نگاه کردن به خورشید برای الهام

توسط سوما Chakravertty

خورشید شده است مورد احترام استناد و پرستش در سراسر جهان از زمان بسیار قدیم نه تنها به عنوان دهنده از نور و گرما و باران و به عنوان تسهیل کننده خوب برداشت بلکه به عنوان upholder از عدالت و حکمت معنوی. عقل از سر فرزانگان از وداها و اوپانیشادها با عمیق خود را تحقق گشوده سطوح مختلف واقعیت در ایجاد. آفتاب به آنها نه تنها عالی نیروی طبیعت و خدایی زندگی بر روی زمین بلکه یک محور موندی برای صعود معنوی. “چهره حقیقت این است که با پوشش طلایی دیسک پرده آن O پوسان, به طوری که من که عاشق حقیقت ممکن است آن را ببینید می گوید:” عشا Upanishad درخواست ما را به فراتر از بیرونی نور, برای دیدن واقعیت است. به ودایی rishis این چهره از خدا عشق است, آگاهی و نور درونی.

“خورشید هر روز صبح ما بیدار کردن از خواب; این هم یک تماس با برخاستن از خواب معنوی برای شکستن رایگان از ابهام گمراه کننده وجود همان راه جوانه تلاش می کند به شکوفه. زمانی که خورشید بالا می رود او حذف تاریکی شب و ترس از زندگی که متعاقب آن. کسی که می داند که خورشید با این ویژگی ها می شود ناوشکن از همه ترس از تولد و مرگ و همچنین علت ترس و تاریکی در شکل جهل” می گویند seers در Chandogya Upanishad. تحول از تاریکی شب به تابشی نور روز نیز نشانگر یک تغییر از مه از نفس به بی نهایت نور از خود بالاتر است. این Chandogya Upanishad می گوید: “این خورشید است که منبع صدا بیش از حد. آن شعارهای اوم آن را به عنوان سفر در سراسر آسمان است.”

جدا از تولید ویتامین D نور خورشید باعث تحریک فعالیت در بالاتر به مرکز مغز, غده پینه آل, خاص که نور سنج بدن. با توجه به Surya Upanishad, Aditya است شکل دیگری از antakarana اصل در پشت تمام پنج اندامهای حسی و حرکتی اندام های بدن و همچنین از ذهن و عقل و نفس و پرانا یا نیروی زندگی است. “Aditya هکتار vai pranah – خورشید در واقع زندگی” ادعا می کند Prashna Upanishad.

ما متصل به خورشید در هر لحظه از طریق پرانا انرژی زندگی نیرویی است که ما را زنده نگه می دارد. این مجرا از انرژی خورشیدی است. زمانی که ما تنفس ما را در انرژی خورشیدی است که گردش در بدن ما از طریق یک سری از nadis اعصاب و نادی اتصالات به نام چاکراها مراکز انرژی. Yajnavalkya که گفته شده است که دریافت ودایی دانش به طور مستقیم از Aditya خورشید خدا گفت: “خورشید پرانا قرار داده شده در قلب است.” خیلی پایه پرانایاما به قرعه کشی در پرانا از هر دو درونی و بیرونی خورشید و تنظیم آن را به سمت تغییر و تحول است. با توجه به یوگا, ظریف خورشیدی بدن pingala نادی, حاکم جنبش از آتش و گرما و فعالیت های فیزیولوژیکی سطح. چهل است که خورشید در راجا یوگا در حالی که این شبکه خورشیدی آتش سوزی در هاتا یوگا. Ramana Maharshi صحبت از قلب و خود به عنوان درونی خورشید است.

سری اوروبیندو بر این باور بودند که خورشید از حقیقت و خورشید خود را مافوق فعالیت های ذهنی از وحی الهام و شهود و بصیرت و هوش. خورشید می تواند ما را از تاریکی به نور و روشنگری است. وداها و اوپانیشادها احترام خورشید به عنوان satyam حقیقت; jnanam هوشیاری و anantam نامحدود.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de