مستند – برنده بیش از عوارض

همیشه وجود دارد در واکنش به پاسخ به هر وضعیت. این یکی از نیوتن قانون و حتی فراتر از نیوتن این است که طبیعت قانون است. برای داروهای ما شناخته شده است به صورت عوارض جانبی. غیر طبیعی و موقعیت اغلب تقاضای فوق العاده و پاسخ فوق العاده ای از مراحل آمده لود شده با عوارض جانبی غیر قابل عبور. زیبایی انجام کارها همیشه نهفته در کاهش این عوارض و واکنش تا حد امکان با عاقلانه چشم انداز و محتاطانه فرایند پیاده سازی.

متاسفانه ما سیاسی اعطای حداقل از ایندیرا گاندی روز به بعد از دست داده و عاقلانه چشم انداز و تبدیل شده است کاملا رهبر محور دور از فعال بودن به پیاده سازی رهبر چشم انداز به عنوان او آن را می خواستم. فقط رفتن در ستایش رهبر به میزان sycophancy تبدیل شده است و منظور از روز دور از تحقق حتی رهبر تعهدات نسبت به اعتقاد خود را.

پس از مستند اعلام شده توسط نخست وزیر بیشتر سیاسی خود و همکارانش در این مرکز احساس آنها را خوب هم سرگرم کننده در خانه و لذت بردن از دیدن Ramayan و Mahabharat در شایان ستایش Doordarshan و دولت پایین خط را پیاده سازی و مراقبت از مستند. ‘چگونه’ از مستند که می شده اند در مرکز نخست وزیر را سیاسی همکاران رفت و به طور کامل از دست رفته است. در نتیجه در حال حاضر این است که منتقدان باید شروع به پیدا کردن گسل با سیاست تصمیم خود را هر چند به طور قطعی به اندازه کافی از آن احساس شده است که وجود دارد هیچ جایگزینی برای تصمیم lockdown آن زمان طبیعت بزرگی و شدت داشتن شده است به درستی به پایان رسیده و به خوبی برنامه ریزی شده است. اجرای بخشی به طور گسترده ای شده است کاملا ناقص در سطح سیاسی اداری, سطح, دوباره حال خوب به طور کلی.

اگر ما دیدن و مشاهده بدون تعصب پاسخ نخست وزیر و قبل از آن بیش از نیمی از دولت govts شده بود کاملا چشمگیر است. دولت دیده بود کار کاملا مسئولانه و با دقت. در واقع در مقابل مردم داشت و فاقد همکاری از آنها انتظار – پنهان اینجا و آنجا و پرش مشاوره و دستورالعمل ها در یک نامنظم شیوه ای. نخست وزیر, زمانی که او روی صحنه آمد دیده شد بسیار بی قرار و مشتاق به ارائه. تن او و تنور در آدرس – سه زمان در حال حاضر شده اند دلسوز و با محبت. او به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک خانواده سر از مدیر عامل شرکت از کشور است. آدرس خود و تعامل با کشورهای سارک بیش از حد شبیه نگران مراقبت و بالغ. خانه بازگشت اما آن را فاقد دنبال کنید تا با همکاران خود را. حق را از آدرس خود را اعلام مستند تا به حال به نظر می رسد جدی عدم درک مردم و مشکلات عملی در مقابله با اثرات مستند. وحشت صف تا قبل از ابزار مغازه دقیقه پس از ساعت آدرس باید نشانه ای از اینکه چگونه مردم در رفتن به آن را.

با عجله به سمت خانه است که همیشه یک غریزه طبیعی در صورت هر گونه بحران در همه ما است. بسیاری از ما نیاز عزیزان ما قبل از این پزشکان حتی در مورد مسائل جدی در سلامتی. که رهبری سیاسی به خصوص در سرمایه های ملی نمی تواند تجسم آن چیزی است که عجیب و غریب است. حتی در صورت از ملی مستند اعلام شده است داشتن, چگونه صدها نفر از مردم اجازه داده شد به پرسه زدن در اطراف دهلی نو در DTC اتوبوس ها و در جاده ها است فراتر از معقول درک همه چیز. آنها به خوبی می تواند متوقف شده است در نزدیکترین جاده ها و شده اند که مانع از ترک خانه های خود. پس از آن نیاز به یک ورزش ذهنی هضم است که در حالی که دهلی وزیر شد, اعلام زمان دوباره که وجود دارد کافی ترتیبات مواد غذایی و سرپناه برای همه نیاز آنها گله از مردم ازدحام در نند Vihar به امید رسیدن اتوبوس به شهرهای مختلف از کشورهای همسایه. چگونه بسیاری از مردم جمع آوری می تواند حتی در صورت از نخست وزیر خواست که مستند خواهد بود مانند حکومت نظامی. بمبئی و پونا بیش از حد در حال عمده سلانه سلانه راه رفتن برای کارگران مهاجر اما این نوع از مهاجرت تنها در این مکان. حتی کلکته خانه های بسیاری از مهاجران. چرا دهلی نو شد فاقد چیزی بسیار جدی در برخورد با این وضعیت نسبت به همتایان خود در کشور ؟ پاسخ شاید نهفته در رویکرد رهبری سیاسی کشورهای مربوطه رویکرد مدنی دولت باقی مانده تقریبا یکسان در سراسر کشور است. Uddhav Thackeray در ماهاراشترا شده است به زیبایی معقول و مورد نگران کننده آمار و ارقام که او برای دیدن Covid-19 تحت تاثیر قرار مردم در دولت و در زمان او همه در هیئت مدیره – حامیان و دشمنان به خوبی و در زمان اکثر تلاش های هماهنگ سازی کل ماشین آلات کافی احساسات همراه با آزادی عمل با عزم و قاطعیت می باشد. Mamata di شده است شناخته شده و بدون مزاحمت فرد است. چرا دهلی نو شد اجازه داده می شود که فاقد رهبری حتی در صورت حضور بسیاری از رهبران بلند در سراسر احزاب است. که هیچ رهبر می تواند آمد تا برای متوقف کردن مردم ترک خانه های زیادی صحبت می کند در مورد راه سیاسی, کلاس مراقبت از خود مردم در پایتخت است. یکی فقط می خواهد به اجبار به یاد بیانیه دهلی سانتی متر متهم ‘دیگران’ به دهلی نو در هزینه و پانصد به درمان پنج بوردو. این ممکن است کشیده و شامل ‘دیگر’ مردم را به آمدن به دهلی نو برای کسب عنوان به خوبی. این افراد شاید نمی خواستم و در نتیجه هیچ رهبر برای آنها مراقبت.

نخست وزیر نگرانی و بی قراری در بر داشت متاسفانه وجود ندارد و پایین خط در طیف سیاسی بسیاری از آنها یا مشغول بودن دیده ستایش او و یا پیدا کردن گسل با همه چیز او می کند. هر tamasha است که دیده می شود می تواند اجتناب شده است. اجازه دهید ما ورزش حداکثر خویشتنداری و توسعه ظرفیت برای تحمل اجتناب ناپذیر اما اجازه دهید ما را قادر به از بین بردن اجتناب ناپذیر حداقل. ویروس ثابت شده است که وحشتناک به اندازه کافی برای قرار دادن آن در رحم ترین قادر و توانا از ما در سراسر جهان است. اجازه دهید ما به اثبات می شود یک واحد جامعه استفاده مطلوب ما ظرفیت. مذاکرات از نمونه هایی از demonetization و غیره به نظر می رسد خارج از محل عوارض جانبی نظرات و انتقادات بیش از حد ممکن است صبر کنید اما ضرورت برخورد با بحران نمی خواهد صبر کنید. وجود دارد هنوز هم به اندازه کافی فرصت به نخست وزیر. حتی در حال حاضر نیاز به یک ساعت است که به مدیریت خرید اینترنتی و عواقب ناشی از خاموش کردن. اجازه دهید همه هر جا که هستند ارائه شده است سرپناه موقت و حداقل امرار معاش تا این مستند همچنان ادامه دارد. اجازه دهید وجود داشته باشد مشکلات اجتناب ناپذیر باقی می ماند برای آنها باقی خواهد ماند و برای همه ما است. اجازه دهید ما نه سازش مزایای این مستند است که ما در حال رفتن به درو در نهایت. حمایت از مخالفان به ویژه کنگره است و بیشتر خوش آمدید. عظیمی در پاسخ به PM تماس بگیرید برای کمک به بحران است و فقط نمونه – هر دو از هند بوده و فردی شهروندان در بزرگ است. ما اما فقط در آغاز و آن را ممکن است طولانی کشیده نبرد به عنوان در حال حاضر. ما در حال رفتن به برنده شدن در این نبرد و تبدیل به نمونه برای جهان در برخورد با این بحران است. اجازه دهید ما مشاهده جهان است که به دنبال در ما – با امید و انتظارات! وجود دارد تمام علائم سرنوشت بودن در کنار ما است. بسیاری از مراقبت از بسیاری از خرس و بسیاری از خویشتن داری هستند که نیاز به ساعت.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>