اگر آقای Mohandas K. Gandhi ساخته شده بود به هند سفر امروز او را شگفت زده شده اند برای دیدن تغییرات بزرگ است که به معشوق خود ملت است.

زمانی که او زنده بود او مادری بود که یک ملت از حدود 35 کرور انسان و آنچه که واقعا زحمت او بود که تقریبا 30 کرور از آنها واقعا ضعیف است. پس اگر او فرستاده شده است و برگشت به هند آمده امروز این موضوع از علاقه واقعی برای او خواهد بود آنچه که ما با این فقر بیش از هر چیز دیگری است.

اگر او زمین در بالای شهر از مترو شهر هند روح خود را ممکن است برای چند دقیقه. با پر زرق و برق مراکز و اتومبیل های شیک و مد زیپ گذشته او ممکن است لحظه ای احساس می کنم که او یک کار خوب اما شادی او خواهد بود بسیار کوتاه اگر سفر او یک صد مایل از هر مرکز شهر و یا حتی بدتر رفت و به دفتر آمار ملی (سازمان خدمات ملی) و به دنبال فقر داده است.

او خواهد بود شگفت زده برای پیدا کردن که حتی پس از پرتاب خونی و فقر باعث اشغالگران خارجی و بودن در یک دولت مستقل خود حکومت برای دو نسل خود را محبوب ملت هنوز به همان تعداد (حدود 30 کرور) مردم فقیر.

هر چند ما ممکن است مانند نگاه به سمت دیگر سکه است که ما در حال حاضر حدود یک میلیارد نفر بالاتر از خط فقر و از این رو باید برداشته بخش بزرگی از جامعه ما از فقر در درصد, حقیقت این است که ما در حال حاضر ایجاد یک کشور که در آن 10 درصد از سرخپوستان خود تقریبا 80 % از ثروت و بدتر از ما تعریف حداقل دستمزد امروز در راه که در آن یک روستایی کشاورز (که در واقع بدست آورده و حتی کمتر از حداقل حقوق و دستمزد) ممکن است مجبور به کار برای یک هزار سال برای به دست آوردن آنچه یک مدیر اجرایی در شرکت هندی را بدست آورده و در سال.

در حالی که Gandhiji افکار در حال حاضر کاهش می یابد به چند pop-ایده های مانند حقیقت و عدم خشونت اگر کسی طول می کشد مشکل برای رفتن به عقب و جزئیات آن روشن است که گاندی, همه چیز در مورد اقتصاد.

ایده او در تلاش برای استقلال غمگین است سوء تعبیر از آنچه که او در واقع تلاش برای انجام.

همه که گاندی می خواست برای ریشه کن کردن فقر و چون او را دیدم آن را به بزرگترین شر و استقلال به پایان رسید تا در دستور کار خود هنگامی که او را دیدم حکومت بریتانیا به عنوان یکی از علل هندی فقر است. او غیر منطقی ظاهر می شود حمایت از بریتانیا در طول جنگ جهانی بیش از حد بود و فقط به خاطر او مراقبت بیشتر در مورد وضعیت اقتصادی از هموطنان خود را از آزادی های سیاسی خود را.

هر چند گاندی ممکن است بخشی-ابزاری در درآمد ما آزادی از حکومت مستقل هند غمگین اثبات این که گاندی شکست خورده است با خود واقعی دستور کار است.

گاندی می ایستد را شکست داد و امروز به دلیل جهانی نیروی است که افزایش یافته است و قوی تر شدن هر روز است.

جهان که ما زندگی می کنند امروز دیگر یک انسان در جامعه است. این یک بازار است. و طبیعی ترین خرید اینترنتی از این تغییر این است که ما در حال حاضر پذیرفته شده است که نیروهای بازار باید جایگزین اخلاق انسانی است.

غمگین ترین اشتباه گاندی ساخته شده در حالی که تشکیل خود تئوری اقتصادی است که به سقوط یک توهم است که لذت و حرص و آز کنترل می شود. او معتقد بود که انسان ها شکل جوامع اطراف اخلاقی ایده مشترک برای همه و از این رو متوجه نیست که تنها چیزی که مشترک است و حرص و آز و از این رو انسان هستند احتمال بیشتری برای جذب در اطراف حرص و طمع به شکل یک جایگزین مدل از خود سازمان به نام بازار است.

این ضعف بیش از تولید است که با آغاز انقلاب صنعتی در اروپا در حدود دو صد سال به عقب رشد دارد حتی از طریق دو جنگ جهانی و یکی از مهاتما که گیراندم چه اقتصادی Pangaea می کند به بشریت است.

موج استعمار ممکن است سیاسی آن مرحله از جهان وحدت اما اقتصادی وحدت را به ارمغان آورده است به راه انداخته است حرص و آز در سراسر این سیاره است و در حال حاضر به فروش می رسد و هم به لحاظ اجتماعی پذیرفته فضیلت است.

دوقلو خود تغذیه هیولا از حرص و آز و ارضاء طوفان در سراسر این سیاره پوشیدن لباس از آزادی است.

جدید و جوان جهان گرامی, آزادی, اما بدون تحقق آن آزادی که آنها شیفته است که در واقع به یک آزادی به بهره برداری دیگران است.

در حالی که ما ممکن است به یاد داشته باشید بزرگترین و اصلی ترین اقتصاددان به راه رفتن در زمین و درک او هارمونیک برای یک یا دو روز در هر سال او در حال حاضر از بین رفته احتمالا هرگز به بازگشت به بشریت است.

ما یک مسابقه به خود تخریبی به عنوان ما قادر به دیدن آنچه که Gandhiji دیدم که بد است که حرص و آز است. آن را یکی دیگر از مسابقه و یا ممکن است حتی گونه های دیگری به او بازگشت. اما تنها مسابقه است که انطباق خود را در اقتصاد و به شکل یک جامعه انسانی به جای یک بازار خواهد شد که یک امید واقعی برای اشغال این سیاره ،

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de