لوئیزیانا برای تبدیل شدن به اولین دولت برای به تعویق انداختن مقدماتی میان ویروس

Baton Rouge, La.

لوئیزیانا فرماندار در روز جمعه گفت که او در نظر گرفته شده برای به تعویق انداختن دولت در انتخابات مقدماتی به دلیل ترس از کروناویروس که آن را برای اولین بار دولت به انجام این کار.

لیبریا جان ادم ادواردز برنامه ریزی برای امضای یک فرمان اجرایی به تأخیر انداختن آوریل 4 اولیه تا ژوئن 20, او در بیانیه ای گفت.

او در توصیف این مرحله به عنوان “لازم برای حفاظت از سلامت و ایمنی مردم لوئیزیانا از خطر COVID-19” این بیماری ناشی از کوروناویروس.

لوئیزیانا نیز به تعویق افتاد انتخابات در سال 2005 پس از طوفان کاترینا و ریتا و در سال 2008 پس از طوفان گوستاو و آیک.

رای گیری زودهنگام در لوئیزیانا انتخابات برنامه ریزی شده بود برای شروع در یک هفته. اما با تعداد زیادی از سالمندان نظرسنجی کارگران و در سراسر جهان نگرانی های مردم در مورد جمع آوری در گروه, وزیر امور خارجه, Kyle Ardoin خواسته ادواردز به امضای فرمان اجرایی گفت که او احساس نمی راحت ادامه با انتخابات برنامه دارد.

“این سنگین تصمیم گیری شده است از مطلق فراوانی از احتیاط برای لوئیزیانا رای دهندگان رای گیری مسئولان و عموم مردم به عنوان یک کل” گفت: آقای Ardoin یک جمهوری خواه است.

به عنوان جمعه و تعدادی از ساکنان تست مثبت در دولت تا به حال شروع به پریدن کرد به 33 محور تا حد زیادی در منطقه نیواورلئان به گفته وزارت امور خارجه وزارت بهداشت آخرین آمار و ارقام. آزمون در انتظار تایید از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

فرماندار ادواردز در حال حاضر اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی برای دولت است. روز جمعه اعلام کرد که او از بسته شدن مدارس دولتی از طریق مارس 13 و ممنوعیت مراسم بزرگ با بیش از 250 نفر است. زندانها را به حالت تعلیق در ملاقات و بیمارستان ها و خانه های سالمندان محدود شد دسترسی بازدید کنندگان. به عنوان آنها در سراسر کشور, دانشگاه ها در حال حرکت بودند به همه کلاس های آنلاین.

لوئیزیانا تصمیم به تاخیر اولیه قرار می دهد دولت در خارج از کمیته ملی حزب دموکرات را آخرین مهلت برای برگزاری مقدماتی و نامگذاری نمایندگان به credentialed برای جولای 13 و 16 کنوانسیون در میلواکی است.

قوانین فعلی نیاز متحده برای برگزاری نامزدی مسابقات در ماه ژوئن 9 و ارسال فهرست اسامی نماینده برای کنوانسیون کف اعتبار ژوئن 20, تاریخ جدید که لوئیزیانا آن انتخاب اولیه است. از دست رفته آنان مهلت می تواند منجر به یک وضعیت از دست دادن نیمی از آرای خود در کنوانسیون طبقه.

در این مورد که تقریبا قطعا تاثیر می گذارد سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن منفی از او سنگین است مورد علاقه به نمره زیادی net-نماینده دست آوردن بیش از برنی ساندرز در لوئیزیانا. آن را نیز ممکن است که لوئیزیانا به سادگی ارائه خود مسئله با آقای بایدن کشیدن دور در نمایندگان و در موقعیت به دستاوردهای بزرگ داده که در مارس 17 مقدماتی برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده.

جیم روزولت co-رئیس DNC قدرتمند قوانین و آیین نامه کمیته روز جمعه گفت که در حال حاضر مهلت در محل باقی می ماند. اما او افزود: “ما در حال مرتب کردن بر اساس بازی این فرایند توسط گوش.” آقای روزولت گفت: اولویت این است که به اطمینان حاصل شود “یک روند عادلانه” که این مبارزات می تواند قبول کند.

وجود سابقه برای ملی حزب برش یک دولت نمایندگان: میشیگان و فلوریدا رنج می برد که نتیجه در سال 2008 اما نه به دلیل اضطراری برای بهداشت عمومی. دو کشور نقل مکان کرد مقدماتی خود را به یک پنجره DNC به حال این سایت متعلق به اوایل نامزدی متحده است.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. AP خبرنگار لایحه بارو در آتلانتا کمک به این گزارش.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im