لندن شهری پلیس گفت که این حادثه در جنوب لندن در حومه Streatham شد مربوط به تروریسم. عکس: Hollie Adams/گتی ایماژ

لندن—پلیس بریتانیا روز یکشنبه گفت که آنها به ضرب گلوله یک مرد پس از دو نفر با چاقو در جنوب لندن در آنچه که مقامات انگلیس به عنوان یک مربوط به تروریسم حمله.

لندن شهری پلیس در بیانیه ای گفت که این حمله صورت گرفت که در اوایل بعد از ظهر یکشنبه بود “اسلامگرای مرتبط با” و این مهاجم تا به حال شده است با پوشیدن یک جعل انتحاری. این دارویی و نقدی رخ داده در روز شلوغ خیابان اصلی در Lambeth یک قصبه در جنوب پایتخت. پلیس گفت: یکی از افراد چاقو به حال تهدید کننده زندگی, آسیب, اما این حادثه شده است “به طور کامل موجود است.”

این حادثه آخرین در یک سری از حملات تروریستی به لندن آمار در سال های اخیر است. در ماه نوامبر یک محکوم تروریستی در آزادی مشروط شد کشته او پس از کشته شدن دو نفر در مرکز لندن.

در ماه ژوئن سال 2017 پل لندن و مناطق اطراف آن شد و صحنه خونین داد و بیداد, سه تیغ-wielding که شخم زده یک ون به عبور و مرور و چاقو مردم در نزدیکی کافه ها و رستوران ها. هر سه به ضرب گلوله کشته شده توسط پلیس. هشت نفر کشته و ده ها تن بستری در حمله.

همچنین در ماه ژوئن سال 2017 ون زده عبور و مرور در خارج از یک مسجد لندن. اوایل که ماشین دیگری حمله رخ داده در لندن پل وست مینستر ترک پنج مرده است. و در ماه مه سال 2017 یک حمله انتحاری 22 concertgoers در منچستر.

انگلیسی, سرویس های امنیتی در ماه نوامبر کاهش ارزیابی خود را از خطر یک حمله بزرگ تروریستی را “قابل توجه” به سومین پله در یک مقیاس پنج نقطه که نشان میدهد حمله به احتمال زیاد است. آن باقی مانده است در آن سطح است.

تصاویر در رسانه های اجتماعی یکشنبه Streatham جاده بالا نشان داد آمبولانس حضور در صحنه و مرد گذاشته مستعد در روز شلوغ خیابان اصلی در منطقه احاطه شده توسط لباس شخصی پلیس. سه نفر در کل صدمه دیده بودند ، دو حمله knifeman دیگر مجروح شد توسط شیشه شکسته توسط پلیس گلوله.

“تروریست ها به دنبال تقسیم و از بین بردن راه ما از زندگی در اینجا در لندن ما هرگز اجازه دهید آنها را موفق” گفت: شهردار لندن صادق خان.

نوشتن به حداکثر در کولچستر max.colchester@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im