مستند فراهم می کند غیر منتظره اصلاحات فرصت. ضبط آنها

طولانی-انتظار کشاورزی اصلاحات در هند unshackling از نزدیک به انحصار کشاورزی تولید و بازار کمیته (APMC) در رشد سریع میوه و سبزیجات و بازارهای عمده فروشی. این APMCs اضافه کردن لایه های واسطه گری بین کشاورزان و مصرف کنندگان و در این روند گوشه ای بخش قابل توجهی از ارزش.

دفعات بازدید: همچنین: مستند کار اما نیاز به بر روی انگشتان ما و دولت می گوید

اصلاحات در این زمینه باید به طور کلی سعی در قانونی حذف انحصار است که APMCs و ایجاد فضا برای بازیکنان دیگر در واسطه گری های زنجیره ای. در نتیجه رقابت است که انتظار می رود به منظور کاهش اتلاف و به کشاورزان بالاتر از ارزش تولید کند. اما تا کنون تغییرات نتوانسته اند به عملکرد و نتایج رضایت بخش.

زن عبور موقت بامبو مانع نصب شده برای جلوگیری از حرکت مردم در سراسر کشور مستند در پی بیماری همه گیر کوروناویروس در اگرتلا (ANI عکس)

اخبار از ماهاراشترا از دولت های منطقه در تلاش برای اطمینان حاصل شود خدمات ضروری نشان می دهد که مستند به عمل به عنوان یک کاتالیزور برای کشاورزی اصلاحات در برخی از نقاط. دولت های منطقه در حال تسهیل تماس مستقیم بین کشاورزان و گروه های شهری و مجتمع های مسکونی. این اجازه می دهد تا کشاورزان به طور مستقیم فروش از تولید به مصرف کننده نهایی و درو مزایای بودند که زودتر گوشه با واسطه. این گام های اولیه نیاز به تثبیت و بر ساخته شده حتی پس از این مستند به پایان می رسد. هر اصلاحات فرصت را به دست گرفت اگر هند است برای بهبود یافتن از تاثیر اقتصادی این مستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>