دراز مدت چشم انداز Coronavirus پاسخ: بزرگتر دولت افزایش مالیات

یک تصویر از ملکه الیزابت دوم در لندن با نقل قول از او پخش در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس.

عکس: دومینیک Lipinski/PA سیم/زوما پرس

رهبران جهان از رئیس جمهور تهمت به رئیس جمهور امانوئل پاکسازی فرانسه و ملکه الیزابت دوم بریتانیا استناد کرده اند که در زمان جنگ روح آنها به عنوان تجمع شهروندان به شکست جدید کروناویروس.

مانند جنگ های بزرگ قرن 20th برخی از تحلیلگران و مورخان فکر می کنم بحران کنونی می تواند سوخت یک دوره جدید از دولت بزرگ است که در آن مقامات دولتی کنترل بیشتر از اهرم اقتصاد برای بهتر یا بدتر.

“ملی موسسات تمایل به دریافت به طور قابل توجهی بهتر بودجه در زمان جنگ و آن را بسیار دشوار است برای معکوس است که زمانی که مردم استفاده می شود به آن گفت:” تونی Travers استاد دولت در دانشکده اقتصاد لندن که به توصیه دولت انگلیس.

در طول جنگ های جهانی اول و دوم هزینه های دولت به شدت افزایش یافت در آمریکا و دیگر کشورها برای سرمایه گذاری در تولیدات و پژوهش و باقی مانده آن را بالاتر پس از مبارزه به پایان رسید.

زنان جوشکار در ایندیانا در جنگ جهانی دوم زمانی که ایالات متحده بسیج برای مبارزه با.

عکس: Margaret Bourke-White/زندگی مجموعه عکس/گتی ایماژ

برای مطمئن شود, زمان جنگ شباهتها تنها تا کنون. مردم و کسب و کار در حال حاضر hunkering نه بسیج برای مبارزه و سازمان ملل نیست, مبارزه با هر یک از دیگر, اما یک دشمن مشترک—ویروس.

اما به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس را تشدید کرده, دولت های غربی را ساخته اند اقتصادی مداخلات طولانی در نظر گرفته شود غیر قابل تصور در خارج از زمان جنگ: آنها متعهد شده اند مبالغ نجومی به پشتیبانی زده کسب و کار و کارگران cajoled یا دستور تکه های صنعت به تعطیل یا تغییر تولید به کالاهای ضروری کنترل ضبط از عرضه خطوط به تهیه حیاتی تجهیزات در نظر گرفته و سرمایه گذاری در بخش های کلیدی مانند شرکت های هواپیمایی.

بانک های مرکزی باید متعهد به خرید نزدیک به مقدار نامحدودی از بدهی به backstop استقراض دولت. در ضمن قدرت های جهانی در فن آوری مسابقه برای پیدا کردن یک واکسن.

مداخلات اثبات محبوب است. آقای تهمت تصویب امتیاز شروع به پریدن کرد عنوان شده است که آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان حاکم اتحادیه دموکرات مسیحی ،

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان حاکم اتحادیه دموکرات مسیحی حزب افزایش یافته است در پای صندوقهای رای است.

عکس: markus شرایبر/مطبوعات استخر

زمانی که بحران است “از آن خواهد شد بسیار سخت برای هر دولت به افزایش هزینه های بهداشت و درمان” و به صندوق جدید در زمینه هایی مانند پزشکی و تحقیق و تولید واکسن گفت: آقای Travers.

یک تغییر مشابه اتفاق افتاده پس از depravations از جنگ جهانی دوم زمانی که کشورهایی مانند انگلستان تحت فشار قرار دادند تا مالیات به سرمایه گذاری گسترده اجتماعی جدید-تورهای ایمنی از جمله جهانی بهداشت-برنامه مراقبت.

مخارج دولت به عنوان یک درصد از تولید ناخالص داخلی

جنگ جهانی دوم

بحران مالی

جنگ جهانی اول

70

%

60

50

40

30

20

آلمان

انگلستان

10

ژاپن

ایالات متحده آمریکا

0

1900

’10

’20

’30

’40

’50

’60

’70

’80

’90

2000

’10

جنگ جهانی اول

جنگ جهانی دوم

بحران مالی

70

%

60

50

40

30

20

آلمان

انگلستان

10

ژاپن

ایالات متحده آمریکا

0

1900

’10

’20

’30

’40

’50

’60

’70

’80

’90

2000

’10

جنگ جهانی اول

جنگ جهانی دوم

بحران مالی

70

%

60

50

40

30

20

آلمان

انگلستان

10

ژاپن

ایالات متحده آمریکا

0

1900

’10

’20

’30

’40

’50

’60

’70

’80

’90

’10

2000

جنگ جهانی اول

جنگ جهانی دوم

بحران مالی

70

%

60

50

40

30

20

آلمان

انگلستان

10

ژاپن

ایالات متحده آمریکا

0

1900

’10

’20

’30

’40

’50

’60

’70

’80

’90

2000

’10

توجه داشته باشید: اطلاعات موجود نیست برای آلمان (1914-24, 1935-49); ژاپن (1944-46); ارقام برای سال 2019 هستند و برآورد; ژاپن برآورد 2018-19

منبع: صندوق بین المللی پول
کاترین Tam/وال استریت ژورنال

در ایالات متحده “این ویروس می تواند به بهبود چشم انداز برای برخی از جنبه های اجتماعی و شبکه های ایمنی مانند مراقبت های بهداشتی” گفت: Maurice Obstfeld سابق اقتصاددان ارشد صندوق بین المللی پول که در حال حاضر تدریس در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است.

برخی از تصمیم گیری های اخیر حتی بیشتر از جنگ جهانی دوم با دولت ها در سراسر جهان به طور مستقیم حمایت از پرداخت میلیون ها نفر از کارگران بیکار.

“شما لزوما باید بزرگ برنامه های دولت است, اما شما می تواند گسترده مداخله” در اقتصادی مناطق تلقی بحرانی مانند تجارت آقای Obstfeld گفت.

سیاست گذاران در حال تحقق است که در بهداشت عمومی اورژانس همانطور که در زمان جنگ نگرانی در مورد کسری بودجه از پنجره به بیرون گفت: Mark Harrison استاد بازنشسته تاریخ در دانشگاه وارویک و نویسنده کتاب در اقتصاد هر دو جنگ جهانی.

در ایالات متحده بدهی دولت به زودی می تواند افزایش به 130 درصد یا 140 ٪ از تولید ناخالص داخلی در مقابل حدود 100% در سال گذشته و بالاتر از سطح پس از جنگ جهانی دوم هنگامی که بدهی به حدود 120 درصد تولید ناخالص داخلی برآورد آقای Obstfeld.

نقره ای بانو’ غذاخوری در لندن خدمت وعده های غذایی رایگان در 1940 و برای سال های بعد از جنگ.

عکس: فاکس عکس/گتی ایماژ

یک بار فقط پایدار اگر نرخ بهره پایین باقی می ماند. شده است که با کمک بانک مرکزی که به تازگی به کاهش نرخ و تغییر تمرکز خود را از کنترل تورم به طور مستقیم به حمایت از دولت و کسب و کار.

فدرال رزرو و بانک مرکزی اروپا به تازگی معرفی شده باز خرید اوراق قرضه برنامه هایی که اکو فدرال رزرو اقدامات در طول و پس از جنگ جهانی دوم زمانی که بانک مرکزی متعهد به پین های دراز مدت دولت آمریکا هزینه های استقراض زیر 2.5%.

فدرال رزرو اقدامات “به عنوان نزدیک به پولی تامین مالی کسری بودجه به عنوان ما می آیند” و خطر برخی از تورم پایین جاده گفت: آقای Obstfeld. تورم بالا پس از جنگ جهانی دوم کمک کرد دولت آمریکا برای کاهش بدهی های خود را به عنوان سهم تولید اقتصادی در واقع بدون پرداخت آن را پایین.

فراموش محرک چک های در حال ارسال به افراد برای کمک به در coronavirus بحران شمارش به عنوان یک شکل از اساسی جهانی درآمد ؟ اندرو یانگ فکر می کند. اما به عنوان وال استریت ژورنال را Jason بلینی گزارش برخی دیگر بر این باورند قصد پشت UBI غلط است. عکس: تام برنر/گتی ایماژ.

زمان جنگ شباهتها در حال ناقص است.

در طول جنگ جهانی دوم سازمان ملل متحد از جمله آمریکا و انگلستان و اتحاد جماهیر شوروی به بیش از آنجا که نیمی ملی خود خروجی به تولید هواپیما, کشتی های جنگی, سلاح های, و دیگر مواد و تجهیزات ضروری برای تلاش های جنگی گفت: آدم Tooze یک استاد تاریخ در دانشگاه کلمبیا که کار متمرکز بر جنگ و بحران های مالی.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

هدف از سیاست گذاران در حال حاضر بر خلاف در زمان جنگ نیست به reorient کل اقتصاد به سمت مبارزه با ویروس اما برای انجام تقریبا معکوس آقای Tooze گفت: بسته بیشتر از آن را برای جلوگیری از عفونت از گسترش. با استفاده از بیکار کارخانه ها را به صورت ماسک و هواکش ارزشمند است اما حساب برای تنها بخش کوچکی از تولید ناخالص داخلی در مقایسه با منابع گسترده بسیج برای مبارزه با جنگ.

و در حالی که اقتصادهای بزرگ به سرعت در حال رشد در شروع جنگ جهانی دوم آنها در حال حاضر کاهش. این بدان معناست که دولت نیاز به انجام بیشتر با پول کمتر تحریک انفجاری افزایش وام گرفتن.

مقیاس جدید کسری نشان می دهد که دولت نمی خواهد بود قادر به کنترل بدهی های خود را از طریق کاهش مخارج به انگلستان و دیگر کشورهای پس از بحران مالی است.

“این سخت است نه به دیدن بالاتر مالیات” است که مربوط به یک بزرگتر دولت آقای Travers گفت.

نوشتن به تام فیرلس در [email protected] و Jason Douglas در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im