Lyft را از دست دادن برای 2019 افزایش به $2.6 میلیارد دلار از $911 میلیون. در بالا یک مسافر وانت نقطه در فرودگاه بین المللی لس آنجلس در ماه نوامبر.

عکس: ماریو تاما/گتی ایماژ

سان فرانسیسکو— Lyft, Inc. گفت: آن است که هنوز هم در مسیر رسیدن به اندازه گیری سودآوری تا پایان سال آینده حتی آن را به عنوان نوشته شده گسترده تر در سه ماهه چهارم از دست دادن خالص در مقایسه با سال قبل دوره است.

برای سه ماه منتهی به دسامبر. 31 سوار-نقطه خالص شرکت و از دست دادن گسترده تر شد و به $356 میلیون آوردن ضرر و زیان خود را برای سال به $2.6 میلیارد دلار است. که در مقایسه با از دست دادن $911 میلیون دلار در سال 2018 است.

بدون احتساب بهره و مالیات و استهلاک و استهلاک بر اساس تنظیم, Lyft, نوشته شده در از دست دادن $130.7 میلیون دلار برای سه ماهه باریک از $251.1 میلیون سال قبل. تحلیلگران در نظرسنجی توسط FactSet تا به حال حدود یک تنظیم Ebitda از دست دادن $165 میلیون به طور متوسط. سان فرانسیسکو-بر اساس شرکت گفته است که انتظار دارد که سود سه ماهه است که اندازه گیری تا پایان سال آینده است.

Lyft چهارم-درآمد سه ماهه صعود 52 درصد به 1 میلیارد دلار نیز بیش از انتظارات تحلیلگران. این شرکت گفته است: 22.9 میلیون فعال سواران از طریق Dec. 31 و به دست آورده $44.40 از هر یک از این سواران به طور متوسط.

کلید Lyft آینده سودآوری است حذف تخفیف و پول بیشتر در هر سوار. “تمرکز ما بر روی رشد سود. شما می توانید می گویند کل صنعت متمرکز بر سود و رشد” رئیس امور مالی برایان رابرتز گفت: در مصاحبه روز سه شنبه.

آقای رابرتز گفت: این شرکت با صرف 18 درصد از درآمد فروش و بازاریابی در طول سه ماهه چهارم, به طور قابل توجهی کمتر از 33 درصد آن به سر برد در سال-در اوایل سه ماهه. برای سال کامل فروش و بازاریابی هزینه های اختصاص 20 درصد از درآمد در مقایسه با 37 درصد در سال 2018 است.

رئیس اجرایی کردن اجسام را رقیب Uber Technologies, Inc. اذعان کرد در هفته گذشته در یک تماس با تحلیلگران که دوران رشد-در-تمام-هزینه های تمام شده است. در همان زمان دارا Khosrowshahi نقل مکان کرد تا بارگذاری جدول زمانی برای سودآور بودن در تنظیم Ebitda اساس به سه ماهه چهارم این سال است. قبلا بارگذاری انتظار می رود برای رسیدن به این نقطه عطف تا پایان سال آینده است.

آقای رابرتز نمی گویند اگر این شرکت قصد دارد به حرکت سودآوری آن جدول زمانی برای مطابقت با بارگذاری است.

Lyft گفت که انتظار دارد تا سال 2020 تمام سال درآمد حاصل از $4.575 میلیارد دلار به 4.65 میلیارد دلار است. آن پیش بینی شده سالانه Ebitda از دست دادن $450 میلیون به $490 میلیون بر اساس تنظیم در خط با تحلیلگران پیش بینی.

Lyft سهام کاهش 2.9% در بعد از ساعات معاملات روز سه شنبه. آنها بسته به طور منظم جلسه در $53.94 زیر خود را $72 مارس قیمت IPO.

نوشتن به Preetika رعنا در preetika.rana@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im