لوکس-صاحب هتل او باز می شود درب به کروناویروس بیماران

Maraya Perinat بنیانگذار بارسلونا پنبه خانه و هتل و روشن از لوکس گردشگران است که پرداخت می شود در حدود 450 $در یک شب برای یک اتاق به Covid-19 بيمار.

عکس: رومینا Ficco

آن بوده است بیش از یک ماه پس از Maraya Perinat درها را به پرداخت مهمان در پنبه خانه هتل مغرور مقصد او تاسیس در سال 2015 در بارسلونا. این بسته باید با توجه به او زمان بیشتری را با خانواده اش و ساعت مورد نیاز را به پایان برساند دانا Tartt را “Goldfinch” کتاب او در خواندن زمانی که اسپانیا در بخش مسکن شد و مجبور به تعطیل.

او در بر داشت کمی وقت اضافی برای خانواده اش پس از آن, و, نشانه, نشده نقل مکان کرد. پنبه در خانه به طور معمول شارژ معادل حدود 450 $در یک شب برای یک اتاق است و یکی از سه هتل ها در بارسلونا خانم Perinat صاحب که به میزبانی Covid-19 بیماران برای کاهش فشار بر روی ضعف های ویژه-مراقبت های ويژه.

به عنوان جدید کروناویروس نیروهای تغییرات بزرگ در چگونه ما کار وال استریت ژورنال است که به دنبال در چگونه افراد مختلف در حال مقابله با تنش ها و خطرات. مقالات قبلی در این سری:

 • او Babysits اینترنت به شما در حفظ و تولیدی
 • چگونه یک عکاس عروسی, مدیریت در میان Coronavirus
 • دیترویت دکتر کلیه نمی خواهد رها کردن بیماران در طول همه گیر
 • درمانگر فیزیکی به مجازی جلسات میان Coronavirus بحران
 • Coronavirus می افزاید: به یک Kroger استاکر بار و چک
 • خواندن سری کامل در اینجا.

“ما عمیقا نگران کمبود تخت در بیمارستان” خانم Perinat گفت. “امکانات ما ممکن است مناسب برای بیماران, و این درست است که وجود دارد بزرگتر و کاربردی تر هتل ها در شهر, اما ما واقعا احساس نیاز به ارائه فضای ما.”

خانم Perinat به طور موقت گذاشته 45 کارکنان زمانی که پنبه خانه بسته به مشتریان پرداخت در مارس 16. پانزده نفر از کسانی که کارکنان قادر به نگه داشتن شغل خود را پس از بارسلونا مقامات بهداشت گفت: او می تواند ارائه مسکن.

کارکنان در حال حاضر دریافت بيماران در سالن و تهیه و توزیع وعده های غذایی است که در حال تحویل از یک شرکت غذا که به طور معمول خدمات بیمارستان. “ما می خواهیم آنها را به احساس مانند آنها در خانه” او گفت:. خارج تمیز کردن خدمات در می آید برای تمیز کردن و ضد عفونی کردن اتاق.

کتابخانه بخشی از هتل ‘پاک کردن مدار و تبدیل به اتاق ذخیره سازی برای مواد بهداشتی و محل ملاقات برای کارکنان دیده می شود در اینجا در روز چهارشنبه.

عکس: رومینا Ficca

خانم Perinat پنبه خانه میزبان حدود 86 نفر در یک زمان مطیع دو قوانین سختگیرانه: بدون ترک اتاق را برای 14 روز و هیچ بازدید کننده مجاز است. بسیاری از مهمانان Covid-19 بیماران با علائم خفیف اما این هتل نیز می پذیرد و افراد آسیب پذیر که می تواند صرف نمی قرنطینه در خانه های خود به دلایل مختلف.

“ما در حال میزبانی زنان و مردان سالمند که به تنهایی زندگی می کنند و نباید ترک خانه های خود را به رفتن به فروشگاه مواد غذایی; زنان باردار; افرادی که آلوده می شوند و عزیزان از دست رفته در همان بیمارستان که در آن آنها در حال درمان; بی خانمان و حتی یک زن و شوهر از Covid-19 آلوده گردشگران که شاهد پروازهای خود را لغو دریافت و تا به حال هیچ جایی برای رفتن.”

این هتل برای جبران برخی از مراقبت از بیمار هزینه ها توسط شهرستان و دولت کاتالان. پنبه خانه پرداخت کارگران و دیگر هزینه های عملیاتی را از جیب خود را.

آمبولانس و پزشکی کارگران دیده می شود در خارج از پنبه خانه هتل در 23 مارس. هتل میزبان حدود 86 نفر در یک زمان.

عکس: nacho doce/ایسنا

خانم Perinat 40 ساله و مادر چهار فرزند و عاشق اسکی و طبیعت گفت: او احساسی می شود در هر زمان کسانی که در مراقبت از او نشان دادن قدردانی. او به یاد می آورد توجه داشته باشید از سالوادور سابق مستاجر از اتاق 202 در یکی دیگر از هتل Pratkit نانوایی.

“من را ترک خواهد کرد در چند روز اما شما تمام خواهد شد و همیشه در قلب من,” او نوشت: در بیرونی یک کیسه لباس های شسته شده. “من فکر می کنم شما به من شفا و مرا تبدیل به یک فرد بهتر است.” سالوادور وارد غمگین و دلسرد اما این تغییر. “من و همسرم فکر می کند من در عشق با کاهش یافته هتل و که من درخواست طلاق بنابراین من می تواند به ماندن در اینجا برای همیشه لطفا برای” سابق مهمان اضافه شده است.

کشور اسپانیا است که به ایالات متحده در تعداد Covid-19 مواردی است که به شدت وابسته به گردشگری است. تقریبا هشت نفر از 10 شغل متعلق به بخش خدمات. لغو جهانی موبایل کنگره در اواخر فوریه ضربه زدن به صنعت هتلداری سخت آن بود که انتظار می رود برای تولید درآمد حدود €500 میلیون دلار ($542 میلیون دلار) در هفته است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه است که کار خود را در حال تغییر به دلیل همه گیر? پیوستن به مکالمه زیر.

“ما نمی دیدن این بحران در آینده همه” خانم Perinat گفت. پنبه خانه انتظار می رود درآمد حدود €400,000 طول tech رویداد. او در عین حال به محاسبه ضرر و زیان از بسته شدن از هتل و عدم آینده رزرو و او نمی پیش بینی بازیابی قوی تا سال آینده این کنگره است.

“ما با این بحران با نگرانی و عدم اطمینان. صنعت ما را رنج می برند بسیاری,” او گفت:. حتی اگر این بخش لوکس ممکن است بازیابی سریع تر از کاهش بودجه شرکت های گردشگری او را نمی خواهد هر گونه سود سهام از هتل ها برای حداقل سه سال است.

“ما ممکن است از دست دادن برخی از مشتریان بیش از این تصمیم اما آن را می پردازد,” او گفت:. بسیاری از مشتریان به طور منظم تماس پنبه خانه برای تبریک به تیم و به می گویند که آنها را برنامه ریزی یک سفر به بارسلونا به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

Coronavirus منابع

 • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار
 • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
 • اطلاعات در Coronavirus en Español
 • مرور زندگی خود را در طول یک بیماری همه گیر
 • یک راهنمای به دولت مستندات

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im