگاه ها سریع تر از او انتظار می رود و او برنامه ریزی شده برای بازگشایی همه آنها تا پایان ماه ژوئن است. اما قبل از این بود که ویروس شروع به افزایش دوباره در چند متحده است. به عنوان جمعه, macy’s نشده بود بسته هر فروشگاه دوباره بود اما بررسی وضعیت روزانه یک سخنگوی گفت.

میسی انتظار آخرین اخراج به تولید و صرفه جویی در حدود 365 میلیون دلار در سال مالی جاری و حدود 630 میلیون در سال به جلو رفتن. پس انداز هستند علاوه بر پیش بینی 1.5 میلیارد دلار سالانه کاهش هزینه این شرکت در ماه فوریه اعلام کرد.

میسی انتظار pretax هزینه در حدود $180 میلیون مربوط به اخراج در سال مالی جاری که بیشتر آن خواهد شد ثبت شده در سه ماهه دوم به عنوان یک پول شارژ.

این شرکت گفت: این چرخش به $652 میلیون اولیه از دست دادن سه ماهه اول سال در مقایسه با سود $137 میلیون سال پیش. فروش در این دوره کاهش یافت و 45 درصد به 3 میلیارد دلار. این شرکت برنامه ریزی شده است که گزارش نهایی آن در سه ماهه اول نتایج در ژوئیه 1.

نوشتن به سوزان در Kapner [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8