St. Louis

در نگاه اول به نظر میرسد آنها در میان بیشتر در معرض خطر سیاسی گونه در امریکا است. تنها چهار نفر باقی مانده در کنگره است. اصطلاح – “طرفدار زندگی دموکرات” – برای تلفن های موبایل مانند یک ترکیب متناقض است. و وجود خود را اغلب باعث بحث های داغ در درون حزب خود موقعیت خود را shunted به سمت در راه آنها می گویند که آنها را تجربه نکرد و حتی یک دهه پیش.

در عین حال یک مورد به توان استدلال کرد قبل از دادگاه عالی ایالات متحده در مارس 4 را نشان می دهد خود را پایدار قدرت. در قلب ژوئن خدمات پزشکی LLC v. Gee از عمل 620 اندازه گیری نوشته شده توسط دموکرات مجلس از لوئیزیانا و به قانون امضا شده توسط دولتی که فرماندار دموکرات. عمل 620 نیاز به پزشکان که ارائه سقط جنین برای به دست آوردن اعتراف امتیازات و یا مجوز قانونی برای پذیرش بیماران در یک بیمارستان در 30 مایلی از کلینیک سقط جنین.

اگر دادگاه عالی می یابد, قانون اساسی, لوئیزیانا خواهد بود را تنها با یک سقط جنین ارائه دهنده. آن را نیز می تواند منتقدان می گویند مجموعه ای استاندارد که همه خواهد بود اما حذف حق دسترسی به سقط جنین.

است که آنچه قانون است نویسنده, دولت بهداشت ، کاترینا جکسون, حمایت تمام حرفه ای.

“من قصد دارم در ایستاده با وکیل ما به طور کلی به استدلال به نفع این قانون” او گفت: در یک مصاحبه تلفنی با مانیتور در 2019. “من خواهد شد در نظر گرفتن تماس از مردم, پاسخ به ایمیل ها و صحبت با همکاران من نوشتن مطالب در Facebook, Twitter, Instagram و تلاش برای تشویق همگان را به نرم افزار-زندگی موضع. این چیزی است که من همیشه انجام دهید.”

چندی پیش سناتور جکسون views نمی خواهد بیش از حد شده اند از هماهنگی با حزب است. زمانی که غیر انتفاعی دموکرات ها برای زندگی در آمریکا تاسیس شد و در اوایل 2000s آن ذکر شده بیش از 40 نفر از اعضای کنگره در آن برگزار شود. به تازگی به عنوان سال 2008 هیلاری کلینتون بود که مبارزه در ساخت سقط جنین “امن قانونی و نادر” – که هنوز هم اذعان کرد و سعی کردم به درخواست تجدید نظر به رای دهندگان دموکرات بود که اخلاقی شک و تردید در مورد این روش.

به عنوان ایدئولوژیک فاصله بین دو طرف شده اند اما فضای داخلی مخالفت بر روی داغ دکمه مسائلی مانند سقط جنین منقبض شده است. ایران به صراحت تبدیل شدن به حزب را در برابر سقط جنین. حزب دموکرات در ضمن تا به حال به گریبان با اینکه آیا یا نه آن را می توانید در ادامه به اتاق را برای قانونگذاران مثل خانم جکسون که می گوید: او تنها انشعابات با پلت فرم که در این یک مسئله است و هیچ تمایل به تبدیل شدن به یک جمهوری خواه است.

دموکرات ها در برابر سقط جنین می گویند که یک حزب است که به خود می بالد در تنوع و شمول باید قادر به آشتی دادن حمایت برای زنان بدن استقلال با صمیمانه برگزار شد اعتقادات مذهبی مورد – و یا حداقل اخلاقی عدم اطمینان بیش از روش. سقط جنین طرفداران حقوق استدلال می کنند که چنین حزبی نمی تواند دفاع از سیاست هایی که مانع زنان – اغلب فقیر nonwhite زنان را از دسترسی به طیف گسترده ای از گزینه های در مورد بدن خود از جمله تصمیم هنگامی که و این که آیا یا نه به پدر و مادر است.

در حال حاضر با ژوئن پزشکی در دفتر ثبت دعاوی حقوقی و 2020 انتخابات سریع بر روی پاشنه خود این intraparty تنش گرفته فوریت. مترقی طرفداران می گویند نامزدها باید متعهد به مبارزه با موج محدودیت های قانونی روش چهره ها در دولت و در سطح ملی و به رسمیت شناختن اجتماعی و اقتصادی و نژادی واقعیت تجربه شده توسط زنان به دنبال سقط جنین. آنها متقاعد شده است که این ایده ها هستند که سنگ بنای حزب دموکرات آینده و این که توضیح آنها به وضوح به رای دهندگان است یک استراتژی برنده است.

دموکرات ها برای زندگی عقب هل دادن سخت است. آنها در حال استخدام داوطلبانی که مایل به ایستادگی در برابر سقط جنین و حمایت جامع حمایت از زنان – از جمله سیاست های اطراف پیشگیری از بارداری و مرخصی خانواده. آنها استدلال می کنند که آن را در مورد دفاع از زندگی “از رحم به آرامگاه” فلسفه آنها می گویند این است که سازگار با مواضع دموکراتیک در همه چیز از نقش شبکه امنیت اجتماعی برنامه به حداقل دستمزد را افزایش می دهد به مجازات اعدام.

و آنها نگران هستند که بدون در نظر گرفتن سقط جنین مخالفان از حزب ملی دموکرات ها بیگانه بسیار مهم نوسان رای دهندگان در یک محوری انتخابات سال است.

“ما قرار بود این چادر حزب پس از آن مبهم به من که ما واقعا نمی می گوید:” کریستن روز, مدیر اجرایی حزب دموکرات برای زندگی است. “ما باید به این حزب است.”

ان هرمس/کارکنان

جوآن بری سابق ایالت میسوری قانونگذار در اینجا نشان داده شده در سنت لوئیس خانه در 10 دسامبر 2019 رهبری تلاش برای وارد کردن زبان به دولت حزب دموکراتیک پلت فرم ادعا که اعضای آن “گاهی اوقات موقعیت های مختلف” در سقط جنین.

میسوری اختلاف

شاید هیچ جا اتحاد دموکراتیک درگیری بیش از سقط جنین, بازی های برگزار شده بیشتر به وضوح نسبت به در میسوری یک دولت و یک بار به نام “فشار سنج از متوسط آمریکا.”

در سال 2018 سابق دولت قانونگذار جوآن بری رهبری تلاش برای وارد کردن زبان به دولت حزب دموکراتیک پلت فرم ادعا که اعضای آن “گاهی اوقات موقعیت های مختلف” در مورد این مسئله. این تنوع دیدگاه ها در این بیانیه اضافه شده است که “یک قدرت است.” این تلاش باعث خشمگین بحث بر سر این تعهد به حقوق باروری. آن به پایان رسید با اعضای اکثریت رای گیری کردن خانم بری پیشنهاد در یک جلسه عمومی که در تابستان.

اختلاف باقی مانده غذا در دهان تلخ. زمانی که انتخابات میان دوره ای صورت گرفت چند ماه بعد میسوری دو دوره سناتور دموکرات Claire McCaskill از دست داد صندلی خود را به محافظه کار جمهوری خواه جاش هالی. دولت دموکرات bickered بیش از دلیل: برخی گفتند این تا حدی به دلیل سناتور McCaskill بود و علنا به حمایت سقط جنین. دیگران شات پشت آن بود چرا که او تا به حال در دفاع از آنها را به اندازه کافی.

فکر دموکرات ها مبارزه در میان خود بیش از حقوق باروری باعث می شود پاملا مریت آه بیش از رول دارچین. قدیمی لیبرال فعال – که یک عضو از پلت فرم اصلاحات کمیته در طول سال 2018 اختلاف – مدعی است که خانم بری و متحدان او در حزب دموکرات برای زندگی ربوده ارزش یک سال دشوار است مذاکرات در جهت جا زدن یک محافظه کار در دستور کار بر روی ،

آیا این کافی نیست, او می پرسد که میسوری یکی از سقط جنین محدود متحده در ملت ؟ همانطور که از ژانویه, دولت, قانون نیاز به صبر 72 ساعت بین اجباری در فرد مشاوره و روش واقعی رضایت والدین برای افراد زیر سن قانونی به دنبال سقط جنین و آرایه ای از تدارکات را تحت پوشش استاندارد است که ارائه دهندگان باید قبل از آنها مجاز به انجام سقط جنین. تنها یک کلینیک سقط جنین فعال بوده است در ایالت میسوری پس از سال 2018 است.

“ما هرگز بگو ما ارزش محیط زیست و هوای پاک, اما ما خوش آمدید pro-زغال سنگ مردم را به عنوان یک قدرت'” خانم مریت می گوید بیش از صبحانه در یک کافه در سنت لوئیس ” شاو محله. “ما هرگز بگو ما ارزش ما تجاوز اعضای حزب اما ما خوش آمدید افرادی که پشتیبانی از تبدیل درمانی به عنوان یک قدرت است.’ پس چرا ما تا کنون آن را می گویند در مورد سقط جنین؟”

در نظر او دموکرات ها نیاز به رای دهندگان این فرصت را به درک و چرا از سمت راست را انتخاب کنید هنگامی که به پدر و مادر بسیار مهم است برای زنان برای خانواده ها و جامعه است. فراموش که او می گوید و آنها را پاداش اعتماد خود را. خانم مریت امتیاز اخیر دموکراتیک پیروزی در ویرجینیا که در ماه نوامبر حزب در زمان کنترل از تمام شاخه های دولت برای اولین بار در یک ربع قرن. به عنوان بخشی از کمپین برنامه ریزی والدین را بازوی سیاسی در ویرجینیا صرف بیش از $1 میلیون نفر در داوطلبانی که پشتیبانی از دسترسی به سقط جنین. سقط جنین فعالان حقوق آن را پیروزی برای شود.

خانم مریت chafes در میسوری دموکرات’ بی میلی نگاهی به دوره مشابه. “به جای یاد بگیرند که چگونه به صحبت در این مورد و آموزش بالقوه ترکیبات … ما فقط در حال رفتن به تظاهر می خواهم آن را قابل اجرا نیست,” او می گوید.

در خانه اش در حومه شهر فقط در خارج از سنت لوئیس خانم بری لباس پوشیدن و در یک اسطوخودوس ژاکت و شلوار تیره می لرزد ،

مانند بسیاری از وزش دموکرات او دارای این دیدگاه است که با تمرکز بر سقط جنین می تواند میگیرد رای دهندگان نسبتا محافظه کار در مکان هایی مانند میسوری. سقط جنین را شعله ور به طور خلاصه پیش از سال 2018 midterms در طول بحث برانگیز مجلس سنا تایید دادگستری برت Kavanaugh به دیوان عالی کشور. اما این آشپزخانه-میز مسائل مانند مراقبت های بهداشتی است که انرژی رای دهندگان در نوسان مناطق و برنده دموکراتها کنترل مجلس نمایندگان ایالات متحده که در سال نیست, سقط جنین.

چرا سعی می کنید برای برخی از رای دهندگان با این مسائل به جای هل دادن دموکرات ها مانند او دور ؟

“آنها فکر می کنند که همه احساس می کند مانند آنها و این درست نیست” خانم بری می گوید از سقط جنین طرفداران حقوق. “ما باید نه طرد. ما تعلق دارد.”

یک صفحه اصلی برای جنبش ؟

که در آن میسوری توسط یک میدان نبرد دموکرات ها برای زندگی لوئیزیانا است در مورد به عنوان نزدیک به عنوان اعضای آن را به یک دژ. دولت با نام تجاری اجتماعی آگاهانه مذهبی محافظه کاری است که زمینه مناسبی برای سقط جنین مخالفان تمام خطوط سیاسی. بیش از نیمی از ساکنان لوئیزیانا از جمله نزدیک به 40 درصد از دموکرات ها می گویند سقط جنین باید قانونی در همه یا اکثر موارد با توجه به یک سال 2016 بررسی. (در سراسر کشور نزدیک به دو سوم از آمریکایی ها می گویند سقط جنین باید قانونی در همه یا اکثر موارد با 76 درصد از دموکرات ها در توافق است.)

فرماندار جان ادم ادواردز یکی از سازمان های برجسته ترین اعضای.

در این محیط خانم جکسون به دولت دموکراتیک سناتور نمایاندن است به یک ستاره. متولد و بزرگ شده در مونرو لوییزیانا – شهر حدود 48,000 – او در یک خانواده قرار داده شده است که فروشگاه بزرگ وظیفه خود را به خدا و به جامعه. نماز و روزه علامت گذاری نقاط عطف زندگی او از جمله تصمیم برای اجرا به قوه مقننه ایالتی در سال 2011. او را تحسین کرد از یک خانواده از دموکرات ها و احساس می کند به شدت در مورد حزب تعهد به دفاع از محرومین.

“آنها هنوز هم برای کسانی که نمی توانند برای مبارزه با خود,” او می گوید.

او در تساوی یک خط سخت در سقط جنین. به او آن را بدون ابهام: سقط جنین قتل است و قتل می رود در برابر خدا خواهد. بیش از دو نظر را به عنوان یک دولت نماینده – او پیوست سنا در سال 2019 – خانم جکسون قرار داده و نام او را کشت و از قوانین است که باید عناوین ساخته شده و کشیده خشمگین تظاهرات از سقط جنین فعالان حقوق در لوئیزیانا و در سراسر کشور.

عمل 620 که گذشت در سال 2014 است که در میان اوج دستاوردهای.

“یکی از بهترین لحظات در مجلس بود که این لایحه برای تصویب نهایی … و تقریبا 80-برخی از اعضای هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه بود در میکروفون با من به تصویب این لایحه,” او می گوید. “این نشان دهنده وحدت در ایالت لوئیزیانا است که اغلب دیده می شود.”

تجربه نیز آمد با عصبانی, تلفن تماس, فیلم تند و زننده, رسانه های اجتماعی, پست, حتی تهدید به مرگ است که او را مجبور به استخدام پلیس برای اطمینان از ایمنی کارکنان خود را. اما خانم جکسون حاضر به تکان دادن در مورد این مسئله. “به حدی است که این حزب در طرف اشتباه از یک موضوع – و آنچه که من در طرف اشتباه است که آنها veer از ایمان مسیحی – پس از آن من مجبور به ایستادن با خدا,” او می گوید.

“این بدان معنی نیست که من را پشتیبانی نمی کند حزب” او می افزاید. “[اما] من نمی خواهد را انتخاب کنید بر خدا.”

مبارزه برای یک محل

به خانم روز در دموکرات ها برای زندگی خانم جکسون است که یک مدل از رهبری است. “این دقیقا کاری است که ما در این مرحله نیاز به – کسی که محکم pro-life,” او می گوید. این گروه به طور فعال در استخدام دولت و نامزدهای محلی برای اجرا در سال 2020 و افزایش بودجه برای حمایت از مبارزات انتخاباتی خود را.

اعضای فعلی نیز رشد جسورانه. ایلینوی در کنگره دن Lipinski یکی از چند تن از اعضای کنگره تایید شده توسط سازمان همکاری امضا کوتاهی amicus در آغاز سال که خواست دیوان عالی کشور به “دوباره” Roe v. Wade, 1973 حاکم است که قانونی سقط جنین “و در صورت لزوم ابطال آن است.” این حرکت باعث شهردار شیکاگو لری Lightfoot به اعلام پیشنهاد او برای به چالش کشیدن نماینده Lipinski در سال 2020 اولیه ساخت سومین حزب دموکرات به انجام این کار.

دموکرات ها برای زندگی اعضای نیز جمع آوری شده در سال 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری اصلی بحث در آتلانتا و لس آنجلس هوستون و جاهای دیگر دعوت از داوطلبان به عموم رسمیت شناختن دیدگاه های خود را.

برخی استدلال کرده اند که اگر دموکرات ها بودند متعهد به اصول مترقی آنها تمرکز بر ائتلاف ساختمان و پیدا کردن فضاهای مشترک در مسائل دشوار مانند سقط جنین. جین Kleeb یک عضو هیئت مدیره از مترقی غیر انتفاعی ما, انقلاب, مقایسه, چالش به اوایل تلاش برای توقف ساخت خط لوله کیستون XL.

تغییر آب و هوا فعالان led اتهام پروژه, گریه کردن در برابر خطرات بالقوه برای محیط زیست است. اما قدرت جنبش آمد از سایر ذینفعان که “آمد تا با ما کار می کنند که به دلیل دامنه برجسته مستقل حقوق آب – انواع دلایل می گوید:” خانم Kleeb که صندلی از نبراسکا از حزب دموکرات است. “اگر من می گفت: به کشاورزان و دامداران و قبیله ای سازمان ملل:” شما فقط می توانید به جدول و کار با ما اگر شما در برابر استون به دلیل آب و هوا,'” او می گوید: ائتلاف نمی شده اند ممکن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پس از تصویب حق مجوز راه است که اجازه می دهد این خط لوله می شود ساخته شده در ایالات متحده اراضی در نظر گرفتن این پروژه یک گام به واقعیت نزدیک تر با وجود فعالان تلاش. هنوز هم خانم Kleeb می گوید: حزب دموکرات نیاز به فکر می کنم از سقط جنین, راه همان است.

“این [مورد] رفتن به رای دهندگان و گفت: ممکن است ما مخالف سقط جنین و تفنگ اصلاحات. در اینجا 20 مناطق دیگر ما در توافق,” او می گوید. “شما در حال حاضر یک انتخاب است. آیا شما با این حزب که با شما موافق و در آن دو موضوع اما به طور کامل رها شده شما در این 20?”

جف رابرتسون/AP

پاملا مریت یک باروری مدافع حقوق صحبت می کند برای هواداران در 30 مه سال 2019 در سنت لوئیس. پس از 2018 میسوری تا به حال تنها یک فعال کلینیک سقط جنین. خانم مریت تماس دموکرات ها برای زندگی “پیام ماشین” که در تلاش برای رانندگی گوه بین حزب دموکرات و سقط جنین جنبش حقوق.

حزب دموکرات مقامات و فعالان پیشرو به مفهوم شکاف بیش از سقط جنین در درون حزب. در یک ایمیل سخنگوی کمیته ملی حزب دموکرات در تأیید این سازمان تعهد به حمایت از حق زنان برای انتخاب. میسوری حزب دموکرات در بیانیه ای جداگانه گفت که در حالی که آن را به رسمیت می شناسد که دموکرات نگه داشتن طیف وسیعی از اعتقادات “ما با هم می آیند و حمایت از حقوق باروری.”

خانم مریت در سنت لوئیس را رد دموکرات ها برای زندگی به عنوان یک “پیام ماشین” که در تلاش برای رانندگی گوه بین حزب دموکرات و سقط جنین جنبش حقوق.

“افرادی که سعی به پیشبرد باروری ظلم و ستم باید رعایت شود هر زمان که آنها آن را انجام دهد با مقاومت,” او می گوید.

و با وجود تمام مراحل آنها در حال گرفتن پیش از سال 2020 دموکرات ها که می خواهند به معکوس خود را در سقط جنین باید یک شیب صعود پیش رو است. لوئیزیانا آنومالی; در سراسر کشور 82 درصد از دموکرات ها و دموکراتیک متمایل به رای دهندگان می گویند سقط جنین باید قانونی در همه یا اکثر موارد با توجه به مرکز تحقیقات پیو. در میان حزب میانه رو رقم نرخهای کمی به 75%; میان لیبرال ها در آن موج به 91%.

خانم بری این را می داند. در ماه نوامبر جلسه Oakville دموکراتیک سازمان در سنت لوئیس کانتی که در آن خانم بری به عنوان committeewoman او به آرامی می پرسد نظارت برای جلوگیری از بالا آوردن سقط جنین. او اذعان می کند که او کار بر روی پلت فرم صدمه دیده است برخی از روابط با دیگر اعضای حزب. “این هنوز هم بسیار غم انگیز به فکر می کنم که حزب من احساس می کند که هر کس باید گنجانده شود جز کسی که طرفدار زندگی” او می گوید.

“من معتقدم آنچه در حزب دموکرات مخفف” او می افزاید. “اما من هم معتقدم که من باید شناخته شده به عنوان عضوی از این حزب است.”

نویسنده کارکنان سارا Matusek کمک به این گزارش از Oakville, Missouri.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im