Uttarakhand به 13 منطقه در مجموع یعنی دشت ولسوالی Dehradun Udham Singh ناگار هریدور و 10 تپه ولسوالی پوری, Uttarkashi, Chamoli, Rudraprayag Nainital, Almora, Pithoragarh, Champawat و Bageshwar.

بسیاری از مهاجران عودت متعلق به مناطق روستایی از 10 تپه ولسوالی Uttarakhand. که گفت:, من می خواهم به اشاره است که Uttarakhand تولید نمی کند و کارگران مهاجر. Uttarakhand تولید کارگران مهاجر که شاغل هستند در سراسر کشور و خارج از کشور در بخش مهمان نوازی و یا به عنوان رانندگان و یا به عنوان نیروهای امنیتی و یا درگیر در کسب و کارهای کوچک.

اکثر این افراد خواهد بود آرزومند بازگشت به کار خود را در مناطق پس از بهبود از بیماری همه گیر سناریو با توجه به دلایل زیر:

(1) عدم وجود زیرساخت های پزشکی در روستاهای خود.
(2) عدم آموزش مناسب.
(3) امرار معاش مشکل است.

تنها حدود 30 درصد تخمین زده می شود که نشان می دهد تمایل به ماندن در منبع دولت است. از این رو راه حل باید هدف این 30 درصد و این نیز می تواند کمک کند در آینده ای نزدیک به عنوان دور به عنوان معکوس مهاجرت نگران است چرا که Uttarakhand بودن مرز از دولت چین و نپال استراتژیک بسیار مهم است و نمی توانیم به روستا رها شده است. ما می توانید خلاصه این راه حل از طریق زیر امتیاز:

1)کشاورزی و باغبانی و پرورش گل باید با توجه به اهمیت در Uttarakhand. اندازه به طور متوسط از زمین های برگزاری در دولت 0.95 هکتار (Ha) برابر میانگین ملی از 1.57 هکتار. وجود دارد یک طرح NABARD (بانک ملی برای کشاورزی و توسعه روستایی) که به ترویج مفهوم تولید سازمان خود را. تولید کنندگان کوچک ندارد حجم به صورت جداگانه (هر دو ورودی و تولید) برای دریافت سود از اقتصاد مقیاس. علاوه بر این, در کشاورزی, بازاریابی وجود دارد این است که یک زنجیره ای از واسطه ها که اغلب کار غیر شفاف منجر به این وضعیت که در آن تولید کننده تنها بخش کوچکی از ارزش است که به مصرف کننده نهایی می پردازد. از طریق تجمع اولیه تولید کنندگان می تواند فایده مندی از اقتصاد مقیاس. دولت مرکزی و دولت باید در ترویج این طرح از NABARD به کمال حد ممکن است چرا که در اینجا نهفته است که کلید برای ارائه بهتر امرار معاش فرصت ها به زمین های کشاورزی-برگزاری روستایی مردم Uttarakhand.

2)دولت مرکزی و دولت باید تمرکز بر روی راه اندازی بخش عمومی واحد در بخش پردازش اگر بخش خصوصی سرمایه گذاری است که در آینده نیست. این باید اطمینان حاصل شود آماده در بازار برای سبزی و میوه های تولید کننده سازمان ها و تولید کنندگان فردی. دولت می تواند فکر می کنم از تعیین حداقل حمایت قیمت های مختلف سبزیجات و میوه ها برای, خرید برای استفاده در بخش عمومی واحد پردازش.

3)برای یک دوره طولانی هندی کشاورزی شده است در زیر قید بازرس راج. دولت مرکزی در تاریخ 5 ژوئن سال 2020 اعلام کرده است سه موجب به کشاورزان از تعهد به فروش محصولات خود در تعیین mandis تنها اجازه می دهد شرکت های بزرگ سرمایه گذاری در کشاورزی قرارداد و abrogating حد نگه داشتن سهام از حبوبات و سیب زمینی و پیاز و غیره. این اصلاحات سیاسی در حال بررسی است و باید در اسرع وقت اجرا شده در سطح زمین به کشاورزان اجازه می دهد برای دریافت پاداشی قیمت از تولید خود را.

4)ماجراجویی گردشگری نیز می تواند به شدت توسعه یافته در Uttarakhand یعنی نوردی پاراگلایدر ziplining, قایقرانی و قایقرانی سوار ماشین کابل, طناب از ارتفاع بپرم, فیل, سافاری, کمپینگ و قایق سواری در رودخانه. این باید اضافی fillip به فرصت های شغلی.

5) برای تمام فعالیت های ساخت و ساز Uttarakhand, آجر تهیه شده از خارج ده تپه ولسوالی Uttarakhand. اما مقدار زیادی از شن و ماسه موجود در بستر رودخانه ها در Uttarakhand, که می تواند مورد استفاده قرار گیرد توسط ساکنان Uttarakhand روستاییان به آجر. این یک فرصت بزرگ برای اشتغال است. تنها چیزی که باید انجام شود این است که فریم و اعلام قوانین توسط دولت توانمند سازی ایجاد کرد panchayats به استفاده از منابع محلی طبق 73 متمم قانون اساسی.

اگر فوق پیشنهادات خود را در حال اجرا دقت, Uttarakhand به زودی باید اشغال موقعیت برتر در میان کشورهای هند و مهاجران نباید فکر می کنم از رفتن به قبلی خود را در مقصد اشتغال و آینده مهاجرت از تپه ولسوالی نیز باید به توقف آمده است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو