پاکسازی دور می زند نمایندگان مجلس به تصویب فرانسه بازنشستگی تعمیرات اساسی

دولت فرانسه مقامات با حضور در جلسه دفاع در پاریس در مورد Covid-19 وضعیت شنبه.

عکس: استخر/زوما پرس

پاریس—رییس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی منتقل شنبه به تصویب بازنشستگی خود را تعمیرات اساسی بدون یک رای در مجلس به دنبال قلم مو کنار ده ها هزار نفر از اصلاحات ظ با مخالفت قانونگذاران به سرعت بحث است.

“روشن است که بحث در مورد شایستگی هرگز واقعا قادر به جایگاه” در مجلس قانونگذاری نخست وزیر Édouard فیلیپ گفت: استناد به یک ماده از قانون اساسی اجازه می دهد شاخه های اجرایی برای دور زدن قوه مقننه است. “من عمیقا آن را پشیمانی.”

این حرکت تشدید درگیری های سیاسی بیش از آقای پاکسازی را طرح بازنشستگی که در حال حاضر باعث طولانی ترین اعتصاب حمل و نقل در تاریخ فرانسه. این تصمیم طی یک شنبه وزرای خارجه در coronavirus و پس از آن دولت اعلام کرد یک میزبان از محدودیت در مجامع عمومی به منظور محدود کردن گسترش شیوع.

مخالفت قانونگذاران از سراسر طیف سیاسی بلافاصله محکوم کرد و این حرکت را متهم آقای پاکسازی دولت از استفاده از بحران بهداشت و درمان به عنوان پوشش برای سرکوب دموکراتیک بحث است.

قابل توجه وکلای این هفته اعتراض در پاریس در مقابل مجمع ملی در برابر اصلاحات در حقوق بازنشستگی.

عکس: ساموئل Boivin/زوما پرس

“فرانسه را ببخشد ننگین این مانور گفت:” لوپن رهبر راست ملی رالی ،

فرانسه قانون اساسی اجازه می دهد تا دولت به تصویب قانون بدون موافقت Assemblée ملی اصلی بدن از قوه مقننه. این حرکت تنها می تواند مسدود شود یک رای موفق در قوه مقننه در یک حرکت censuring دولت است.

اما این بعید است که اتفاق می افتد پس از پاکسازی حزب جمهوری در حرکت کنترل قوه مقننه است.

قانونگذاران باید 24 ساعت به معرفی حرکت و پس از 48 ساعت از بحث است. اگر این حرکت مورد تایید دولت می افتد و جدید انتخابات پارلمانی برگزار می شود. اگر نتواند دولت هنوز هم می تواند اصلاح این قانون را قبل از فرمان آن را به قانون است.

نمایندگان مجلس از احزاب چپ و راست بلافاصله معرفی سرزنش حرکات.

“چه نوع از قدرت با استفاده از یک بحران بهداشتی برای کاهش دموکراسی است ؟” گفت: Olivier Faure رهبر حزب سوسیالیست.

آقای پاکسازی می خواهد برای ایجاد یک سیستم است که محاسبه حقوق بازنشستگی بر اساس کل تاریخ حقوق و دستمزد کارکنان ، قوانین فعلی تنظیم پرداخت حقوق بازنشستگی به بخش خصوصی کارگران با توجه به 25 بالاترین پرداخت در سال است. برای کارمندان دولت و حقوق بازنشستگی بر شش ماه گذشته از حقوق قبل از بازنشستگی زمانی که بخش عمومی حقوق معمولا اوج.

این طرح باعث فرانسه حمل و نقل کارگران به اعتصاب کلا برای بیش از 40 روز از شروع در ماه دسامبر snarling جنبش در سراسر کشور است. اما پس از آن کارگران زیرفشار بازگشت به کار قادر به تحمل فشار مالی از رفتن بیش از یک ماه و بدون پرداخت. حمل و نقل عمومی در حال حرکت بود دوباره توسط پایان ماه ژانویه بدون امتیازات عمده از آقای پاکسازی در طرح خود را.

قدرت تصویب قوانین بدون مقننه استفاده شده است به صورت دوره ای پس از آن مندرج در ماده 49.3 از قانون اساسی سال 1958. اخیرا آقای پاکسازی را سلف فرانسوا اولاند استفاده از آن برای اتخاذ قوانین بحث برانگیز آن را تکان داد تا فرانسه را محکم تنظیم بازار کار ساخت آن را آسان تر برای کسب و کار به آتش کارگران است.

نوشتن به متی دالتون در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de