عشق و رابطه جنسی در مستند

همه در حسرت عشق و رابطه جنسی. اینترنت پر شده است از مردم سیل سایتهای دوستیابی به دنبال مناسب مسابقات لاس زنی و یا به سادگی خرید پنجره. آنلاین, رابطه جنسی کثیف, بحث و پیامک جنسی حاکم است. جوک فراوانند که چگونه در حال حاضر از بین بردن یک ماسک برای یک بوسه است رفتن به استنباط به همان اندازه شور و هیجان و تلاش به عنوان آنجا که پس از از بین بردن یک سینه بند برای رابطه جنسی انجام داد. رفتن با سیل پیام های دریافت کنم در مورد مسائل مختلف آن بسیار جالب است توجه داشته باشید که چگونه بسیاری از مردم در حال حاضر تمرکز بر گرفتن عشق و زندگی جنسی در شکل. برخی از آنها مصمم به ترک عشق, sexless, ازدواج, برخی از آنها توبه بیش از سابق آنها سوار دور برخی از آنها به سادگی از جان گذشته برای یک رابطه جنسی خوب زندگی عقب در محل, در حالی که برخی عمیقا آرزوی عشق و مصاحبت و در حال حاضر ساخته شده است که یک اولویت در زندگی خود را.

هر چه وضعیت عاطفی خود را, آنچه مهم است این است که شما آگاه هستند از آنچه که بسیار مورد نیاز است و آنچه شما در حال حاضر آماده برای. کل مستند شده است یک منحنی یادگیری در روابط انسانی برای همه. آن را به مردم داده است ارزیابی خود را شخصی بدبختی و خوشبختی سطح و آنها را فوق العاده آگاه چقدر عشق, رابطه جنسی و بزرگ همراهی ماده است. عشق و شادی به طور جدایی ناپذیری مرتبط است. اکسی توسين و اندورفین آزاد در طول فیزیکی و عاطفی و صمیمیت فوق العاده قدرتمند مبارک هورمون های که شما را شاد شاد و رضایت.

داده می شود که چگونه مردم سطح انرژی سطح شادی و سطح درآمد به طور پیوسته انداختن از طریق مستند آن را هیچ جای تعجب است که مردم در حال حاضر رسیدن در رسانه های مختلف به دیگران برای عشق و رابطه جنسی. این مهم است به رسمیت شناختن است که یک مرد در حال غرق شدن محتضر در نی و که بسیار شبیه به یک ravenously فرد گرسنه نمی خواهد فهیم در مورد کیفیت انتخاب, اما بیشتر نیاز به تغذیه گرسنگی است.

توجه نزدیک به این دلیل که این باعث خواهد شد خیلی بیشتر خشم و درد در مرحله بعد. انتخاب بد منجر به عواقب ناخوشایند و شما نیاز به گرفتن زندگی خود را از قدرت به قدرت نه به فزاینده ورطه اشتباه گزینه های. بهترین راه برای نگه داشتن یک درک چیزهایی است که نگاهی به خودتان در آینه هر روز نگاه عمیق به چشمان شما و راستگو با خودتان که آیا آن را یک مصالحه, زمان پرکننده یا معامله واقعی. مطلق صداقت بهترین دوست شما است و نور هدایت در این خفقان بار زمانی که تمام قلب خود و بدن در آرزوی چیزی است که نه در اتاق خواب خود هر شب.

1. زمانی که مستند آغاز شده و من خوشحال بود که من را وادار به صرف زمان با شوهرم. ما هر دو مشغول بوده است با ما مشاغل مربوطه و بدون فرزند. در ابتدا همه چیز خوبه اما در طول هفته او را تبدیل به دور و صرف بیشتر وقت خود را بر روی لپ تاپ خود و یا تلفن. او اغلب مراحل بر روی بالکن به دریافت تماس و نگهبانان خود را از گوشی بر خلاف قبل از. من نمی دانم اگر او تقلب در من و یا به سادگی خسته ام از گیر بودن در داخل خانه. باید چه کار کنم ؟

اکسپرس به او آنچه شما احساس می کنید در یک راه مقابله اما بیشتر به درک که در آن چیزهایی هستند که در آنچه که او می خواهد برای ارتباط و همچنین به آدرس نگرانی های خود را. به او بگویید که شما می دانید قفل کردن سخت است بر همه و از شما می خواهم به خود را در سیستم پشتیبانی و همچنین اضافه کردن که شما نمی خواهید به احساس قفل شده و رد شده. کمک به او خود را بیان و با هم کشف راه هایی برای ایجاد هر یک از دیگر شادتر.

2. چرا مردان به عنوان بیانی به عنوان زنان ؟ شما نوشتن 4 خط و در عین حال شما می توانید یک پاسخ کوتاه در برنامه چیست. این کمی آزار دهنده است.

و پیدا کردن آن به همان اندازه آزار دهنده است که بسیاری از زنان بیش از رسا و انتظار می رود آنها را به مانند آنها باشد. آیا شما آنها را می خواهید به تغییر شما ؟ اگر نه, آیا شما فکر می کنم آن را عادلانه آنها را تغییر دهید ؟ عشق مردم برای آنها چه کسانی هستند. نه هر احساسی بیان شده است شفاهی یا textually. یک رابطه بزرگ ساخته شده است در قدردانی برای آنچه که آنها را به زندگی خود و توجه به آنچه که آنها انجام می دهند نه از آنچه آنها انجام راه خود را.

3. همسر من گیر کرده است در دبی و در زمان مستند من شروع به فکر می کنم در مورد من سابق که باقی می ماند در ساختمان بعدی. من دائما در مورد او فکر می کنم و با کمال تعجب ما همچنین شروع به انجام تماس های ویدئویی. آن را تنها به خاطر خود انزوا حالت که این اتفاق می افتد ؟ هنگامی که زندگی در مسیر برگشت من عاشق زندگی بود به حالت عادی بازگشت ،

مستند و یا هیچ مستند آنچه مهم است تعهد خود را به همسر خود و تماس تصویری سابق (که شما به وضوح در کنف احساسات) است pardonable. هر ازدواج می رود از طریق آزمایش بار آن را چگونه پاسخ شما را به بد وسوسه انگیز بار بار عاطفی است که تعیین می کند نه فقط آینده ازدواج اما شخصیت خود را به عنوان به خوبی.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im