از دست دادن ذهن ما در رسانه های اجتماعی: دلایلی وجود دارد چرا که توییتر-مبارک تبدیل شده است همان به عنوان trigger-happy

17 دسامبر یک روز پر مشغله برای بالیوود توییتر مسئولیت رسیدگی به. ساعت دسته lampooned یک سینمای هند بزرگترین living legends. آن آغاز شده و با یک درخواست به صدای جیر جیر در برابر شهروند (متمم) قانون. این درخواست به زودی تبدیل به poking و سپس کلامی وسیله و در نهایت به پایان رسید و در یک حقه باز صدای جیر جیر. ایده این بود که به تحقیر یک شکل عمومی به تسلیم است. وقتی که شکست خورد و تسلیم شد اختراع بدان معنی است که باهوش اما تنها با نیمی از یک توییت از ستاره بود توییتی که اگر آن جدید بود.

در زمان به عنوان قطبی به عنوان این غیر معمول نیست برای دیدن مردم از دست دادن سلامت عقل خود را در یک بحث است. قطعا در رسانه های اجتماعی که در آن شما دریافت پاداش برای بازیگری مجنون – یا به طوری که برخی از مردم فکر می کنم. یک نکته جالب در نتیجه چنین رفتاری این است که مردم اغلب نمایش بسیار رفتار آنها ادعا می کنند به مبارزه با – عدم تحمل بی شرمی خود عدالت, عمومی, دهان, مجازات. مشاهیر بزرگتر و هدف از این مجازات به دلیل بزرگ خود را پس اجازه می دهد بیشتر مردم به تماشای عمومی عینک در خاتوله و پاداش آن را با ‘دوست’, ‘سهام’ و ‘بهمن’. همه که گم شده است برای کسی به ایستادن و از معروف گلادیاتور سوال: “آیا شما را سرگرم نمی?”

آزادی بیان نیست مجبور سخنرانی

دسامبر 17 حادثه نبود شنیع ترین رفتار در رسانه های اجتماعی. وجود دارد بدتر نمونه. که وسیله در توییتر ایستاده بود که آن را از آمد – بالیوود کارگردان که فیلم های اخیر باید متنوع درمان از شخصیت ها و موضوعات. چگونه افرادی که کار جشن آزادی فکر و بیان در نهایت انکار است که آزادی برای دیگران است ؟ چگونه می توانم آنها را تبدیل به قهرمانان مجبور سخنرانی ؟ آیا برنده شدن در یک نبرد در رسانه های اجتماعی آنقدر مهم است که افراد در معرض خطر از دست دادن جنگ از آرمان?

مطمئن سکوت است که همیشه طلایی. اما گاهی اوقات از آن است. آن می تواند کسی را انتخاب بیش از shallowness. این می تواند در مورد در نظر گرفتن زمان به منعکس کننده انتظار برای انتخاب کلمات مناسب و یا تصمیم به نگه داشتن نظر در خصوصی. هر یک از این حقوق فردی ما نیاز به احترام تا آنجا که ما نیاز به حفاظت از حق صحبت می کنند. نانسی گیبز سردبیر سابق از زمان گفته بود در اوج #Metoo جنبش “احترام به خویشتن است که سخت تر حق دفاع در این سن از تماس مداوم و شکننده اعتماد. اگر شما تقلا در حق صحبت نمی کنم شما آسیب حق به صحبت می کنند بیش از حد.” ما می توانیم تحسین کسانی که صحبت کردن بدون قضاوت کسانی که نمی.

مشاهیر سزاوار کمتر

مشاهیر میلیون ها توسط هاوکینگ انواع محصولات با اثبات نشده و حتی مشکوک ادعا می کند – مانند انصاف و کرم. اگر آنها می توانید وضعیت خود را برای منافع شخصی به همین دلیل نمی توانید از آن استفاده می کنند به مبارزه اجتماعی خوب است ؟ آنها مطمئنا می تواند آنها را انجام دهد. مانند ما نمی همیشه موافق با انتخاب محصولات آنها حمایت ما می تواند مخالف با علت آنها حمایت و یا نمی کنند. مایکل جردن خواسته شده بود به تایید یک سیاستمدار در اوج محبوبیت خود را. او این کار را نکرد. تیلور سویفت و اسکارلت جوهانسون شده اند trolled گفت: – یا نه گفت: – چیزهایی که از آنها انتظار می رود.

در هند به غیر از بزرگ ب خان نامیده شده است برای سکوت خود در برخی از مسائل. Priyanka Chopra شد trolled هفته گذشته برای حمایت از سیاه حقوق بشر در ایالات متحده است که سکوت در مورد نقض حقوق بشر در هند در گذشته است. ستاره های بزرگتر اغلب نامیده شده است بی مهره در مقایسه به چند کوچکتر مشهور است که بیشتر آوازی در حمایت از علل. که نادیده گرفتن این واقعیت است که ” کوچکتر ستاره نیست در معرض این نوع از موشکافی و سوء تعبیر که ستاره های بزرگتر هستند. علاوه بر شناخت مسائل چیدن یک طرف و داشتن شجاعت به آوازی است که یک روند تکاملی است که می تواند زمان را. هنوز مردم تقاضا سازگار رفتار از مشاهیر و با عجله به تماس با آنها خائنانی در رسانه های اجتماعی و حمله به آنها را در یک بسته با cultish تعصب و غیرت.

ترکیبی عجیب و غریب از خصوصی و عمومی

یک دلیل برای چنین رفتار های عجیب و غریب ترکیبی از خصوصی و زندگی عمومی رسانه های اجتماعی ارائه می دهد. آن را مانند برگزاری یک اسلحه پر است که بچه ما به ماشه هر زمان احساسات ما بالا اجرا می شوند. در اسکرول بی پایان ما از صفحه نمایش گوشی های هوشمند ما مردم کابل views شبیه به ما را با سم و ‘درآمد’ صدها نفر از “دوست”. اگر کنترل خود نیست اعمال در زمان انگشتان دست خود را بر اراده خود را شروع به چیدن بدترین کلمات برای بیان افکار خود را. این وضعیت منحصر به فرد بودن خصوصی در زمان تحمیل سوء استفاده و تحسین عمومی برای انتخاب خود را از موارد نقض حقوق بشر می تواند هرج و حتی اعتیاد آور است. آن را مانند گرفتن دور با قتل دوباره و دوباره – اعتباری قتل است. ما شروع به بازی روانی اموات همین است که رسانه های اجتماعی به ما اجازه می دهد. اگر تا کنون یک اثر خفیفی از رنگ گناه وجود دارد پوشش هوایی از ایدئولوژی و یا علت برای توجیه رفتار خود را.

وجود یک خود-تصحیح عنصر به ما اولیه رفتار در رسانه های اجتماعی. آن را ثبت و ضبط کلمات ما را برای آیندگان. آن را نمی کند به ما اجازه می دهد برای پاک کردن و فرار از ما بدترین رفتار. توسط اقدام به عنوان یک غول جهانی آینه از ما بدترین (و بهترین) انجام آن را به ما می دهد یک فرصت برای منعکس کردن و بالا کشیدن خودمان. به مبارزه با نیروی استدلال و تنها با آن است. به تمایز بین نقد و توهین. به عنوان یک آهنگ از ستاره به قرار توییتر قلدری on Dec 17 به ما یادآوری می کند: ‘Aadmi جو kehta hai aadmi جو sunta hai zindagi bhar woh sadayen peecha karti hain’. (هر آنچه شما می گویند هر آنچه شما می شنوید با شما خواهد ماند و همه زندگی خود را). در رسانه های اجتماعی و حتی زندگی پس از مرگ.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>