میسی می گوید: اکثر فروشگاه ها از بازگشایی

خریداران به مرور در macy’s فروشگاه گل سرسبد در نیویورک در اواخر ماه گذشته.

عکس: وانگ یانگ/ایسنا/زوما پرس

Macy’s, Inc. گفت: تقریبا تمام فروشگاه های خود را دوباره باز پس از یک monthslong بسته شدن با توجه به Covid-19 همه گیر هر چند خرده فروش هشدار داد که می تواند اقدامات دیگر به عنوان کشورهای شمارش بیشتر coronavirus عفونت.

“در حالی که ما انتظار نداریم که یکی دیگر از ملی shutdown ما پیش بینی تاثیر منطقه ای به عنوان مصرف کنندگان را تشویق به ماندن در خانه” رئیس اجرایی جف Gennette گفت: روز شنبه در یک کنفرانس تلفنی به بحث در مورد میسی فصلنامه نتایج. “بسیاری از فروشگاه های ما در حال حاضر در کاهش ساعت باقی خواهد ماند و انعطاف پذیر برای دیدار با تقاضا است.”

بسیاری از مراکز که خانه میسی فروشگاه بسته شده و یا می تواند reclosed در مناطق با یک تجدید حیات در Covid-19 موارد یک روند است که می تواند صدمه دیده و ذخیره ترافیک آقای Gennette گفت. بازگشایی شهری فروشگاه می تواند طولانی تر به عنوان آنها در واقع متراکم تر مناطق با خطر بالاتر ابتلا به کروناویروس انتقال او اضافه شده است.

مربوط تصویری

تحلیلگران و اقتصاددانان به توجه نزدیک به ماهانه تعداد فروش خرده فروشی به عنوان یک راه برای ارزیابی چگونه اقتصاد ممکن است دوره نقاهت بعد از تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس. عکس: کتی Willens/آسوشیتد پرس.

خرده فروش که مانند کسب و کارهای دیگر است اختلال coronavirus ناشی از بحران اقتصادی انتظار دارد همه گیر اثر را به تاریخ و زمان آخرین باقی مانده از سال آقای Gennette گفت. میسی فروشگاه بسته شد از 18 مارس تا مه 4 با توجه به سرپناه در محل اقدامات در سراسر کشور است.

موج فعلی از عفونت آمار بسیاری از افراد جوان که برخی از آنها در زمان پایان stay-at-home سفارشات به عنوان اجازه برای از سرگیری فعالیت های طبیعی خود را. متحده است که به تازگی کاسته مستندات منتقل شده به reimpose آنها را با چند فرمانداران بستن میله های اجتماعی و محدود کردن تجمعات دوباره.

بیشتر

  • تجزیه و تحلیل: میسی فروشگاه: بار و یا نجات دهنده ؟

تجربه خرید مستلزم تنظیم به عنوان اقتصادهای محلی بازگشایی شده است. میسی می گوید آن است که نصب پلکسی گلاس سپر در شمارنده وارسی و افزایش تهویه هوا در فروشگاه ها. Saks Fifth Avenue هفته گذشته در میان کسانی که بازگشایی فروشگاه در نیویورک است. اقدامات خلیج هادسون است, Co.-متعلق به خرده فروش در زمان به مشتری احساس امنیت شامل اشعه ماوراء بنفش روکش پلاستیکی پاک کننده بر روی پله برقی و کنترل از راه دور تصویری-خرید سرویس.

خود را برای سه ماهه اول سال مالی منتهی به مارس 2, macy’s گزارش $3.02 میلیارد دلار در فروش پایین 45 درصد از سال قبل دوره است. این چرخش به از دست دادن $11.53 یک سهم یا $2.03 یک سهم بر اساس تنظیم. این شرکت گفت که رزرو $3.18 میلیارد دلار در اختلال بازسازی و هزینه های دیگر با توجه به همه گیر.

میسی سهام سقوط کرد 4.4% در روز چهارشنبه.

این شرکت در هفته گذشته گفت: این امر وضع 3,900 شرکت کارکنان یا 3 درصد از نیروی کار خود را به استثنای فصلی کارکنان آن را به عنوان تلاش برای کاهش هزینه ها.

میسی که تا به حال تلاش شده است تا قبل از همه گیر در ماه فوریه گفت که این برنامه ریزی نزدیک به یک پنجم از فروشگاه های خود را در طول سه سال آینده. این شرکت شاغل 123,000, تمام و پاره وقت کارکنان به عنوان Feb. 1 از 166,900 و پنج سال قبل.

کاپری Holdings Ltd. شرکت مادر ورساچه, Michael Kors و Jimmy Choo نیز eyeing فروشگاه تعطیلی. توماس ادواردز کاپری امور مالی رئیس و مدیر عامل افسر گفت: این شرکت می تواند نزدیک به 170 فروشگاه های بیشتر Michael Kors, در طول دو سال آینده آن را به عنوان به دنبال ساده کردن عملیات و بهبود سودآوری است.

کاپری گفت: 90 درصد تولید جهانی فروشگاه ها بازگشایی شد. حدود 70 درصد از آن 455 فروشگاه ها در آمریکا در حال باز کردن با بقیه انتظار برای بازگشایی تا پایان شرکت مالی سه ماهه دوم. خود را برای سه ماهه چهارم که به پایان رسید, مارس 28 کاپری چرخش به از دست دادن $3.69 سهم در فروش $1.19 میلیارد دلار کاهش 11 ٪ از سال قبل است.

در بخش های دیگر-فروشگاه زنجیره ای نیز آمار گرفته اند با Neiman Marcus و J. C. Penney Co. داشتن برای ورشکستگی زمینه حمایت می کند. خرده فروشان مانند مربی پدر و مادر ملیله, Inc. و Barnes & Noble, Inc. نقل مکان کرد به پاره حقوقی واجد شرایط خود را به عنوان رکود sapped تقاضا و سود.

حتی به عنوان فروشگاه بازگشایی خرده فروشان هستند به احتمال زیاد به از دست معمول فضل تابستان خرید دوره به عنوان محدودیت های مسافرتی در محل باقی می ماند در سراسر جهان. گردشگران به مدت طولانی سوخت بالا پایان, خرید و بازدید از ایالات متحده آمریکا شد و در حال حاضر رو به کاهش قبل از همه گیر.

نوشتن به دیو سباستین در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im