Macrocosmic فیض سعادت به ارمغان می آورد دانش

توسط شری شری Anandamurti

Sampranata samadhi بتن مدیتیشن باعث می شود دانه از علم به رسیدن. در دائم savikalpa عالی دولت samadhi است که samprajnata samadhi دانه فرض ابعاد گسترده. در این حالت یک شی دیگر باقی می ماند در داخل محدود حاشیه واحد ذهن اما می شود به وسعت دنیا. یکی را توان می شود بی اندازه.

موجب sadhana این ungerminated دانه می رسد و فرض نامحدود نسبت. در نتیجه بالا sadhakas, متقاضیان لازم نیست برای به دست آوردن دانش از منابع خارجی. سعادت از دانش خود به خود آشکار خود را در آنها با توجه به Macrocosmic فضل. این گسترش chitta احساس/احساسات ممکن است تنها در savikalpa samadhi.

بی قرار chitta هرگز نمی تواند رسیدن samprajnata samadhi. Jara samadhi متفاوت است – آن رخ می دهد که ذهن می شود احمقانه با یک مواد خام شی از افکار که در آن طول می کشد شکل است که شی به محرومیت از تمام اشیاء دیگر. هدف از samprajnata samadhi ممکن است مثبت یا منفی خام یا ظریف روانی pabulum. هدف از asamprajnata samadhi مانند nirbija است نه nirbija asamprajnata بدون دانه و نه sabija asamprajinata با بذر اما یک واسطه مرحله.

Samprajnata samadhi دارای چهار مرحله است. این اولین بار است که savitarka, به دست آمده هنگامی که ذهن متمرکز شده است در اشیاء دنیوی مانند یکی از فرزندان, روابط یا ثروت. آن را مترادف با jara samadhi. منفی savitarka samadhi رخ می دهد که یکی را نگه می دارد ذهن دور از فکر خانواده یا ثروت مادی. تمایل یا عدم تمایل برای نفت خام pabulum به مقدار همان چیزی که به عنوان دور به عنوان chitta نگران است.

مرحله دوم savichara samadhi; آن رخ می دهد زمانی که chitta درگیر خام روانی pabulum اما زمانی که آن را می شود به طور کامل متمرکز در تعقیب دیوانه از ظریف تر pabula مانند نام و شهرت. اگر chitta می خواهد خود را از این چیزها یک برسد منفی savichara samadhi.

در مرحله سوم که به نام sananda samadhi; chitta تنها یک روانی pabulum – احساس سعادت. این samadhi نیز منفی همتای رخ می دهد که هنگامی که تنها روانی pabulum “من هستم با بهره گیری از سعادت است.”

مرحله چهارم از samprajnata samadhi است به نام sasmita samadhi هنگامی که واحد شناختی ارومیه تنها یک شی – asmita این “من” احساس. زمانی که من این احساس از بین می رود ترک زیرکانه مفرد جریان از آگاهی آن است که به نام asamprajnata samadhi. در asamprajnata samadhi وجود دارد و تنها باقی می ماند شناختی ارومیه (میدارد اسهال). زمانی که همه اشیاء دیگر و یا عوامل ناپدید می شوند و تنها شناختی ارومیه وجود دارد آن است که به نام purushakhyati.

راه را برای رسیدن به purushakhyati است برای حفظ افکار که purusha من است موضوع و من جسم خود را و در نتیجه به بازگشت به آنهایی که منبع اصلی کامل خود تسلیم. Purushakhyati تنها قابل دسترسی از طریق تمرین Ishvarapranidhana. Pranidhana صمیمیت به دست آمده از طریق japakriya یا تکرار آنهایی که ishta سرود. بنابراین Ishvara pranidhana است incantation نام ایزد با کیهانی می گردند. Ishvara pranidhana پویا تمرین معنوی که از طریق آن یکی می تواند رسیدن به وضعیت asamprajnata samadhi و در عین حال برای نیل به این dhyana است که در واقع بیشتر موثر است.

تنها Saguna Brahmn و Taraka Brahmn می توانید دوش فضل. کسانی که واحد موجوداتی که باید آزاد خود را از اسارت باقی خواهد ماند و آزاد. آنها تبدیل به یکی از با Saguna Brahmn و در نتیجه به نام بزرگ شخصیت و یا Mahapurusha. فقط آنها حق دارند به دوش فضل. عمل sadhana برای دستیابی samadhi راه برای پیشرفت در مسیر معنوی قدرت است. وجود دارد هیچ جایی برای فرار از واقعیات در این معنوی مارس.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>