از دست داده و در بر داشت

من شروع به انجام گلدوزی پس از تقریبا 20 سال طول مستند پس از پیدا کردن برخی از matty و گلدوزی. در اینجا من به کشف آن شادی از خلاقیت است. یک روز که ما همه در کنار هم من اعلام کرد که یک و تنها سوزن من تا به حال تا به حال رو از دست داد. هر کس به معنای واقعی کلمه برگزار تنفس خود را قرارداد خود را به عنوان آنجا که ممکن است و مخفیانه شروع به تغییر در اطراف به دنبال که سوزن را با یک دست در حالی که تلاش برای شناور شدن با دیگر به عنوان سند چشم انداز تبدیل شدن به یک زندگی بالشتک های سرگردان به ذهن است. ما در نهایت پیدا کردن که سوزن!

فاصله بین بالین تخت و دیوار اغلب فراهم می کند غنی کمربند برای ماهیگیری کردن موبایل یا عینک یا حتی از راه دور که بیشتر آن از دست رفته حداقل یک بار در روز. روز دیگر من را همراه خود کاهش یافت و به پایین وجود دارد. پس از جستجو futilely و دیوانه وار در سراسر خانه من در نهایت واقع در این منطقه است. آینده در دستور کار بود که تلاش برای فشار آن را با یک شی به یک نقطه که در آن این می تواند بازیابی شده توسط دست. و ماهیگیری در آن واقع بود به من نگه داشته آویزان مجموعه ای از باریک اشیاء مانند آشپزخانه انواع پشه راکت مقیاس – فایده ای نداشت به همه آنها متوقف کوتاه جادویی هدف است. در نهایت jharoo (ناب همراهی در طول مستند) کار می کرد! یک گیتاریست دوست مشترک چگونه او را بیشتر پیدا plectrums به دل و جرات رشته گیتار در زیر تخت هر زمان که او را به تمیز کردن اتاق خود را. در حال حاضر است که در وهله اول او به نظر می رسد برای آنها هر زمان که آنها از دست رفته! اگر نه که این ماشین لباسشویی پس از آن که در آن آنها خواهد بود نشسته جیر جیر تمیز….

یک روز من با دختر, عینکی, سقوط کردن بستر او پیوست و بسیاری از اشیاء است که می تواند بستر یک نوجوان طبقه. پس از از دست دادن عینک بعدی بود که بزرگترین فاجعه برای از دست دادن یک تلفن ما کمرویی پا در اطراف این میدان مین به امید پیدا کردن آنها را. تقریبا خواسته های آنها ساخته شده است در با صدا و سیستم شروع به بوق بزند بسیار شبیه به یک ماشین کنترل از راه دور. افسوس که عینک نمی تواند فرار پای من ساخته شده است که تماس با آنها – شکستن بازوی خود را. و از آنجایی که ما در مستند آن روزها ما نمی تواند آنها را برای تعمیر هر چند ما موفق آن شد. برای روز او عینک عینک با سلاح های شکسته incongruously برگزار شد هم مانند شدیدا مومیایی من چند رنگی گلدوزی.

و البته پس از آن وجود دارد این است که شوهر من می تواند پیدا کند الکسا کا از راه دور. سپس ما می شنویم افزایش تن از اکتاو از beseeching به آرام به طاقت فرسا به صرفا miffed آنهایی که همه انعکاس همان لحن از “الکسا tum kaha هو”. الکسا البته ایمنی بدن به آن یادداشت ها اما از آن است که یک سیگنال برای بقیه از ما به پرتاب عقب را پوشش می دهد و در اب راه رفتن را از طریق مسائل به کشف “الکسا کا از راه دور” نشسته unassumingly در زیر برخی از محجوب شی. تقریبا انتظار برای شنیدن آن می گویند “main yahan هو” با پوزخند دارای گونه های برامده!

اغلب دوستان به اشتراک بگذارید که پس از بازگشت به خانه از برخی از ضروری ماموریت به بازار و تحت استادانه درست شده ضد عفونی مراسم آنها به ناچار کشف گمشده کیف پول یا تلفن همراه. پس از شکار گنج در خانه, ایده dawns با ناله که آن را احتمالا در سمت چپ پشت ماشین. و پس از آن دوباره شروع می شود شگرف روش از کوه پیمایی از طریق آسانسور با یک ماسک پانچ آسانسور دکمه با برخی از شی sanitising ماشین رسیدگی که برای ابراز پیروزی از اکتشاف لحظه ای و پس از آن اصلاح همه این مراحل هنوز دوباره. و پس از دست و اشیاء موجود در ادامه به بازیگران طلسم بیش از زندگی ما تبدیل آن عادی لحظات به یاد ماندنی ،

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.