خریداران perused فروش جمعه سیاه در macy’s فروشگاه گل سرسبد در نیویورک در ماه نوامبر. عکس: وانگ یانگ/زوما پرس

Macy’s , Inc. برنامه ای برای نزدیک 125 فروشگاه بیش از سه سال آینده پذیرش است که یک پنجم آن مکان نمی تواند رشد به عنوان خریداران خرید آنلاین بیشتر و کمتر سفر به مراکز.

این شرکت همچنین برش حدود 2000 مشاغل شرکت های بزرگ و یا 10 درصد از شرکت های بزرگ و پشتیبانی از کارکنان و بسته شدن دفاتر متعدد. آن را رها دوگانه ستاد در سینسیناتی—ساختار میسی نگه داشته است از سال 1994 زمانی که آن را هنوز هم یکی از بزرگترین خرده فروشان—و قرار دادن تمام ستاد نقش در نیویورک است.

میسی که حفظ خواهد کرد در حال اجرا حدود 400 از اسم آن فروشگاه است ramping تا بازسازی آن تلاش پس از yearslong رکود است. بنیاد هم از های مختلف منطقه ای و زنجیر و این شرکت تلاش کرده است حتی آن را به عنوان چپ ضعیف ترین مراکز و افزایش هزینه های تجارت الکترونیکی.

هنگامی که ستون فقرات آمریکا مراکز خرید بخش-فروشگاه های زنجیره ای مثل macy’s, J. C. Penney و سیرز شده اند از دست دادن مشتریان به راحتی آمازون.com , Inc. و تخفیف در بر داشت در خارج از قیمت زنجیر مانند T. J. Maxx.

“هدف ما این است که به اصلاح و احیای آنچه از یک فروشگاه باید” میسی مدیر اجرایی جف Gennette در مصاحبه ای گفت:. “فروشگاه های بزرگ هنوز هم حیاتی در صورتی که درست انجام شود. وجود زنده بودن به داشتن بسیاری از دسته ها و برندهای زیر یک سقف است.”

خرده فروش در حال آزمایش یک مفهوم جدید است که آن را از مراکز با باز کردن فروشگاه های کوچک در نوار مراکز که در آن بیشتر مردم در حال خرید است. و آن را در ادامه به دنبال سود حاصل از املاک و مستغلات خود را از جمله یک برج است که این برنامه برای ساخت بالای آن هرالد مربع شاخص در شهر نیویورک است.

آقای Gennette اعلام کرد برخی از تغییرات داخلی در روز سه شنبه و برنامه ای برای به اشتراک گذاری اطلاعات با سرمایه گذاران در روز چهارشنبه به عنوان بخشی از استراتژی به روز شده برای تعمیرات اساسی 161-در سال های زنجیره ای.

این حرکت منجر خواهد شد به $480 میلیون در بازسازی اتهامات عنوان شده علیه. میسی انتظار برای نجات از 1.5 میلیارد دلار در سال تا پایان سال 2022 با 600 میلیون دلار صرفه جویی در سال مالی جاری. برخی از پول خواهد بود مجددا سرمایه گذاری در فن آوری و ارتقاء دیگر آقای Gennette گفت.

مدرن میسی جعلی با ادغام يکپارچه Department Stores, Inc. و ممکن است در فروشگاه های شرکت. برای ایجاد اولین ملی فروشگاه های زنجیره ای. پس از سال 2005 به ادغام این شرکت اداره می شود بیش از 800 فروشگاه های بزرگ از جمله Bloomingdale زنجیره ای. رو به کاهش فروش و کمتر از فروشگاه بازدید از این اعلام کرد قصد دارد در سال 2016 به 100 از آن ضعیف تر مکان.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه می توانید از خرده فروشان بزرگ مثل macy’s ادامه به نوآوری و افزایش درآمد? پیوستن به مکالمه زیر.

زمانی که آقای Gennette در زمان راس macy’s در سال 2017, او در مورد ساده آن وسیع عملیات. او سرمایه گذاری در بالا انجام flagships و به اصطلاح مگنت مکان های که در ادامه به قرعه کشی خریداران. پس از 2018, macy’s است مرمت 150 از بهترین آن مکان و آن را برنامه ای برای ارتقاء یکی دیگر از 100 سال به این آقای Gennette گفت.

اما یک تکه بزرگ از آن وزارت-فروشگاه ناوگان که آقای Gennette تماس “فروشگاه محله” آیا بیمار در مراکز که در حال از دست دادن مشتریان. آقای Gennette سعی در کاهش اندازه از فروشگاه محله و تجهیز نشدن آنچه که آنها به فروش می رسد فایده ای نداشت. “ما نمی پیدا کردن یک راه حل” او گفت:.

حدود 125 محله فروشگاه ها خواهد شد بیش از سه سال آینده از جمله 30 closings که اعلام شد در ماه ژانویه است. (30 فروشگاه شامل یک بلومینگدیل محل.) آقای Gennette گفت: لیست نهایی از مکان های بسته می شود تغییر می تواند بر اساس شرایط بازار و بازار و عملکرد. میسی گفت: فروشگاه های میله میله برای بسته شدن باید سالانه درآمد حاصل از $1.4 میلیارد دلار است.

در علاوه بر این به حدود 400 میسی فروشگاه های این شرکت هنوز حدود 40 Bloomingdale فروشگاه ها و Bluemercury زیبایی های زنجیره ای است که تقریبا 170 مکان. آن را نیز باز 216 macy’s, پشت صحنه, کردن قیمت فروشگاه که اکثر آنها واقع شده در داخل را به اسم خود فروشگاه.

برخی از تحلیلگران به نام در این شرکت به پاره, رد پای آن.

“میسی بیش از حد بسیاری از متر مربع تعقیب بیش از حد تعداد کمی از مشتریان گفت: Craig Johnson رئیس شرکت مشاوره مشتری رشد همکاران و اضافه کرد که این شرکت نیست نقل مکان کرد و به اندازه کافی سریع به عقیم فروشگاه. “فروش در حال پایین رفتن سریع تر از آنها می توانید از بین بردن فضای فیزیکی.”

میسی هنوز هم بسته شدن از آن کتاب های سال است که به پایان رسید Feb. 1 اما از آن انتظار درآمد کاهش 1.5 ٪ به $24.6 میلیارد دلار است. آن را پیش بینی کرد که فروش در فروشگاه های کفش حداقل یک سال که مانع تاثیر بسته فروشگاه 0.7%.

آقای Gennette است افتتاح فروشگاه جدید که میسی از مراکز. او قصد دارد برای باز کردن فروشگاه های کوچک به نام بازار میسی که انجام خواهد داد که بسیاری از محصولات و برندها به فروش می رسد در یک میسی فروشگاه شامل پوشاک لوازم خانه کالا و محصولات زیبایی.

درخواست تجدید نظر از این فروشگاه های جدید خواهد شد و موقعیت خود را در مراکز خرید که ارائه دسترسی آسان کردن جاده های اصلی و خود را با اندازه کوچکتر از حدود 15000 متر مربع است که یک دهم اندازه معمولی میسی آقای Gennette گفت.

آقای Gennette گفت: او قصد دارد به چهار یا پنج فروشگاه جدید باز تا پایان سال از جمله در دالاس فورت ورث تگزاس و واشنگتن این شرکت نیز باز هفت رایگان-ایستاده در پشت صحنه فروشگاه های این سال است.

“ما آجر و ملات استراتژی را نمی توان محدود ما در بازار حضور” آقای Gennette گفت. “ما گزینه های برای باز کردن بازار است.”

میسی ادامه به سمت redevelop موجود در آن املاک و مستغلات اکثریت قریب به اتفاق آن صاحب آشکار و یا از طریق زمین های اجاره. بیش از چهار سال گذشته آن را ایجاد 1.6 میلیارد دلار در درآمد حاصل از املاک و مستغلات معاملات. این شرکت انتظار دارد املاک و مستغلات درآمد حاصل از مجموع حدود 130 میلیون دلار در این سال است.

“ما بیش از حد مربع در ما پارکینگ” آقای Gennette گفت: توصیف آن به عنوان زمین است که می تواند به فروش می رسد و redeveloped توسط بانک ها و یا رستوران های فست فود.

این شرکت همچنین ارائه به روز شده در راهنمایی خود را برای سه ماهه چهارم و سال مالی که در آن قصد دارد به گزارش اواخر این ماه. میسی در حال حاضر انتظار فروش در فروشگاه های کفش حداقل یک سال به سقوط 0.5% برای تعطیلات سه ماهه, ضرب و شتم یک پیش بینی است که آن را قبلا کاهش داد. این شرکت همچنین انتظار دارد تمام سال درآمد در پایان بالا از آن پیش بینی قبلی که این کاهش در ماه نوامبر به یک محدوده از $2.57 به $2.77 یک سهم.

آمازون ارسال شده یک چهارم از فروش قوی دستاوردهای آن را به عنوان گسترش عمیق تر به پوشاک و دیگر دسته بندی ها, اما بسیاری از سنتی زنجیره ای تلاش کرده اند برای انطباق با مصرف کننده تغییرات و افزایش رقابت است. هدف Corp. Kohl’s Corp. و J. C. Penney Co. انتظار می رود به گزارش تعطیلات بدون زرق و برق نتایج در اواخر این ماه.

دیگران از جمله Barneys New York, نوجوانی زنجیره ای Forever21 زمینه را برای حفاظت از ورشکستگی سال گذشته است. در ماه نوامبر صاحب سیرز گفت: این امر بسته 96 فروشگاه ترک هنگامی که غالب زنجیره ای فقط با 182 سیرز یا فروشگاه Kmart. پنج سال پیش وجود دارد نزدیک به 2000 سیرز و Kmart مکان.

نوشتن به سوزان در Kapner Suzanne.Kapner@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im