من به عنوان مشخص شده در 6 مارس سال 2020 مقاله در مورد این موضوع coronavirus باید بسیار جدی گرفته شود با توجه به پتانسیل خود را به کشتن تا 2 درصد از جمعیت جهان را اگر هر کس آلوده است.

اما این افراطی حد بالایی است. ویروس ها آلوده نیست هر کس حداقل به دو دلیل. اولین افرادی که بازیابی از این ویروس به دست آوردن یک سطح ایمنی است که ترجمه را به گله ایمنی و بدن افت می کند به ویروس. دوم اجتماعی فاصله و سایر تطبیقی اقدامات است که مردم به طور طبیعی به کاهش خود برسد. در دوران مدرن ما ممکن است حتی با یک واکسن یا درمان (اگر چه ما باید با تکیه بر این امکان).

Coronavirus ارائه به خصوص قبر چالش به دلیل آن به نظر می رسد قادر به گسترش و حتی در مراحل اولیه این بیماری زمانی که مردم به نشان دادن علائم. بنابراین تماس, ردیابی و مهار است و نه قابل دوام. تنها تایوان و سنگاپور – با کمک هوش مصنوعی و سیستم های بسیار تهاجمی و نفوذی استراتژی – موفق شده اند نوعی مهار. بقیه جهان نیاز به پیدا کردن یک راه برای به حداقل رساندن گسترش ویروس و یا صاف و توزيع آن در طول زمان بدون از بین بردن اقتصاد خود را.

سیاست برای درمان این ویروس به آشکار قلاب. ما می دانیم که این ویروس ارائه های مختلف خطرات سن و قبل از شرایط بهداشتی. من تا به حال در نتیجه شناسایی یک درمان برای هند در مارس 6 مقاله – که پس از مهار است و نه قابل دوام هند باید کامل-انفجار به سن مبتنی بر پیشگیری با انزوای سالمندان و تجمعات متوقف شد (اما نه لزوما مدارس).

تایوان به عنوان مثال در جهان است بهترین استراتژی های پیشگیرانه. آن ترکیبی از مهار و پیشگیری فعال است اقتصاد خود را به قدرت جلوتر حتی آن را به عنوان تجربه کرده است و تنها دو مرگ و میر ناشی از ویروس است. آن مدارس نیز باز باقی می ماند.

کلید ستون تایوان پیشگیرانه استراتژی تولید انبوه ماسک و دیگر پیشگیرانه تجهیزات. آن را به تولید حدود 10 میلیون ماسک در هر روز برای آن 24 میلیون نفر است. من تا به حال تأکید ماسک در مقاله قبلی من. در مقایسه هند تولید به سختی چند لاخ ماسک در هر روز. Mukesh Ambani در حال حاضر به تولید یک لاخ ماسک هر روز که خوب است. متاسفانه همه این ها با هم نمی خواهد حتی یک قطره در اقیانوس هند نیاز دارد. Extrapolating از تایوان تولید سطوح هند نیاز به 500 میلیون ماسک را هر روز به خود اجازه می دهد تا اقتصاد به طور معمول تابع.

متاسفانه آقای مودی است که درمان این ویروس به عنوان یک شوخی است. او نورد از یک مسخره Janata منع رفت و آمد در 22 مارس سال 2020 است. پس از منع رفت و آمد مردم رقصید و جشن به ضرب و شتم از ظروف آشپزخانه در اعتقاد به این که آنها را شکست داد, ویروس. و BJP همکاران همچنان به گسترش جرم دروغ در مورد ادرار گاو به عنوان یک پیشگیری کننده.

نه تنها بد و رهبری سیاسی و حتی ادبیات تولید شده توسط بوروکراسی است از باور نکردنی با کیفیت بد. در 10 مارس سال 2020 من منجر شد به نوشتن به هند کابینه وزیر در مورد یک PDF طنز برای کودکان است که وزارت بهداشت و رفاه خانواده قرار داده بود روی وب سایت خود را. کمیک به شدت عنوان خطر از این ویروس است. که کمیک به نظر می رسد شده اند از آنجا خارج شود اما کیفیت و شدت از اطلاعات است که سرخپوستان نیاز به سادگی آینده.

هند عدم آمادگی برای سونامی از موارد است که برخی به باتلاق آن در آینده در حالی که کمی.

حزب ما همچنان آماده برای کمک به مودی دولت در سیاست های طراحی برای مقابله با این فاجعه. آن را حتی بیشتر مهم است در مواقع اضطراری به آرامی و منطقی فکر می کنم از طریق این مشکل است.

حزب ما یک ده نقطه چارچوب سیاست. هر سیاست باید آدرس ده پرسش حتی زمانی که داده ها در دسترس بودن محدود است و آینده نامشخص است. یک سیاست خوب روند نه تنها باید تشخیص تمام تجارت آف هزینه های فرصت و پیامدهای ناخواسته آن باید اطمینان حاصل شود که مردم آزادی (از جنبش و آزادی اقتصادی) در حال کاهش نیست مگر اینکه آنها باعث آسیب قابل توجهی. در این راستا مهم است که به تاکید است که با وجود آن بسیاری از محدودیت های استاندارد Benthamite فایده هزینه-سود آزمون باقی مانده است بهترین روش در دسترس برای رتبه بندی گزینه های سیاست.

رد دراز مدت مستندات

سیاست ما راه حل باید در بدترین صورت ممکن – است که در آن هیچ واکسن یا درمان. ما نیاز به یک حداقل تهاجم مقررات حکومت است که مردم را قادر می سازد به کار با نزدیک به حالت عادی در حالی که صرفه جویی در زندگی و توسعه گله ایمنی در کشور به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

موقت مستندات برای چند هفته ممکن است به خوبی تبدیل به لازم صورت پراکنده به پایین آوردن خطر ناک افزایش در موارد و اجازه می دهد که سیستم بیمارستان برخی از فضای تنفس. و اجازه می دهد تا زمان را تا سطح شیب دار تولید ماسک. اما در دراز مدت مستندات واقعا یک ایده بد است.

درست است که در دراز مدت مستندات می تواند در جزیره کوچک سازمان ملل با کنترل مرز. هر ذره از این ویروس در عرض یک ملت نیاز به آنها نابود شوند و از طریق انزوای اجتماعی برای یک دوره دو تا سه ماه است. پس از آن این کشور می تواند رزومه خود را عادی فعالیت های داخلی بدون هیچ گونه مانعی اگر آن را نگه می دارد هر کس دیگری. نیوزیلند است که به احتمال زیاد تلاش برای چنین یک استراتژی است.

اما درست مثل مهار نخواهد کرد به جز چند بسیار پیشرفته سازمان ملل در دراز مدت مستندات واقعی نیست برای بسیاری از کشورها است. کوچکترین باز در مرز می تواند اجازه می دهد ویروس به در بار دوم شروع به کل چرخه دوباره. در دراز مدت مستندات همچنین تحمیل هزینه: فقر, بیکاری, خشونت و خودکشی. و آنها تاخیر توسعه گله ایمنی.

ما باید رد آشکار دراز مدت lockdown گزینه برای هند است. ما نیاز به یک سن مبتنی بر استراتژی مدیریت ریسک همراه با تهاجمی پیشگیری است. این اقدامات هزینه خواهد شد تنها بخش کوچکی از تولید ناخالص داخلی اما اجازه خواهد داد که اقتصاد هند به صدای پا همراه حتی به عنوان مرگ و میر به حداقل رسانده است. از جمله هدفمند روش های نظارتی به طور کلی نسبت به broad-brush ممنوعیت که اغلب پیامدهای ناخواسته است که سیاست گذاران نمی توانند حتی تجسم.

غرب است, اما, ضامندار در دراز مدت مستندات. وجود دارد صحبت از شش ماه مستندات. هیچ نظارتی تاثیر تجزیه و تحلیل شده و در دسترس عموم ساخته شده از این مسخره تصمیم گیری. این کاملا امکان پذیر است که این دولت به شدت تحت تاثیر ایدئولوژی سوسیالیستی هستند با توسل به اعتبار اصل احتیاطی که رد این ایده بسیار از هزینه-سود تست.

بازار سهام است که به ما می گوید که غرب در مسیر اشتباه. حتی در طول سال 1918 آنفولانزای اسپانیایی بازارهای سهام از دست داده و تنها 26 درصد است. در این زمان بازار را با یک سوم در حال حاضر با حدود 50 تریلیون بین برود. اگر ما اضافه کردن به این ثروت از دست رفته توسط کسب و کارهای کوچک و فرسایش صرفه جویی مردم ما به دنبال در یک دست دادن $100 تریلیون. این بوده است که کاملا غیر ضروری است.

دولتهای غربی در حال ارتکاب harakiri. خود را درمان بدتر از بیماری است. چنین مقیاس توده مستندات به ناچار منجر به رکود اقتصادی که در آن نقطه هیچ مقدار از کمک مالی یا اقدامات رفاهی کمک خواهد کرد.

به جای سن مبتنی بر خط مشی مدیریت ریسک می تواند به آسانی صاف منحنی حتی در غرب توسعه گله ایمنی و خلاص شدن از شر این ویروس در عرض 12 ماه صرف نظر از اینکه علم در نهایت کشف یک واکسن.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو