Luckin قهوه کاوشگر می گوید: رئیس می دانست و یا باید شناخته شده ساخته معاملات

چارلز لو طول Luckin قهوه IPO در Nasdaq در ماه مه سال گذشته است.

عکس: Victor J. آبی/مهر نیوز

رسیدگی به حسابداری كرده در Luckin قهوه , Inc. به این نتیجه رسیدند که رئیس شرکت می دانستند—و یا باید شناخته شده—در مورد ساخته معاملات که متورم چینی قهوه زنجیره ای فروش در سال گذشته با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع.

گزارش جزئیات داخلی پروب همچنین گفت که چارلز لو Luckin بنیانگذاران و رئیس نمی به طور کامل با این تحقیقات همکاری فرد گفت.

این monthslong پروب انجام شد توسط یک کمیته ویژه از Luckin مدیره با کمک حقوقی کرکلند & Ellis LLP. این شواهد که آقای Lu به حال دانش خاص مربوط به حزب معاملات که نمی شد به درستی فاش, فرد اضافه شده است.

آقای لو در یک ایمیل و پاسخ به درخواست برای اظهار نظر گفت: “شایعه! درست نیست!” یک Luckin قهوه سخنگوی کاهش یافته است به نظر.

سه ساله Luckin یک رقیب تازه بدوران رسیده به استارباکس Corp. در چین ذکر شده در نزدک بازار بورس در مارس 2019. آن را نشان داد فقط 11 ماه بعد که بیش از 300 میلیون دلار از آن 2019 فروش ساخته شد. این شرکت آمریکایی امانت دار سهام در حال delisted از ارز و Luckin بازار سرمایه کاهش یافته است زیر 1 میلیارد دلار از بیش از 12 میلیارد دلار در ماه ژانویه این سال است.

وال استریت ژورنال در گزارش ممکن است که یک گروه از Luckin کارکنان شروع به ساخت جعلی فروش معاملات قبل از شرکت IPO رزرو خرید و فروش کوپن است که می تواند برای رد و بدل فنجان قهوه است. برخی از کوپن خریداری شد توسط فردی به حساب اما اکثریت قریب به اتفاق خریداری شد و در نیمه دوم سال 2019 توسط یک تعداد کمی شرکت های شناخته شده که بسیاری از آنها تا به حال لینک کلیک کنید برای آقای Lu با توجه به اسناد و مدارک بررسی شده توسط مجله و افراد آشنا با این موضوع.

علاوه بر این شرکت با روابط آقای Lu ثبت شده در Luckin این سیستم به عنوان تامین کننده مواد اولیه و دریافت و پرداخت از Luckin که تایید آن توسط مدیر عامل سابق جنی کیان مجله گزارش نشان داد.

در بعد از ظهر یکشنبه حیاتی Luckin سهامداران رای صورت گرفت در پکن که متبلور مبارزه برای کنترل از هیئت مدیره شرکت. آقای لو که وضعیت به عنوان Luckin را کنترل سهامداران شده است تحت تهدید قرار داده بود جلو قطعنامه برای حذف چهار مدیران از جمله خود و نمایندگان دو Luckin سهامداران و جایگزین کردن آنها با خود را نامزد. نتیجه آرا نیست بلافاصله شناخته شده است.

هفته گذشته Luckin گفت: یک داخلی پروب به حسابداری سوء قابل ملاحظه تکمیل و فروش متورم شد از آوریل 2019 از طریق سه ماهه چهارم—تایید مجله های قبلی گزارش.

این شرکت گفت: این تصمیم به فسخ یک دوجین از کارکنان که در گزارش به خانم کیان سابق مدیر عامل و یا سابق افسر ارشد عامل Jian Liu و چه کسی می دانست و یا در زمان شرکت در این طرح و موضوع دیگری از 15 کارمند به “اقدامات انضباطی.”

Luckin گفت: بودجه حمایت از این طرح شد و قریب به این شرکت از طریق یک تعداد اشخاص ثالث در ارتباط با کارکنان خود و یا مربوط به احزاب است. آن گفت: 1.34 میلیارد یوان ($190 میلیون دلار) در هزینه ها و هزینه های متورم شد سال گذشته است و در روند “فسخ روابط با همه اشخاص ثالث درگیر در ساخته معاملات است.”

شرکت نمی جزئیات آقای Lu نقش در طرح, اما گفت, مدیران, پیشنهاد به حذف او در جلسه هیئت مدیره هفته گذشته بر اساس “مستند و شواهد دیگر شناسایی شده در تحقیقات داخلی و ارزیابی خود از [خود] درجه ای از همکاری در تحقیقات داخلی.”

آقای Lu موفق به حفظ صندلی خود در هفته گذشته به عنوان هیئت مدیره نیاز به یک اکثریت دو-سوم به فشار آقای لو ، سه نفر از آن هشت اعضای هیئت مدیره که هم مدیران Luckin رای دادند در مقابل آقای Lu را حذف با توجه به فرد آشنا با این موضوع.

روز یکشنبه مجمع عمومی فوق العاده که آقای Lu به نام به بازسازی Luckin مدیره برگزار شد در وسیع مجتمع تجاری محافظت های امنیتی. روزنامه نگاران محروم شدند از ورود و گفت: توسط ماموران امنیتی به جمع.

آقای Lu کنترل بیش از این شرکت است که در شک و تردید به عنوان طلبکاران از جمله Credit Suisse Group AG منتقل شد به مصادره و فروش یک تکه از سهام خود را به جبران میلیارد و 533 میلیون حاشیه وام است که او کرده ،

یک دادگاه در جزایر کیمن در ماه گذشته اعطا نرم افزار توسط بانک ها به باد نهادهای برگزاری Luckin سهام متعلق به آقای Lu و خواهر خود و دیگری مربوط به دادگاه است که برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 6.

یک نماینده از KPMG دادگاه منصوب برنده با حضور سهامداران نشست در پکن به گفته افراد آشنا با این موضوع.

نوشتن به جینگ یانگ در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>