ماکرو و بازار: دوگانگی نیست بنابراین با احتیاط

به عنوان یک ماکرو تحلیلگر کار در بازارهای سرمایه زندگی است پر سر و صدا. در انتهای هر کس کنجکاو به دانستن آنچه اتفاق می افتد در اقتصاد است. در انتهای دیگر آنها در حال خاراندن سر خود را در, چرا بازار نیست و منعکس کننده. و مکالمه به پایان می رسد با “که سهام باید خرید کنم ؟ “که برگ من خاراندن سر من. در این قطعه ما را نگاه در برخی از نه چندان رایج اما واضح روند. دوگانگی بین ماکرو و بازار است بنابراین با احتیاط بعد از همه.

  1. بازارهای رو به جلو به دنبال

یک قانون جهانی است که بازار همیشه رو به جلو به دنبال. در حال حاضر وجود دارد تاخیر در اقتصاد واقعی و برای اضافه کردن به آن داده های اقتصادی منتشر تاخیر و حتی بیشتر. بازار از سوی دیگر یک زمان واقعی فشار سنج. در این زمان, زمینه, زمانی که بازار در حال سقوط بودند در ماه مارس آنها انتظار رشد انقباض در ماه ژوئن سه ماهه. در زمینه این شماره منتشر می شود در آخرین روز از ماه اوت است. به احتمال زیاد پس از آن زمین واقعیت را تغییر داد. فرضی صحبت اگر بازارهای جدید را در سپتامبر 1 به این دلیل است که آنها تصمیم به چشم پوشی از رشد اعداد. به این دلیل است که آنها منعکس کننده زمان واقعی در حالی که واقعیت اقتصادی اعداد منعکس چهارم رفته است.

در دراز مدت این دو تقریبا همگرا. نه در قدر اما در جهت شیب دو خط شروع به بازی. ما که یک اقتصاد بزرگ را همیشه رشد ~3% آن است که حدس میزنن که بازار را به بازگشت بالاتر! جهت و شیب را در اینجا.

2. شگفتی کرایه بهتر از Usuals

داشتن اعلام کرد اولین بار وجود دارد که بازار واکنش نشان می دهند به شاخص های اقتصادی تقریبا بلافاصله. این است که معمولا وقتی واقعی آزادی بیت/نتواند بازار انتظار. در این زمان زمینه میزان بیکاری در آمریکا گزارش شد یکی از این رویداد. S&P 2% افزایش یافت در همان روز هنگامی که نرخ بیکاری “شگفت آور” کاهش یافت و به 13.3 درصد در ماه مه. اجماع شد ~20%. در کل covid-19 pandemic ما در حال حاضر زندگی می کنند از طریق اقتصاد را تقویت سریع تر از انتظار می رود و بازار نشانه گرفته اند.

ارتباط بین ماکرو و بازار قوی تر می شود زمانی که آن را تعجب. در چنین سناریو بازار به احتمال زیاد به تنظیم در کوتاه span. یک بار آنها را تنظیم انتظارات خود را وجود دارد مانند-به-مانند جنبش پس از ماه.

3. نمایش چشم پرنده یک دیدگاه جامع

هنگامی که ما با مراجعه به 30000 پا ماکرو نمایش ما شاهد ساختمان های waterbodies این زمینه بلکه مهمتر از محیط فعلی و یا آسمان. بیایید نگاهی به یک مثال در این زمینه فعلی دوباره. “هنگامی که نرخ بهره کاهش می یابد, ارز depreciates”. خوب به اندازه کافی. اما در یک محیط که در آن نرخ بهره در حال سقوط در سراسر جهان خواهد شد کاهش ارزش پول اتفاق می افتد در سراسر کشور ؟ حتی اگر آن را نشانی از آن را داشته باشد همان تاثیر? آسمان و سپس جایگاه و نقش ویژه ای. بازارهای نیست یک تابع از متغیر تک آنها منعکس کننده تصویر جامع. کلید سوال بپرسید در مثال بالا خواهد بود –”آنچه که بانک مرکزی انجام شده است؟”, “چه اتفاق می افتد در سراسر کشور؟”, “چگونه است REER جنبش?”, غیره و غیره. به طور مشابه بازده باید بالا برود چرا که دولت در حال ایجاد بیشتر عرضه با قرض گرفتن بیشتر می شود خدشه دار توسط بانک مرکزی ایجاد تقاضا. وجود دارد انواع حرکات در نظر گرفته شود به پذیرش یا نفی یک فرضیه است.
بازار واکنش نشان می دهند نه به هر شاخص را در نظر بگیرید محصول شاخص و اساسی داستان آن است.

4. سرمایه گذاری سه بالانس چرخ – ماکرو اساسی و ویژگی های.

سرمایه گذاری دارای سه چرخ است که به زیبایی با هم تداخل دارند و متمایز در همان زمان. حتی زمانی که ماکرو سناریو تفسیر در شرکت وجود دارد به خوبی انجام می دهند. وقتی کسی می میرد تابوت ساز هنوز هم باعث می شود پول است. این زیبایی با کرم دور چشم نظر. تمایل به استخراج فوری نتیجه گیری باید جایگزین ملاحظه سوال داخلی. در هر زمان قدرت ماکرو فنی و اساسی با هم نمی توان نادیده گرفت. ارتباط از همگام سازی می تواند کتاب خود را در آن. اما غذای آماده کلیدی است که یکی از نیاز خود را برای توسعه سرمایه گذاری فلسفه و تصمیم می گیرید چه چیزی برای آنها کار می کند خود را بر اساس اهداف سرمایه گذاری.

در یک کلام این زمان آن متفاوت است صادق است چرا که نه شرایط و نه پاسخ به آنها دقیقا مشابه است. در بحران کنونی پایان آن شناخته شده است, بعید است بحران گذشته است. محرک نیز به شکل بسیار متفاوت از گذشته است. همه چیز به سرعت در حال تحول است و ما نیاز به تحول اخلاق ما حتی سریع تر!

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de