مستند & مهاجران مشکل

بسیاری در حال گفت و بحث در مورد مهاجر مشکل پس از دهلی و بمبئی fiascos. رک و پوست کنده این فقط یکی از آن موارد جایی که پنج سال گذشته هر زمان که ملت می خواهد یک گام رو به جلو وجود دارد, برخی از درون (باند) که سعی می کنید و آن را فشار دو گام به عقب. نکته خوب این است که این باند موفق شده است نیست در آن تلاش. حیف است که این باند تنها در تلاش برای فشار به کشور بازگشت اما هرگز می افزاید: به تلاشهای این کشور– و حتی در مواقع مختلف. رویکرد خود را در زمان مبارزه با کروناویروس متفاوت است.

چیزهایی اول اول. این مستند آغاز شده است که در 25th مارس بود نیاز به ساعت و هر dilly-dallying می تواند هزینه ملت عزیز. دولت را ندارند و لوکس از بحث در مورد انواع پیامدهای threadbare برای هفته و سپس وارد در یک تصمیم. اورژانس تصمیم لازم بود و به اعتبار خود نخست وزیر (PM) کمی گلوله. یک عکس العمل است که به ميدان آمد و دو روز بعد بود که سر و صدا از مهاجران در دهلی نو و در جای دیگر به بازگشت به خانه های خود را به طور عمده در, Uttar Pradesh (UP) و بیهار. باند سرزنش دولت برای ساخت ترتیبات برای این مهاجران به سفر بازگشت به خانه های خود را قبل از lockdown موثر واقع شد. آنها به عمد فراموش کرده در مورد هدف از این مستند بود که برای جلوگیری از گسترش این ویروس در تمام هزینه. کشور را در مناطق روستایی بودند امن و دست نخورده توسط این ویروس که در آن نقطه از زمان. آیا این باند حتی فکر می کنم برای یک لحظه چه اتفاقی می افتاد اگر lakhs از مهاجران در حال بازگشت به خانه های خود در بیهار? دولت می دانستند که ربیع محصول آماده برداشت. هر گونه گسترش Coronavirus در مناطق روستایی در ایالات متحده را به خطر بیافتد برداشت و موجب تهدید امنیت غذایی این کشور است.

آیا جای تعجب است که دولت می خواست این مهاجران مانند هر کس دیگری به ماندن در جایی که آنها بودند? اما این باند تنها یک دستور کار – برای پیدا کردن گسل با دولت است. پس از آقای مودی اعلام کرد مستند, راهول گاندی اعلام کرد که در آن آمده بود بسیار دیر است ؟ دو روز بعد سونیا گاندی rued این مستند و اعلام کرد که مهاجران باید با توجه به زمان سفر بازگشت به خانه های خود. او می خواست دولت به ترتیب فوری حمل و نقل برای آنها. مطمئنا مادر و پسر بودند در تقابل اینجا. نمی خواهد این حرکت را شکست داد هدف از این مستند تاخیر در اجرای آن و گسترش این ویروس در مناطق روستایی از بیهار و تا ؟ هیچ راهی وجود دارد که دولت می تواند مورد آزمایش قرار داده اند بیش از نیم میلیون مهاجر و پاک آنها را برای سفر. بالاتر از همه این مهاجران نه هندی ؟ در این دوران دشوار هر هندی به بازی خود را و یا او را در کمک به جلوگیری از گسترش ویروس. می توانید این مهاجران به عنوان استثنا با وجود این خطر بزرگ درگیر است ؟ امروز بیهار یکی از حداقل تحت تاثیر متحده و با وجود اینکه پرجمعیت ترین ایالت در کشور به مراتب پشت سر نیست. مطمئنا این نمی توانست به وضعیت این کشورها اگر مهاجران شده بود مجاز به سفر به عقب بدون کنترل.

در شرایط عادی سفر بازگشت به خانه توسط مهاجران شده اند محدود به روال شماره های از مکان های مختلف است. بیشتر خوشحال شده اند به ادامه درآمد و ماندن در جایی که آنها بودند. باید این مهاجران نه یک وظیفه و تعهد نسبت به شهر و شهرستان و یا دولت است که آنها را فراهم می کند و امرار معاش? اگر جواب بله است پس این تعهد موجه است که آنها باقی مانده است که در آنها حتی اگر وجود دارد برخی از مشکلات برای چند روز تا مقامات می تواند galvanise تلاش برای دیدار با نیازهای اولیه خود را. مطمئنا کسی نمی تواند یک مورد که تا 24th مارس, آنها تا به حال هر آنچه که آنها نیاز به زنده ماندن در شرایط غذا و پناهگاه اما از 25th مارس ناگهان همه چیز از بین رفت. شاید تنها چیزی که از بین رفته بود و تعهد خود را به پایه های دولت است که به آنها امرار معاش. مغز تحریک مهاجران برای خروج دسته جمعی متعلق به ‘باند’ به عنوان آنها می خواستند برای نشان دادن دولت مرکزی در نور بد. مهم نیست که اگر در معامله آنها ایجاد مشکلات و بی وفا بودن به خود دولت است. این هیچ راز است که دهلی مهاجر مشکل باعث شد سنگدلی از دولت دهلی نو در حالی که از بمبئی یکی بیش از حد به نظر می رسد به محلی سیاسی دست در پشت آن.

چند وجود دارد در این باند که حتی اظهار در تلویزیون ملی که بمبئی مشکل طراحی شده بود توسط دولت مرکزی به اجازه دولت. می توانید هر چیزی بیشتر عجیب و غریب? این شرم آور است که نخست به زبان انگلیسی کانال های خبری را از جمله اعضای ‘باند’ بارها و بارها به خود پیچیده دارند. همان مردم هیچ پاسخ زمانی که آنها پرسید که چه شد بمبئی پلیس و مقامات محلی انجام می دهند هنگامی که هزاران نفر از مهاجران بودند همگرا در Bandra ایستگاه از نقاط مختلف بمبئی در طول مستند? آن را به آنها زحمت نیست که ماهاراشترا یکی از بدترین آسیب دیده متحده و به نظر می رسد عقب مانده تمام تلاش خود را برای کنترل این ویروس گسترش یافته است. آنها به نوبه خود چشم به حوادث مربوط به Wadhwa خانواده سفر به Mahableshwar و تجمع جرم در بهیودی که دست انداختن تمام هنجارها. آنها حتی چشم پوشی از مرکز حادثه در Nizamuddin و پیدا کردن گسل با آن شرکت کردند.

کشور است که عبور از طریق بار دشوار است و اگر برخی در جامعه نمی تواند کمک کند در این ساعت از نیاز حداقل آنها می توانید انجام دهید این است برای از خط خارج تلاش های دولت. وجود خواهد داشت مقدار زیادی از زمان برای تشریح و نقطه انگشتان دست بعد از یک بار ملت غلبه بر این بحران است. در این ساعت از نیاز هر شهروند موظف است به بازی او در ایجاد مشکلات. اگر در معامله برخی از ما باید به یاد چند پس از آن می شود. هیچ دولت هند و نخست وزیر منتخب خود تا کنون آزمایش شده در این روش قبل از. در حالی که هیچ برنامه ای را می توان کامل تمام شاخص ها نشان می دهد که در حال حرکت توسط دولت کار خوبی است. نبود چند تلاش عمدی برای خرابکاری ملی تلاش های برخی از این طرح شده است می تواند به عنوان نزدیک به کامل به عنوان ممکن است. وقت آن است که برای این باند به تأمل و فرو رفتن – اگر نه به خاطر خود و پس از آن حداقل به خاطر ملت است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de