مستند blockdown: Ban ki Baat. ما باید از این شهر پکن Toms 😊

دوستان نزدیک Nathu لعل و Akshai چانه bristled با تنش است. Nathu لعل بالا گرفت: “ما نمی توانیم اجازه این هیمالیا غارت.” Akshai چانه مسلم هند با وجود نام او seethed “چین عبور کرده هر خط. فراموش نکنید پیر sheel آن منگنه ما نه فقط دو یا حتی سه گانه whammy اما چهار برابر یک است.” یک querulous نگاه گذشت بیش از Nathu لعل را ناهموار چهره. که او می دانست که چین را مورد حمله قرار ما برای اولین بار با این ویروس و سپس با کسانی که بی شعور-غارنشین باشگاه در لاک. او همچنین در مورد برخی از اسب های تروجان از نرم افزار-shapps; که میلیون ها نفر بی گناه سرخپوستان بوده است اغوا Insta-ly غافل که اینها در واقع نرم افزارهای جاسوسی. ساعت شد تیک-Toking: این تنها یک ماده از زمان قبل از ما ارزش داده های شخصی و لب همگام سازی ویدئوها خواهد بود قرار داده و به هدف شوم. “اما آنچه چهارم راه که در آن ما شده است داستان زندگی؟”

Akshai چانه انجام برخی Depsang Plainspeaking: “هند همیشه از دست دادن به چین است. شما می توانید تبت در آن است.” او شفافی “خیلی قبل از این 59 برنامه های ما مسدود شده بود از واردات کالاهای چینی – به دو دلیل. یک بیماری همه گیر ناشی از ویروس خود را به حال فلج شدن تجارت جهانی و حمل و نقل. این ساخته شده ما متوجه است که ما تا به حال برای متوقف کردن با تکیه بر چین برای همه چیز از agarbatti به سمت بالا و شروع به تبدیل شدن به ‘atmanirbhar’. سپس به خود آمد لاک حمله, ساخت ممنوعیت یک وطن پرست ضروری نیست فقط یک اقتصادی است.”

“در خدمت آنها حق” سون در Nathu لعل که شعرم از سال 1962. “نه ما در خدمت اشتباه” پاسخ Akshai چانه; او می دانست که چگونه بیهوده آن را به پست حفظ کردن علائم در برابر چین است. “ممنوعیت واردات منجر به خود ما band گرفتن bajaoed. ما بازنده از آنجا که شرکت های هندی در حال حاضر پرداخت می شود چینی ها برای تلویزیون/ aircon قطعات در حال حاضر برگزار شد تا ما در اسکله. بدتر از آن حتی متوقف ما Covid تولید مواد مخدر چون چین که برای اولین بار عرضه می گردد این بیماری شد و در حال حاضر عمده تولید کننده مواد اولیهی مورد نیاز برای درمان آن.”

سپس Akshai چانه را یخبندان نگاه ذوب او گفت: “ممنوع کردن این برنامه ها نمی تواند چنین خسارت های ناخواسته.” هنوز هم misti-fied Nathu لعل لب “آیا این در مورد علی بابا و 58 دزد؟”

* * *

الک هوشمند گفت: “آیا بمبئی دو متر سفر محدود نیز یک آواز محلی’?”

سلب مسئولیت : این مقاله در نظر گرفته شده است برای آوردن لبخند به چهره شما. هر اتصال به وقایع و شخصیت ها در زندگی واقعی تصادفی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net