میسی فاصله به کردند اکثر کارگران

میسی خریداران در نیویورک در اوایل این ماه. خرده فروش بسته تمام فروشگاه های خود را در اواسط ماه مارس.

عکس: ادواردو munoz/ایسنا

Macy’s , Inc., M -2.89% Gap Inc. GPS -4.75% و دیگر خرده فروشان را کردند ده ها هزار نفر از کارکنان آغاز این هفته برجسته محدودیت از 2 تریلیون دلار بسته نجات برای ایالات متحده کسب و کار است که قطع شده است از مشتریان خود را.

این furloughs اضافه کردن به تورم صفوف بیکار و آسیب های اقتصادی ناشی از سرعت گسترش coronavirus که در حال حاضر آلوده بیش از 150 ، 000 نفر در ایالات متحده در چندین ایالت دستور داده اند که کسب و کارهای غیر ضروری مثل macy’s و رئیس جمهور تهمت توصیه کرده است که اجتماعی-فاصله محدودیت در محل باقی می ماند تا مارس 30.

فدرال بسته نجات را فراهم می کند پرداخت های مستقیم به افراد, افزایش مزایای بیکاری و وام برای کارفرمایان است که نگه داشتن مردم بر خود را افزایش دهد. این قانون در کنار تنظیم بودجه برای شرکت های هواپیمایی و شرکت های دیگر تلقی مهم برای امنیت ملی, اما را شامل نمی شود و خاص برای کمک به خرده فروشان. زنجیره بزرگ به دنبال حفظ پرداخت کارکنان در حالی که فروشگاه های خود را بسته اند به قرض گرفتن پول و یا صرف پس انداز خود را.

میسی که در علاوه بر این به آن اسم فروشگاه و عمل Bloomingdale و Bluemercury زنجیر بسته درهای خود را بر روی 17 مارس است. اگر چه آن را ادامه داد تا به فروش آنلاین, خرده فروش گفت: آن را از دست داده بیشتر از فروش آن است. مشخص نیست زمانی که فروشگاه های آن قادر خواهد بود برای بازگشایی شده است. میسی استخدام حدود 125,000 مردم و گفت: اکثریت خواهد بود furloughed اما همچنان به دسترسی به شرکت مزایای بهداشت و درمان.

جانت دی که کرده میسی برای 43 سال اخیرا به عنوان یک فروش دیپلم در خانمان بخش از یک فروشگاه در کوئینز n. y. آموخته شده در مورد furloughs از اطلاع ارسال شده در macy’s سایت. 68 ساله بیوه گفت که او نگران است در مورد ساخت وام مسکن و کارت های اعتباری پرداخت بدون میسی حقوق و دستمزد.

“من در تلاش نیست به صرف هر گونه پول به غیر از آنچه که من باید برای مواد غذایی” خانم دی گفت. او اضافه کرد که او در حال برگزاری امیدواریم که اتحادیه های کارگری محلی که او یک عضو قادر خواهد بود به زور گرفتن برخی امتیازات از مدیریت.

فاصله گفت که با برنامه ریزی فروشگاه تعطیلی فراتر از آن, اولیه, آوریل 1 هدف آن است که furloughing اکثریت کارگران فروشگاه در آمریکا و کانادا و یا در مورد 80,000 مردم ادامه خواهد داد به پرداخت مزایای قابل اجرا تا زمانی که فروشگاه های بازگشایی شده است. پوشاک فروشنده گفت: همچنین تخمگذار کردن تعداد نامعلومی از کارکنان شرکت. فاصله شاغل 129,000 مردم از Feb. 1.

شرکت مادر Ann Taylor و لین برایانت نیز furloughing تمام فروشگاه همکاران و نیمی از آن شرکت کارکنان. Ascena خرده فروشی گروه , Inc. ASNA -10.43% ادامه پرداخت سود به furloughed کارکنان. همچنین برش های اجرایی پرداخت. به عنوان Aug. 3 آن شاغل 53,000 مردم است.

هر چند برخی از شرکت ها از جمله Walmart , Inc. و آمازون.com , Inc. در حال اضافه کردن کارگران برای پاسخگویی به افزایش تقاضای تعداد زیادی از کارفرمایان خود را کمرنگ کرده اند payman به تلاش برای جبران تیز کاهش در درآمد. بسته محرک گذشت در هفته گذشته شامل مشوق هایی برای کسب و کار به حفظ کارگران اما فدرال تلاش برای backstop کارفرمایان نشده است به اندازه کافی برای برخی از شرکت ها رو تمدید درآمد فشار.

یک رکورد 3.28 میلیون نفر ثبت برای مزایای بیکاری در هفته منتهی به 21 مارس است. شکاف روز دوشنبه گفت: آن را کارگردانی کارکنان خود را به درخواست برای شغل موقت در دیگر خرده فروشان که در حال باز کردن و استخدام.

میسی شکاف و دیگر خرده فروشان بزرگ کشیده اند پایین خطوط اعتباری را یا به حالت تعلیق درآمد سود سهام و سهم repurchases برای حفظ پول نقد. در ابتدا پس از پرداخت کارگران در حالی که فروشگاه بسته شدند چند در حال تصمیم گیری در حال حاضر برای جلوگیری از پرداخت به کارگران به عنوان آنها گسترش فروشگاه تعطیلی. چند علامت های تجاری مانند Nike , Inc. و Lululemon Athletica , Inc. باید گفت: آنها ادامه خواهد داد به پرداخت کارکنان در حالی که فروشگاه بسته است.

L Brands , Inc. روز جمعه گفت این امر کردند ایالات متحده فروشگاه کارکنان شروع آوریل 6. پدر و مادر از راز ویکتوریا و حمام و بدن کار می کند شاغل 94,400 مردم از جمله نزدیک به 69,000 کارکنان پاره وقت به عنوان Feb. 1. مثل macy’s, L مارک های خود ادامه خواهد داد به اعطای موجود بهداشت و درمان-مراقبت از مزایای آن furloughed کارکنان.

میسی گفت: کارکنان در روز دوشنبه آن را ادامه خواهد داد به پرداخت مزایای بهداشت و درمان و پوشش 100 ٪ از حق بیمه حداقل طریق ممکن است. این را حفظ خواهد کرد در برخی از کارکنان به حمایت از آن e-commerce عملیات توزیع و مراکز تماس. میسی مدیران گرفته اند کاهش پرداخت.

مربوط تصویری

کاخ سفید گسترش اجتماعی-فاصله دستورالعمل به مارس 30 صورتحساب با توجه به این هفته برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها و در حالی که چین به تدریج بازگشایی هند می بیند خروج دسته جمعی از کارگران ترک شهرستانها. وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: مایکل Ciaglo/گتی ایماژ

میسی اول سعی کردم دیگر اقدامات برای صرفه جویی در پول نقد از جمله تعلیق سود خود و رسم خود را از خط اعتباری به تأخیر انداختن زمان آن طول می کشد تا پرداخت کنندگان و لغو برخی از سفارشات. این شرکت گفت که کارکنان آن اقدامات کافی نیست با توجه به این که فروشگاه ها باقی خواهد ماند تیره فراتر از مارس 1, هنگامی که آن را به حال امیدوار به بازگشایی مکان.

میسی مانند دیگر فروشگاه زنجیره ای تلاش شد با تنبل, فروش قبل از سلامت همه گیر رسید. قبل از دوشنبه در اطلاعیه ای از تحلیلگران در Cowan & Co. تخمین زده می شود که خرده فروش تا به حال به اندازه کافی پول نقد برای آخرین پنج ماه فرض کنید فروشگاه ها بسته باقی بماند که کل زمان.

خرده فروش گفت: این طرح به کارکنان در یک مبهوت اساس هنگامی که کسب و کار رزومه.

حدود 8 درصد از macy’s کارگران اتحادیه و مشخص نیست چگونه furloughs را به آنها اعمال می شود به طور خاص است. خرده فروشی و عمده فروشی و فروشگاه اتحادیه که نشان دهنده حدود 6,000 macy’s و بلومینگدیل کارکنان در نیویورک منطقه در گفتگو با خرده فروش بیش از کارمند پرداخت و مزایا با توجه به رئيس جمهور اتحادیه استوارت Appelbaum. “میسی نیاز به انجام خیلی بیشتر برای کارکنان خود را بیش از آنچه که آنها اعلام کرده اند تا کنون,” او گفت:.

این اتحادیه در حال حاضر مذاکره است که کارگران خود را پرداخت کنید برای اولین بار دو هفته است که فروشگاه بسته شد تحت یک توافق است که منقضی می شود در تاریخ 1 آوریل به گفته یک سخنگوی اتحادیه.

میسی سخنگوی گفت: این شرکت به دنبال گام های مناسب در آینده به تصمیم گیری کردند کارگران و ادامه خواهد داد برای برقراری ارتباط با رهبران اتحادیه.

برندا Eaden, 67, صرف نزدیک به 10 سال فروش میزهای مبل و مبلمان های دیگر به عنوان یک فروش دیپلم در macy’s فروشگاه در اورگان و واشنگتن است.

خانم Eaden که همچنین یک فروشگاه مباشر برای ایالات مواد غذایی تجاری و کارگران محلی 21 گفت: او شگفت زده به یاد بگیرند که این شرکت تصمیم به کردند او و دیگران است. “من در یک حالت ترس و وحشت و فکر کنیم:” آه خدای من در سن و سال من می توانم کار دیگری.'”

او ثبت شده است برای مزایای بیکاری و گفت: او را دریافت کامل $1,200 در دولت محرک. او مشتاق به بازگشت به کار, اما اگر فروشگاه بسته باقی می ماند برای یک مدت طولانی او نگرانی در مورد چگونه او را به پوشش هزینه های.

“ما همه در شوک,” او گفت:. “ما نمی دانیم که چگونه برای برنامه ریزی برای آینده است.”

چندین هتل های زنجیره ای از جمله Marriott International ,Inc. هیلتون در سراسر جهان Holdings, Inc. و هتل هایت Corp. باید furloughed ده ها هزار نفر از کارگران به عنوان مهمترین برنامه سفر در سراسر جهان سخت کار کردن را متوقف کند.

دیگر زنجیره ای از جمله پدر و مادر از مردان انبار Cheesecake Factory , Inc. کیک 1.98% و سی ورلد, سرگرمی, Inc., دریاها -15.60% باید furloughed کارکنان آنها به عنوان تلاش برای صرفه جویی در پول نقد در طول بیماری همه گیر. SeaWorld گفت: بیش از 90 درصد از آن حدود 15,000 کارکنان خواهد بود idled موثر مارس 1 و پنیر کارخانه furloughed 41,000 ساعتی کارگران است.

شش پرچم Entertainment Corp. شش -9.89% روز دوشنبه گفته است که برش کارمند تمام وقت پرداخت 25 درصد و کاهش ساعتی کارگران در برنامه ریزی زمان 25% به عنوان پارک های آن باقی می ماند بسته حداقل تا اواسط ماه مه. مدیران نیز باید پایگاه خود را پرداخت 25 ٪ کاهش می یابد.

متناسب با مارک Inc., که صاحب men’s Wearhouse و جس. یک بانک زنجیر در هفته گذشته گفت: این امر کردند در ایالات متحده آمریکا فروشگاه کارکنان و همچنین بخش قابل توجهی از کارکنان در آن شبکه توزیع و دفاتر. این شرکت شاغل حدود 18000 نفر در ایالات متحده از ماه فوریه 2019.

مرتبط

  • امریکا را شکست هفته
  • سازمان های غیر انتفاعی مبارزه برای زنده ماندن به عنوان درآمد کاهش مییابد در میان Coronavirus
  • Coronavirus: آخرین اخبار کسب و کار

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به سوزان در Kapner [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>