مستندات گسترده در سراسر اروپا در میان نشانه های بحران کاهش

ایتالیایی گشت پلیس شاهراه در رم در روز دوشنبه. در سراسر کشور محدودیت باید کمک کند این ویروس را در سخت-آمار کشور است.

عکس: آلبرتو lingria/ایسنا

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی اعلام کرد از ماه تمدید این کشور در سراسر کشور مستند طولانی اقدامات برای مبارزه با کروناویروس جدید به اواسط ماه مه به ایتالیا و اسپانیا دو کشور در سخت ترین ضربه گیر—سیگنال که محدودیت شدید در جمعیت خود نیز ادامه خواهد داد به گسترش ویروس را کند می کند.

آقای پاکسازی تمدید فرانسه مستند آغاز شد که حدود یک ماه پیش تا حداقل ممکن است 11. پس از آن تاریخ کرد و در ملی, آدرس جمعه “را به عنوان بسیاری از کارگران به عنوان امکان پذیر است” می تواند شروع به فعالیت اجازه می دهد این کشور برای بازگشایی کارخانه ها و مدارس و مهد. رستوران و سینما و دیگر فضاهای عمومی باقی خواهد ماند بسته در ابتدا به عنوان مقامات ارزیابی تغییرات و تنظیمات را در طول راه آقای پاکسازی گفت.

“ما پیروز خواهد شد اما در ابتدا ما باید به زندگی با این ویروس برای چند ماه” آقای پاکسازی گفت. “امروز ما باید تصمیم گیری با تواضع و فروتنی در نظر گرفتن عدم قطعیت است.”

ماسک صورت توزیع شده در رندا در جنوب اسپانیا در روز دوشنبه به عنوان دولت شروع به سهولت برخی از محدودیت. Covid-19 تن کشته و بیش از 17,000 مردم در کشور است.

عکس: جان نازکا/ایسنا

اروپا به تصویب برخی از غرب ونرخ و طولانی ترین در حال اجرا محدودیت در کسب و کار و جامعه مدنی برای مبارزه با بیماری همه گیر اقدامات است که باید کمک کند رشد تأييد جدید عفونت و مرگ و میر.

فرانسه تصمیم دوشنبه به گسترش آن مستند تکرار مشابه حرکت هفته گذشته توسط دولت ایتالیا که گسترش در سراسر کشور محدودیت حداقل تا 3 مه بی باک امید بسیاری است که در این هفته به ارمغان بیاورد شروع به بازگشت به حالت عادی.

ایتالیایی و مقامات فرانسوی گفته اند که پیش از موعد بازگشایی می تواند جرقه شیوع بیماری های جدید و حتی دیگر قرنطينه. برخی از کشورها در آسیا است که به نظر می رسد که شامل ویروس اخیرا شاهد موج دوم از عفونت.

آقای پاکسازی گفت: فرانسه به دور از در حال توسعه گله ایمنی در برابر ویروس چرا که تنها اقلیت کوچکی از جمعیت آلوده شده است.

این تصمیم در اروپا به نگه داشتن کسب و کار بسته و میلیون ها محدود به خانه های خود را برای هفته بیشتر در تضاد با خوشبینی محتاطانه در میان برخی از مقامات ایالات متحده که این کشور تبدیل به یک گوشه ای در مبارزه با این بیماری همه گیر و می توانید شروع به توطئه چگونه و چه زمانی بازگشایی اقتصاد است.

در ایالات متحده تایید موارد Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس با نزدیک شدن 560,000 در روز دوشنبه با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. جمعه گذشته در ایالات متحده تا به حال 35,000 جدید مورد تأیید; تعداد کاهش یافته و به زیر 29,000 روز یکشنبه. بیش از 22,000 نفر کشته شده اند در ایالات متحده آمریکا در سخت ضربه ایالت نیویورک, 671 نفر کشته در جمعه آوردن تلفات به 10,056.

از مارس 10, ایتالیا—کشور دوم بالاترین مرگ و میر از Covid-19 بعد از ایالات متحده شده است تحت یک مستند و دولت است پس سخت تر از قوانین با بستن همه غیر ضروری کسب و کار.

پکن در حال ظهور است که از حدود دو ماه coronavirus مستند مردم را وادار به انطباق با یک راه جدید برای زندگی است. وال استریت ژورنال را جولی ورناو به ما نشان می دهد چگونه او را در تغییر زندگی روزمره برای محافظت از خود از ویروس. عکس کامپوزیت: کریستال تای

پلیس و نظامی گشت زنی در خیابان های خالی fining کسانی که نقض قرنطینه تا €3,000. مقامات ترک را بر ایتالیایی ها اقدام به ترک خانه های خود را بیش از آخر هفته عید پاک با پلیس گشت زنی هواپیماهای بدون سرنشین پارک ها و سواحل است.

چنین فداکاری را کمک کند گسترش این زحمت. ایتالیا ضربه اوج 919 در یک روز مرگ در 27 مارس ، آن را در زمان بیش از دو هفته به کاهش این رقم به 566 روز دوشنبه. تایید عفونت های جدید رز در حدود 2% در روز دوشنبه به 159,516. بیش از 20 ، 000 نفر کشته شده اند.

در فرانسه اپیدمی رسیده است آنچه مقامات بهداشتی توصیف به عنوان یک فلات بالا. همانطور که از دوشنبه شب تعداد زیادی از مردم در حمایت از زندگی کاهش یافت و برای پنجمین روز متوالی به 6,821 به گفته مقامات بهداشتی. فرانسه به طور کلی تعداد تایید عفونت رسیده 98,076 موارد و نزدیک به 15,000 اند و در بیمارستان ها و خانه های.

به فرانسه و ایتالیا و اسپانیا را ساخته اند پیشرفت در کاهش ویروس رهبران خود را مواجه شدید فشار برای کاهش محدودیت ها و بازگشایی اقتصاد است.

بیش از یک سوم از فرانسه به بخش خصوصی نیروی کار به کار گرفته شده برای پرداخت از این کشور به طور موقت بیکاری برنامه. ایتالیایی, کسب و کار نگران آنها خطر از دست دادن مشتریان بین المللی به رقبا در کشورهایی مانند آلمان که اجازه داده اند بسیاری از کارخانه های خود را برای ادامه فعالیت.

بارسلونا گوتیک سه ماهه بود تا حد زیادی خالی از سکنه در دوشنبه عید پاک. دولت اسپانیا حرکت اجازه دهید به برخی از کسب و کار بازگشایی شده است به عنوان انتقاد زودرس.

عکس: ماتیاس Oesterle/زوما پرس

Goldman Sachs Group Inc. انتظار دارد که نرخ بیکاری به افزایش به 23 درصد در اسپانیا و به 17 درصد در ایتالیا در میان بزرگترین انقباض اقتصاد اروپا پس از جنگ جهانی دوم است. در عوض آلمان نرخ بیکاری می تواند به افزایش بیش از 5 درصد و فرانسه را به 10٪.

در عوض دولت ایتالیا تصمیم هفته گذشته اجازه می دهد تا تنها چند را انتخاب کنید کسب و کار به بازگشایی در این هفته مانند ورود شرکت ها کتاب فروشی ها ثابت مغازه ها و داستان های کودکان.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

لومباردی منطقه با تقریبا 40 درصد از این کشور موارد و بیش از نیمی از مرگ و میر نگه داشتن است حتی این کسب و کار بسته نگران کننده است که هر انهدام محدودیت می تواند تمدید فشار سنگین در بیمارستان های آن.

اسپانیا که در آن 17,489 های مردمی در یک بیماری همه گیر که در سمت چپ این کشور در سیستم مراقبت های بهداشتی در آستانه شروع به سهولت برخی از اقدامات دوشنبه اجازه می دهد برخی از غیر ضروری کسب و کار برای راه اندازی مجدد فعالیت های خود را. اما در همان زمان دولت از نخست وزیر پدرو سانچز تمدید باقی مانده مستند اقدامات برای دو هفته تا مارس 25 و نشان داد که آنها می تواند توسعه یافته بیشتر است.

“من می خواهم به بسیار روشن است: ما در حال ورود به فاز دوم, آنچه کارشناسان د-تشدید فاز. به طور کلی سلول در ادامه” آقای سانچز گفت: در یک آدرس به ملت.

تصمیم به اجازه می دهد برخی از کسب و کار به سر کار کشیده شده انتقاد. Quim Torra رئیس جمهور کاتالونیا ثروتمند منطقه که در آن بسیاری از کارخانه ها قرار دارد گفت: آن را بی پروا.

آقای سانچز گفت: دولت خود را مجاز برخی از کسب و کار برای بازگشایی پس از مشاوره با یک گروه از دانشمندان ارائه مشاوره به دولت و محدودیت های اعمال شده می تواند دوباره اگر همه گیر بدتر.

اسپانیا و حفاظت مدنی شروع به توزیع ماسک صورت در مترو و ایستگاه های قطار. کارفرمایان نیاز به اطمینان از محل کار در حال ضد عفونی روزانه.

توسط دوشنبه, اسپانیا تایید موارد افزایش یافته است 2% به 169,496 کوچکترین افزایش روزانه در بیش از سه هفته. روزانه مرگ و میر نیز کاهش. آنها افزایش 517 به 17,489.

“این پیروزی در عین حال گفت:” آقای سانچز. “ما هنوز دور از این پیروزی از لحظه ای که ما را در بهبود این اوضاع عادی در زندگی ما است. اما این اولین قاطع گام در مسیر پیروزی است.”

نوشتن به جیووانی Legorano در [email protected] و سام Schechner در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im