ملخ ها در واقع ماشین های کوچک است که به نوبه خود ارزان تر ماده گیاهی به گران تر پروتئین حیوانی!

بیابان ملخ swarms در اینجا و بیشتر در راه هستند. اگر nCovid19 درام تا به حال دستگیر نشده سرفصل اخیر ملخ اپیدمی آن مواجه هستند آفریقا و آسیا شده اند بزرگتر اخبار; به عنوان به احتمال قوی آن است که به احتمال زیاد مطابق با قاتل به دلیل اقتصادی تخریب آن باعث خواهد شد به برخی از فقیرترین مردم روی زمین است.

برای ما در این عصر جدید انسان حوادث مانند شیوع و آفت نگاه واقعا از جایی که ما تصور آنها را متعلق به یک زمین که هنوز تحت کنترل انسان است.

اما حقیقت این است که این حوادث بسیار رایج در طبیعت است که او آونگ در نوسانی مداوم و حرکت به آن ارائه شده است نمایی ریاضی او استفاده می کند.

طبیعت از چپ به دستگاه های خود را تنها یک راه کار. نژاد نژاد و نژاد است فرمان او صادر شده به تمام فرزندان او چرا که او نه به عنوان عاقلانه به عنوان Sylvia و کارشناسان دیگر در مورد نحوه اجرای این سیاره است.

بنابراین قبل از ما آلوده این سیاره (رانده شده توسط همان درایو است که من امیدوارم که این است که هنوز هم وجود دارد) طبیعت می تواند دیده می شود در این صورت از زمین با گله بزرگ از حیوانات و گله های زیادی از پرندگان با دره های سرشار از گل ها و حشرات تبدیل به آفت. زندگی بر روی زمین نگه می دارد فقط صعودی و ebbing با اعداد نوتبوک و حذف شده.

به عنوان طبیعت نقش این بی رحمانه به دنبال (به ما) بازی شماره آن را در مورد زمانی که ما شروع به بازی همراه و به دست آوردن از آن را به عنوان او در واقع می خواهد ما را به.

هر زمان که یک طاعون مانند افزایش از یک زندگی-فرم رخ می دهد تحت شرایط مطلوب آن است که یک مزیت برای دیگر اشکال زندگی بیش از حد. هنگامی که ملخ به سرعت به نوبه خود مقدار عظیم از مواد گیاهی آن است که خبر خوبی برای همه پروتئین خواران از جمله ما انسان ها بیش از حد!

اگر من به تخمین محافظه کارانه زیادی گروهی از ملخ در واقع می تواند وزن حدود 100000 تن!

در حالی که آن ممکن است باعث عظیم محصول خسارت ما همچنین می توانید آنها را به عنوان کوچک ماشین آلات که در حال تبدیل ماده گیاهی به پروتئین حیوانی است.

اگر من با برآورد محافظه کار بر اساس قیمت از 100 تومان در هر کیلوگرم برای پروتئین حیوانی (بر اساس مرغ فروشی قیمت است که شما را از خواب) یک ملخ ازدحام را می توان در یک نگاه لاخ کرور روپیه ارزش ثروت باد اورده پرواز در آسمان است.

اگر ما نگاه نزدیک تر وجود دارد برخی از عجیب و غریب مزیت در اینجا است که می توانید آن را حتی بیشتر سودآور برای برداشت ملخ.

نه تنها آنها سرشار از پروتئین و آنها نیز تبدیل چنین مواد گیاهی به پروتئین حیوانی است که ما انسان ها نمی توانیم مصرف را به طور مستقیم و حتی غیر مستقیم. به عنوان آنها می توانید خوردن هر چیزی که رشد می کند اما نمی تواند حرکت آنها می تواند به ما کمک کند به نوبه خود مقدار زیادی از مواد گیاهی به خوراکی پروتئین است که ما در غیر این صورت نمی تواند.

در حالی که این ایده بدیهی است که چرخ کردن اعداد جالب وجود دارد برخی از مسائل با آن است.

ملخ swarming اتفاق نمی افتد هر سال به عنوان آن نیاز staller تراز های مختلف شرایط خاص آب و هوایی به نوبه خود در غیر این صورت انفرادی ملخ به نوبه خود به یک گلهای ازدحام; بنابراین سرمایه گذاری در فن آوری های به برداشت آن ممکن است قابل دوام. به عنوان حتی جهت ملخ پرواز ثابت نیست بنابراین برداشت آنها بسیار دشوار است اگر نه غیر ممکن است در این نقطه است.

حتی اگر ما فاقد زیرساخت ها برای تبدیل ملخ swarms به پروتئین حیوانی در این نقطه شگفت انگیز خود را swarming می کند توانایی نگه داشتن یک فرصت برای انسان به اکتشاف و بهره برداری.

اجازه دهید ما درک می کنند که انسان مصرف 65 میلیارد جوجه ها در هر سال به ذکر است حتی بیشتر از حیوانات دیگر که برای ما ساخته اند استادانه زیربنایی ترتیبات به طوری که آنها مصرف مواد گیاهی و تبدیل آن به پروتئین حیوانی برای ما در حالی که جوجه ها و خوک و دیگر حیوانات مصرف کنیم واقعا شناخته شده به رشد نمایی.

ملخ با داخلی بیولوژیکی طراحی برای نوع نیاز است که ما داریم. بنابراین اگر ما را امتحان کنید و پیدا کردن راهی برای تبدیل آن به نفع ما به آنها می تواند ارائه یک فرصت فوق العاده برای یک سیاره است که در حال حاضر ویران شده توسط ما به عنوان ما سعی می کنیم و افزایش, محصول, محصولات با استفاده از آفت کش ها و بیشتر.

اگر ما می توانید شروع به پرورش ملخ با هدف تبدیل آنها به یک منبع غذایی است که ممکن است ما یک برنده در دست است.

و اگر شما فکر می کنم شما خواهد شد خود را از دست مرغ من گفت که ملخ سرخ شده کاملا خوشمزه که طعم آنها مثل آجیل بو داده!

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>