#Lotus to Potus: The Blooming of Kamala

به طور سنتی، معاونان آمریکایی آنقدر غیر قابل توصیفی و فوق العاده در نظر گرفته می شدند که توماس مارشال، بیست و هشتام وی پی کشور، در مورد دو برادر شوخی می کرد، یکی که به دریا فرار کرد، دیگری که نایب رئیس شد: هیچ کدام از آن ها هرگز از نو شنیده نمی شد. جان ننس گارنر، معاون اول رئیس جمهور فرانکلین روزولت، گفت که این عنوان ارزش “یک سطل تف گرم” را نداشت. George Bush Sr, when he was the veep, lamented that going to funerals was his standing assignment (he came for Indira Gandhi’s funeral). معاون ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا، خسته کننده ترین شغل در این کشور، معادل سیاسی یک اپراتور لیفت، کاری محسوب می شد که در بسیاری از جهان حذف شده است.

سپس در سال 1967 ایالات متحده با اصلاحیه 25 ماده ای را به این سمت آورد و در صورت خروج از میان مدت به دلیل مرگ، ناتوانی یا استعفا، معاون رئیس جمهور را جانشین قانونی رئیس جمهور کرد. با وجود این، این یک پیام بود که توجه التماس نمی, مگر اینکه کسی مانند دن کوایله (که در مراسم تشییع جنازه راجیو گاندی شرکت کرد) آمد و آمد. شوخی شد که بوش بزرگ کوایل را به عنوان بیمه نامه علیه ترور انتخاب کرد. بدترین دشمنان واشنگتن نمی خواست یک رئیس جمهور کوایل، در نظر گرفته راه ضربان قلب از ریاست جمهوری به دلیل سن بوش.

انتخاب کامالا هریس به عنوان همسر در حال اجرا جو بایدن هر چند یک پیام متفاوت می فرستد. ایالات متحده دارای ۴۵ رئیس جمهور و ۴۸ نایب رئیس بوده است، هیچ زن. فقط 14 معاون رئیس جمهور به رئیس جمهور شدن رفتن دو تا از اونا بعد از مرگ رئیس جمهور 9 نفرشون از آنها، چهار معاون رئیس جمهور پس از مرگ رئیس جمهور به علل طبیعی ریاست جمهوری را به عهده گرفت. چهار پس از ترور رئیس جمهور، از جمله اندرو جانسون پس از لینکلن و لیندون جانسون پس از کندی ریاست جمهوری را بر عهده گرفت. جرالد فورد پس از استعفای دومی، نیکسون را به عنوان رئیس جمهور به دست آورد. با توجه به اینکه تا به امروز تنها ۴۵ رئیس جمهور داشته است، این بدان معناست که ۲۰٪ از رئس جمهورهای آمریکا در میان مدت توسط معاونان رئیس جمهور خود موفق شده اند. تنها ۵ وپ به ریاست جمهوری انتخاب شده اند: آدامز، جفرسون، ون بورن، نیکسون و بوش سر وان.

تیم بایدن-هریس به تاریخ بی سابقه ای بلیط می دهد که باید پیروز شود. نایب رئیس جمهور ها در شرایط بدتر ی به رئیس جمهور تبدیل می شن، اما لزوما در شرایط بهتری نیست. بایدن خود پس از دو دوره به عنوان معاون رئیس جمهور باراک اوباما، مجبور به تحقير از پیشنهاد هیلاری کلینتون برای نامزدی حزب در سال ۲۰۱۶، انتخاب “عزت بر جاه طلبی” هنگامی که او متوجه شد شانس بر علیه او انباشته شده است. هریس، اولین نایب رئیس زن موثق میراث سیاه+هندی، در برخی از محله ها به عنوان نایب السلطنه احتمالی در هر شرایطی برای مردی که پیرترین رئیس جمهور خواهد بود که به عنوان رئیس جمهور سوگند خورده است – در صورت برنده شدن، مشاهده می شود. فقط زمان خواهد گفت که چگونه آن را تمام می شود.

سلب مسئولیت : نظرات بیان شده در بالا خود نویسنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im