نگاه اجتماعی فاصله به عنوان sadhana

توسط در مقابل کریشنان

در میان بسیاری از پرستاران که به نظر می رسد در تامیل نادو Ramalinga Swamigal به عنوان محبوب شناخته شده Arut Prakasa Vallalar و خارج از غرفه به عنوان یک رهبر روحانی با یک تفاوت است. او تاسیس یک دین جهانی که در آن هیچ انسانی است که تبعیض بر روی زمین از طبقه رنگ یا کیش که در آن خدا به عنوان Jyoti این effulgent نور است. فلسفه او به نام Suddha Sanmargam مسیر خلوص و حقیقت و کمال است و بر اساس برادری جهانی که در آن صلح و حسن نیت و هماهنگی وجود دارد. او برگزار شد تا برخی از اصول و ارزشهایی که او در بیان خود آهنگ, ‘Thiru Arutpa’. او حمایت سه راه ساده برای یک زندگی کامل تحقق: pasithiru, thanithiru و vizhithiru – گرسنه ماندن حفظ فاصله و بیدار باقی می ماند.

گرسنه ماندن: این به آن معنا نیست پرهیز از مواد غذایی است که منبع حیاتی انرژی است. این بدان معنی است که یکی باید به جلوگیری از مواد غذایی یک بار در در حالی که, و در نتیجه به استراحت به سیستم گوارش. این معبد کریشنا در Guruvayur روزجهانی ‘Ekadasi جشنواره’ هر ماه هنگامی که جانبازان پرهیز از مواد غذایی به طور منظم. سلامت خوب است از تعیین کیفیت مواد غذایی است که satvik در آن خلوص تغذیه و تعادل است. اگر این مقدار بیشتر است و این امر منجر به سکون و تلاش برای دانش خواهد داشت. گرسنه برای مدتی محدود خواهد تمایل برای ارضاء حس.

Vallalar که همچنین اذعان کرد پزشک مقرر نوع مواد غذایی باید اتخاذ و نوع غذا باید دور بیندازید. نیازی به گفتن وزش عادات غذایی و مواد غذایی سالم را ایجاد مقاومت خوب در برابر قدرت در انسان, سیستم, تقویت ایمنی آن.

حفظ فاصله: به باقی می ماند به تنهایی به این معنا نیست که کاملا جدا از جهان آن را تنها به معنی نگه داشتن یک فاصله از جهان است. هندی پرستاران و عقل از سر فرزانگان عادت متوسل به انفرادی نقاط مانند جنگل و جنگل زیرا آنها بسیار زیاد ارزش اجتماعی فاصله. عمل فاصله خود را از دیگر مخاطبین و ‘یک’ فرض بر اهمیت و ضرورت در حال حاضر وضعیت بحرانی است.

ما آنقدر مجذوب مختلف فعالیت های انسانی است که ما خودمان را انکار بسیاری از ‘لذت’ مثل بودن به تنهایی بازتاب بر خودمان و فکر. ذهن ما تمایل همیشه به نوبه خود نسبت به جهان خارجی; بنابراين اجتماعی فاصله یک فرصت برای هدایت ذهن ما منبع خود را. آن را یک فرصت برای رفتن عمیق تر به واقعیت خود ما عاری از عوارض جانبی تاثیر جهان است.

بیدار باقی می ماند: زمانی که یک فرد می شود تا از رختخواب در صبح او فکر می کند که او بیدار است. در واقع او بیدار است تنها به قلمرو بدن و ذهن خود را. او بیدار است تنها به آگاهی از تصاویر از جهان است. او واقعا از خواب بیدار تنها زمانی که او می آید از پیچیدگی های خود را در بدن و ذهن و عقل و متوجه ماهیت واقعی خود را.

هنگامی که یک بیماری وحشتناک مانند رمان coronavirus اعتصاب بشریت باید آن را فرصتی برای اندیشیدن بیش از پوچی زندگی و بی فایدگی از ارزش های مادی. موارد شبیه به این باید بی درنگ فرد به تعمق در سوال ” چه چیزی واقعی است؟’ این بار او باید گوش دادن به ندای خداوند از مرگ, Yama دارما رجا: “برخیز و بیدار و رسیدن به مسیر نشان داده شده توسط پرستاران.” (Uttisthata Jagrata, Kathopanishad 1-iii-14). شاید Arut Prakasa Vallalar آموزه هرگز به عنوان به طور مستقیم مربوط به بشریت به عنوان آنها در حال حاضر.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>