مستند 5.0 = یک ضربه به اقتصاد هند

در حال حاضر همه در سراسر این خبر که FY20 تولید ناخالص داخلی رسیده است که به چند سال اخیر در 4.2 درصد و 4QFY20 تولید ناخالص داخلی در 3.1% – آنچه مردم نمی توان از این واقعیت آگاه است که این 3.1% اثر 1-هفته داخلی lockdown – تنها. تصور کنید چه خواهد بود اثر از 2 ماه تمام’. بنابراین نقطه از این وبلاگ این است که ببینید که چگونه هند رو به بدترین های هر دو جهان – کاهش اقتصاد و افزایش موارد از کرونا ویروس. در حال حاضر از آنجایی که من یک virologist من تمرکز بر اقتصاد در جزئیات و تماس با این ویروس ،

1. Coronavirus موارد افزایش در نرخ پایین تر – اما در حال افزایش است.

در نقطه فعلی نرخ رشد در موارد فعال می ایستد در 5% (1week میانگین متحرک) است که پایین آمدن قابل ملاحظه ای از مه اوج از 20 درصد و میزان بازیابی در 42 درصد در مقایسه با 26 درصد در ماه آوریل است. اما مسائل باقی مانده در مورد مدیریت مناسب از این پست مستند تحرک. تا ممکن است بسیاری از مردم در خانه های خود را به جز برای خدمات ضروری است. زمانی که مستند می شود برداشته سناریو و نتیجه تست نشده و وجود دارد بسیار یک فرصت است که در این موارد می توانید یک افزایش است. اگر این اتفاق می افتد (امیدوارم که آن را نه) هند می توانیم یکی دیگر از مستند? کاملا – بیایید اکتشاف چرا در بخش بعدی.

2. کاهش اقتصاد

حتی قبل از Covid هندی اقتصاد کاهش در یک سرعت ثابت. چندین ساله بالا تولید ناخالص داخلی به سطح تبدیل به چند سال پایین (نمودار 1) در حالی که هشت هسته ای در بخش خروجی و تولید صنعتی (IP) را دیدم امتیاز داده هرگز قبل از دیده می شود (نمودار 2 و 3). این کندی با رکود مواجه شده که سطح اشتغال و رفتن به جلو وجود خواهد داشت سطح بی سابقه ای از بیکاری – که هند نمی تواند با سطح بالایی از کار به دنبال جوان جمعیت.

در این سناریو لازم به ذکر است در مورد محرک های مالی است که اعلام شده است و به نظر می رسد مثبت در نگاه اول. اما خیلی بیشتر می بود قطعا انجام می شود تا آنجا که مستقیم نقل و انتقالات پول نقد نگران هستند و همچنین تشویق تولید کنندگان و بازرگانان به سود اعتبار است. صنعتی رشد اعتبار شده است کاهش (نمودار 4) با توجه به چشم انداز منفی اقتصادی و کاهش اعتماد به نفس از تولید کنندگان. یک بخش است که ظرفیت برای ایجاد اشتغال در مقیاس بزرگ این است که یک سیگنال بد. همچنین بانک های فلج با NPA هستند ترجیح می دهند به پارک پول با RBI و از این رو ریسک گریزی نیست اعطای وام به کسب و کار. اما آن نیز شایان ذکر است که RBI شده است انجام نقدینگی عملیات برای اطمینان از نقدینگی کافی از طریق کاهش نرخ بهره و بازار آزاد ، از این رو با بانک مرکزی کاهش نرخ بهره در رکورد کم و وعده های بیشتر کاهش هنوز رشد اعتبار باقی مانده کم خونی است که باعث نگرانی. این ریسک گریزی در حال رفتن به باقی می ماند به عنوان مستند این است که تمدید بیشتر و فعالیت های اقتصادی همچنان در وقفه.

نمودار 4: صنعتی رشد اعتبار شده است کاهش از سال گذشته

از این رو بدیهی است که هند در حال حاضر رو به بدترین های هر دو جهان – افزایش ویروس موارد و راکد رکود اقتصاد است. تولید ناخالص داخلی داده ها طول می کشد را به حساب Jan 2020 – Mar 2020 (یک هفته از مستند) است و انتظار می رود به سقوط بیشتر در 1QFY21 جایی که پر ماه آوریل و مه گرفته خواهد شد و حساب. این راه حل فوری برای حل هر دو در دسترس نیست. اگر چه در دسترس آن را به افرادی که باید به طور دقیق و در نظر گرفتن اقدامات پیشگیرانه برای دفاع در برابر آلودگی. بسیاری از مردم نمی لوکس به کار از خانه آنها را به بیرون رفتن – اگر آنها نمی, فعالیت های اقتصادی لکنت. از طرف دیگر طیف دولت باید به طور فعال به حمایت از طرف تقاضا در اقتصاد با RBI آوردن اصلاحات و نقدینگی به طوری که کسب و کار می تواند به من قرض بدهید.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>