ضد شهروندی متمم قانون (CAA) تظاهرات در سراسر هند به مدت بسیار طولانی تر بود در ابتدا پیش بینی شده است. بسیار نوشته شده است در مورد ضد قانون اساسی طبیعت کا و شیوه ای که در آن ایجاد قانونی اولویت برای تبعیض بر اساس دین است. اما چه شده است به همان اندازه قابل توجه هستند رمان راه است که در آن افراد مختلف زبانی ، فرهنگی ، منطقه ای و مذهبی زمینه را علنا ابراز مخالفت خود. مادربزرگ از شاهین باغ با تیز خود را ساده و سرراست پاسخ به سوال در مورد کا تا به حال بسیاری از مجریان تلویزیون بی مهارت برای سوالات. همانا نزد اعتراض زنان و به خصوص زنان مسلمان به ارمغان آورده است نه تنها تعصب و تعصب از دولت بلکه خود زن ستیزی و تبعیض جنسی. رئیس جمهوری از تلاش برای طعنه زدن مردان مسلمان با گفتن ” آنها زنان بودند و در مورد در و که آنها مردان بودند در پشت آنها پنهان شده. در واقع زنان از شاهین باغ بسیار موفق بوده اند که BJP در حال حاضر بر اساس آن کل مبارزات انتخاباتی در دهلی انتخابات وعده از بین بردن معترضان در عرض یک ساعت. صفحه اصلی وزیر خواست مردم دهلی نو به ‘رای در خشم و شاهین باغ در اعتراض به نوبه خود دارای catalysed مشابه تظاهرات در تعدادی از شهرستانها مختلف با زنان منجر به مقاومت در برابر.

عمومی قرائت شعر در بمبئی تشکیل زنجیره انسانی که در طول صدها کیلومتر در کرالا گرافیتی و هنر اسلامی علیگر دانشگاه جامع Millia و دانشگاه جواهر لعل نهرو نصب مسخره بازداشتگاه در دانشگاه های مختلف پرواز بادبادک ها با anti-کا شعار در گجرات عمومی خوانش مقدمه در اردو در لکنو و ایجاد مطالعه محافل و موقت کتابخانه ها تنها برخی از راه های که در آن مردم ثبت نام کرده اند مخالفت خود را در برابر کا. در کارناتاکا مدرسه کودکان به عنوان جوان به عنوان پنج سال قرار داده و در یک ضد کا بازی. در حال حاضر تکان دهنده عکس های پدید آمده اند نشان از کودکان در حال بازجویی توسط پلیس است. اما شاید بیشتر در حال حرکت و راه های خلاقانه از ثبت نام مخالفت در برابر اساسا تفرقه طبیعت کا در یک روستای کوچک در اوتار پرادش را جانسی منطقه.

چند هفته پیش من برخی از عکس در واتساپ با تصاویر Jyotiba Phule, Savitri بای فاطمه شیخ Ambedkar, Lohia, Phoolan Devi و دیگران. من فرض بر این است که آنها برخی از بسیاری از الگوهای رفتاری که در حال گردش در اعتراض به کا و بنابراین من سمت چپ پیام باز نشده. اما چند ثانیه بعد یک پیام به همراه عکس و از من پرسید اگر من می تواند آن را عروسی. دیلیپ Yadav, یک پژوهشگر فعال از JNU و عضو Samajwadi حزب فرستاده بود من دعوت به عروسی خود را دریافت. او با توجه به ازدواج به Pallavi Nageshwar از ماهاراشترا که یک فعال سیاسی از BAMCEF و چه کسی از اتمام آموزش و پرورش از ابتلای ناگپور. BAMCEF تمام هند عقب (SC, ST و OBC) جوامع اقلیت کارکنان فدراسیون است که یک سازمان تشکیل Kanshi Ram به منظور نبرد در برابر کاست و بر اساس دین مبتنی بر بی عدالتی. به جای داشتن یک اجرا از آسیاب کارت عروسی چاپ آنها استفاده می شود این فرصت را به ثبت نام مخالفت خود را در برابر کا و به طور فزاینده ای تفرقه سیاست کشور است. در حالی که intercaste ازدواج است که هنوز هم استثنا به خصوص در مناطق روستایی هند, ازدواج بین اعضای OBC و Dalit جوامع است و حتی بیشتر نادر است.

جلوی کارت بود, عکس های مختلف اجتماعی رهبران و اصلاح طلبان و یک نقل قول از B. R. Ambedkar – تساوی ممکن است یک داستان اما با این وجود باید قبول است به عنوان یک اصل حاکم بر.’ داخل تا به حال یک عکس از مقدمه قانون اساسی و طرف مقابل تا به حال جزئیات پذیرش قبل از نقل قول از Lohia هندی- ‘تنها با مخالفت casteism می توانید ایده های جدید ریشه در هند و این تنها راه است که در آن مردم را به یک زندگی جدید و همه پیشرفت خواهد کرد.’ پشت به زیبایی تشکیل شده, پیام در مورد زوج تعهد و عشق به یکدیگر و چگونه این اینتر-طبقه ازدواج بود نه فقط یک راه شکستن اجتماعی و تابوهای فرهنگی بلکه یک راه تأکید بر اهمیت حیاتی را دوست دارم.

‘به ایران در عشق است نه صرفا برای ایستادن در کنار یکدیگر اما به ایستادن در کنار یکدیگر به عنوان معادل…و اگر ما می خواهیم به اختراع دوباره یک دنیا برای ما که در آن ما همه برابر و سپس ما برای اولین بار نیاز به دوباره اختراع خود را در عشق در هر لحظه در زندگی ما است. بله ما در آینده هم در زمانی که کشور ما شاهد موجی از اعتراضات علیه نابرابری در موسسات آموزشی طبقه و تبعیض جنسیتی و ضد زن در قانون اساسی تابعیت اصلاح اعمال و اسلام هراسی است. هر تلاش ساخته شده است برای خاموش کردن این صداها از طریق وحشیانه دولت خشونت و جنایات و برخورد است. اما ما باید تحمل کنند چرا که ما در درون ما نیمی زمزمه زمزمه و نوید یک شروع جدید – و درست آغاز همیشه تحمل است. که باور ما است.”

پیام بسیار طولانی بود و من بازخوانی آن چند بار به من در زمان آموزش به جانسی در روز دریافت. سالمندان سیک آقایی کنار من نشسته بود و کنجکاو در مورد آنچه در آن بود که من حفظ خواندن. من به او گفتم در مورد عروسی من بود و او بلافاصله پاسخ داد: با معروف دوبیتی توسط Sahir Ludhiyanvi.

Tu هندو banega na Musalman banega
Insaan کی aulaad hai insaan banega.

شما نه تبدیل شدن به یک هندو و نه شما را تبدیل به یک مسلمان
شما در حال کودک یک انسان است و بنابراین شما باید تبدیل به یک انسان

او ادامه داد: “دیدن شدیم تا تماشای فیلم و گوش دادن به آهنگ ها توسط Mohammad Rafi که تحصیل کرده ما. اما این نسل جدید همه آنها با وسواس و الکل و خشونت و nanga naach – به معنای واقعی کلمه رقص برهنه!’ به عنوان ما داشتند حرف زدند در مورد وضعیت فعلی از ناآرامی در این کشور سردار منگل سینگ برگزار شد دست من و گفت: به یاد داشته باشید اگر آنها می آیند برای جامعه خود را, مطمئن شوید که آنها را به گذشته ما برای اولین بار.

در جانسی پذیرایی در منطقه بود decked در پوستر با نقل قول از افراد مختلف که آراسته به کارت دعوت. افتا که در آن داماد و عروس بودند به معنای نشستن تا به حال یک غول کپی از مقدمه در پس زمینه. زمانی که Akhilesh Yadav, رئيس جمهور از Samajwadi حزب آمد و به زن و شوهر جوان خود را از برکات آنها برای اولین بار دست او را به یک کپی از خلاصه ای از قانون اساسی و سپس همه آن برگزار شد در بالاترین نقطهء کشتی به عنوان عکس گرفته شد.

دیلیپ و Pallavi اتحادیه و شیوه ای که در آنها استفاده عروسی خود را به ” آموزش تحریک و سازماندهی مردم به منظور مبارزه خستگی ناپذیر برای فراگیر تر و متنوع و برابر جهان چیزی است که بسیاری از ما شاید نمی تواند به اندازه کافی شجاع به انجام. پس از عروسی Akhilesh Yadav توییتی عکس از پذیرش همراه با یک نقل قول از Ambedkar: ‘استبداد سیاسی است و هیچ چیز در مقایسه با اجتماعی استبداد و یک اصلاح طلب که مخالف جامعه بسیار شجاع تر از یک سیاستمدار که مخالف دولت است.’ اگر چه انقلاب اجتماعی که Ambedkar و دیگران به طوری ئی و خواستار خواب است که هنوز هم یک هدف دور دیلیپ و Pallavi نشان داد که چگونه می می کرد حتی در زمان یوگی.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو