مستندات روشن شدن هوا اما سبز اثر می تواند زودگذر

در ایالات متحده بیش از سه چهارم سالانه گازهای گلخانه ای تولید شده توسط, حمل و نقل, صنعت و تولید برق. یک نظر کمتر از حد شلوغ لس آنجلس بزرگراه در اواخر ماه مارس است.

عکس: لوسی نیکلسون/ایسنا

سیدنی—لس آنجلس دود برداشته شده آب در ونیز, کانال را پاک کرده است و چین کارخانه تولید گازهای گلخانه ای کاهش یافته است بنابراین به طور چشمگیری تغییر می توان از فضا دیده می شود.

مسافرت های بین المللی و محدودیت های شهر مستندات طراحی شده به سرعت گسترش coronavirus منجر به سریع و گاهی اوقات تعجب آور مزایای زیست محیطی. در دراز مدت پیامدهای نامشخص است اما بسیاری از دانشمندان آب و هوا در حال حاضر در انتظار انتشار گازهای گلخانه ای به سقوط برای اولین بار از زمان بحران مالی بیش از یک دهه پیش زمانی که آنها کاهش یافته است 7 درصد.

“من انتظار یک بزرگتر تاثیر از رکود بزرگ از اواخر یا اوایل 2000s 2010s و رها کردن شاید چند درصد در بازار جهانی کربن” گفت: Michael E. مان استاد برجسته حوزه و جوی علم در پن استیت.

در ایالات متحده بیش از سه چهارم سالانه گازهای گلخانه ای تولید شده توسط, حمل و نقل, صنعت و تولید برق—سه بخش ضربه سخت به عنوان بسیاری از دولت ها در سراسر جهان تلاش کرده اند برای جلوگیری از گسترش عفونت با بستن عصری اقتصاد خود را.

حمل و نقل شده است به شدت مختل به عنوان خطوط هوایی زمین خالی هواپیما و مسافران اقامت کردن جاده ها است. استرالیا حامل خطوط هوایی کوانتاس با مسئولیت محدود. لغو همه پروازهای بین المللی از اواخر ماه مارس از طریق به پایان ممکن است. بیش از 30 متحده دستور داده اند که ساکنان به ماندن در خانه به جز فعالیت های ضروری پاکسازی میلیون ها نفر از مردم این کشور در خیابان ها.

بحران نیز چرخی کردن فعالیت های صنعتی مانند تولید خودرو. General Motors Co. Ford Motor Co. و فیات کرایسلر اتومبیل NV را تعطیل خطوط مونتاژ در ایالات متحده و مکزیک و کانادا به منظور محدود کردن گسترش coronavirus. Honda Motor Co. و Toyota Motor Corp همچنین خود را به حالت تعليق در آمریکای شمالی تولید می باشد.

یک دهه پیش از انتشار دوباره به شدت به دولت نورد محرک اقتصادی بسته است که اغلب با تمرکز بر زیرساخت ها و صنایع سنگین. در عرض دو سال جهانی تولید گازهای گلخانه ای خود پیشی گرفته بود در سال 2008 به اوج. آب و هوا دانشمندان نگران هستند که تاریخ تکرار خواهد شد خود را به عنوان محدودیت در حرکت سهولت و دولت و بانک مرکزی با تزریق پول به اقتصاد خود به تسریع بهبودی خود را.

“بسیاری از حالات که در آن coronavirus می تواند همه چیز را بدتر” گفت: راب جکسون, محیط زیست دانشمند در دانشگاه استنفورد که صندلی جهانی کربن پروژه. “این سناریو کابوس برای من: هنگامی که coronavirus منجر به یک رکود جهانی و در پاسخ ما کنار انواع آب و هوا و سوخت-اقدامات بهره وری است که می توانست اتفاق افتاده است و بدون آن.”

کارگرانی که شغل خود را از دست نمی خواهد که برای خرید بیشتر-انرژی-کارآمد کالاها از قبیل ماشین لباسشویی و یا اتومبیل های برقی. تسلا Inc.’s قیمت سهم منعکس کرده کسانی که نگرانی از کاهش بیش از 40 درصد از فوریه. 19.

“بسیاری از مردم ممکن است قادر به پرداخت هزینه هر ماشین جدید و یا حتی دست دوم ماشین” پروفسور جکسون گفت.

داده های ماهواره ای از ناسا نشان می دهد کاهش قابل توجهی در آلودگی هوا بیش از چین پس از بخش های بزرگی از این کشور تعطیل شد, به دلیل coronavirus. وال استریت ژورنال توضیح می دهد که چگونه برخی از تحلیلگران در حال پیگیری کیفیت هوا برای اندازه گیری تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر.

پاسخ های دولت به صنعت درخواست برای کمک های مالی می تواند سیگنال چگونه به سرعت و با چه مقدار انتشار گازهای گلخانه ای ضربه محکم و ناگهانی به دانشمندان می گویند.

بوئینگ شرکت ، یک تولید کننده عمده و ایالات متحده بزرگترین صادر کننده خواهد دسترسی به $17 میلیارد دلار وام و ضمانت وام به عنوان بخشی از 2 تریلیون دلار بسته محرک با چکش توسط کاخ سفید و قانونگذاران. در حالی که اندازه گیری اعمال محدودیت در سهام buybacks و سود برای شرکت های هواپیمایی و شرکت های دیگر آن را شامل نمی شود و نیاز به دنبال هشت حزب دموکرات که گیرندگان کاهش انتشار گازهای گلخانه ای در طول زمان است.

کربن تولید گازهای گلخانه ای کاهش یافته است زمانی که اقتصاد جهانی قرارداد 1.7 درصد در سال 2009 تنها به افزایش به رکورد نه میلیارد تن در سال 2010 به عنوان رشد از سر گرفته شد.

“اجماع است برای فعالیت های اقتصادی در نهایت به بازگشت به حالت عادی همراه با ارتباط سطح انتشار گازهای گلخانه ای گفت:” مایک Wilkins, S&P رتبه جهانی’ رئیس پژوهش و تجزیه و تحلیل ترافیک به صورت پایدار تامین مالی. بنابراین اقدامات به decarbonize اقتصاد مانند یک شیفت دور از سوخت های فسیلی هنوز هم مورد نیاز برای دیدار با اهداف مجموعه تحت پاریس مورد آب و هوا.

نمایی از مرکز شهر لس آنجلس در تاریخ 21 مارس ،

عکس: apu گومز/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

که می تواند به اثبات دشوار است. دولت که در بدهی های بزرگ برای هدایت اقتصاد خود را از طریق ویروس بحران می تواند بعد از پیدا کردن آن سخت برای توجیه هزینه های تمیز کردن فن آوری های انرژی مانند جذب و ذخیره سازی کربن. طرفداران برای هر نوع سازگار با محیط زیست محور محرک نیز ممکن است نیاز به شماره گیری برخی از جاه طلبی خود را اگر اقدامات به تصویب رسید به سرعت به اندازه کافی برای صرفه جویی در اشتغال و رشد اقتصادی گفت: Zoe Whitton سیتی از محیط زیست, اجتماعی و راهبری پژوهش ،

“این امر می تواند یک فاجعه اگر ما تصمیم گرفتیم ما می خواستیم رشد به رنگ سبز و سپس به پایان رسید تا نه قادر بودن به انسان بهبودی ما می خواستیم از آنجا که ما تا زمانی صرف مذاکره” خانم Whitton گفت.

مصرف کنندگان و کسب و کار می تواند دوباره منجر شود تغییر دهید. مردم ممکن است به رفت و آمد خود را با میل و رغبت پس از تبدیل شدن به مورد استفاده برای کار از خانه و برقراری ارتباط با همکاران از طریق ویدئو کنفرانس سیستم عامل است. شرکت ها نیز ممکن است سرعت بخشیدن به روند نیاز به کارکنان برای به اشتراک گذاشتن میز.

استنفورد را پروفسور جکسون است که شک و تردید در این امر را بسیار تفاوت دارد. “اگر به گذشته است هر راهنمای تولید گازهای گلخانه ای کاهش نمی توان قابل توجهی و یا عمر طولانی,” او گفت:.

آب در ونیز, کانال تبدیل شده واضح تر از شیوع کروناویروس.

عکس: مانوئل silvestri/ایسنا

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>