غذای آماده کلیدی از جهانی افزایش coronavirus موارد برای هند باید سرنوشت کشور است که موفق به قفل کردن در زمانی که موارد تایید شده بودند هنوز هم نسبتا کوچک است. کشورهایی مانند چین و ایتالیا و اسپانیا و فرانسه رفته اند از چند صد تا چند هزار مورد در فضا از یک هفته. در فوریه 23, یک ماه پس از چین اجرا آن مستند در هوبئی استان جدید مورد تأیید کرده بود آغشته به 386 در سطح جهان است که منفجر شده به 4000 تازه موارد توسط مارس 7 و 16,000 موارد در مارس 13. از 18 درصد در مارس 1, فعال, موارد خارج از چین افتاده به 84% دو هفته بعد در حالی که چین تا به حال فقط 16 مورد جدید در روز یکشنبه.

هند است و روزانه موارد شاید یک نتیجه از محدودیت در تست اما ما را نقض کرده اند 100 علامت در نظر از مجموع موارد فعال. یادگیری از اسپانیا: از 124 روزانه موارد در مارس 7 کشور ثبت 2,086 روزانه موارد در مارس 13. دیگران مانند ایتالیا و فرانسه نیز ثبت تیز اگر نه به عنوان نمایشی خوشه. اوایل مستند می تواند صاف ما منحنی قبل از روزانه مورد تعداد می رسد unmanageable صدها و جن از بطری. در نظر گرفتن این دوره وجود دارد هیچ جایی برای پوپولیستی ملاحظات.

سیاستمداران باید تماس خاموش اجتماعات بزرگ و به فعالیت سیاسی در خیابان ها یک دست در حالی که برای. کارناتاکا وزیر BS Yediyurappa رفته از garnering ستایش برای نورد اجتماعی فاصله اقدامات به درآمد توپخانه ضد هوایی و سپس برای حضور در یک اسراف جشن عروسی که در آن حدود 3000 تا اونها. این ضرب المثل ‘تمرین آنچه که شما موعظه’ امر در این مورد که استثنا ثابت می کند حکومت’ فاجعه بار است. موسسات آموزشی و سینما خواسته شده را تعطیل و به درستی چنین است. اما استثناهایی نیز در حال ساخته شده برای برخی اشاره کرده است. Navaratra نزدیک است و دولت در خلق و خوی را به استثنا. برای ایودیا رم Navami میله منطقه بازپرس قول داده است به “تمام مراقبت های لازم از سلامت بازدید از جانبازان”.

چنین اداری در هوای گرم قرار می دهد و جانبازان در معرض خطر همراه با بقیه از ما. باید آن را به نام که توسط اوتار پرادش سانتی متر یوگی Adityanath که ترکیب سیاسی بلند و ‘هندو cred’ می توانید اطمینان حاصل شود محبوب انطباق. یک مستند اقتصادی تشخیصی علاوه بر خواستار تغییرات شدید در حالت عادی ما از رفتار است. در عین حال با توجه ضعیف و ناتوان بهداشت و درمان و پر متمرکز شهری جمعیت فاجعه در انتظار اگر مقامات نمی کنند به سرعت و قاطعانه.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im