هند خوش شانس است که ما یکی از چند کشور به تجربه اثرات وحشتناک از coronavirus. چین اولین کشوری بود که به ضربه می شود اما از آنجا که اجرا شدیدی مهار اقدامات آنها موفق به دریافت این عفونت تحت کنترل است. ایتالیا و بریتانیا و ایالات متحده در زمان بیش از حد طولانی برای تصمیم گیری در کامل مستند و آنها در حال حاضر رنج می برند عواقب.

محدود مستند کار نمی کند چرا که Covid-19 بسیار مسری و انتقال ویروس. آن را به راحتی از طریق قطرات عطسه و یا مواد آلوده. تعطیلی کامل جنبش را جلوگیری و کاهش انتقال ویروسی به طرز چشمگیری خواهد شد که زمان را برای دولت به آماده سازی زیرساخت های بهداشت و درمان به مدیریت به طور چشمگیری افزایش یافته و بیمار ،

در ایتالیا آن را نه فقط ویروس کشتن بیماران این سیل از بیماران که تحت الشعاع بیمارستان ها و نیروهای پزشکان به تصمیم می گیرید که باید ذخیره شود و کسی که باید از چپ به مرگ. لومباردی پیشرفته ترین سیستم بهداشت و درمان در جهان و حتی نمی توانستم آنها را تهویه سالمندان مبتلا به ديسترس تنفسی. زندگی می تواند ذخیره شده اگر بیمارستان به حال زمان برای آماده سازی.

اگر ما به طور کامل تعطیل و در حال حاضر ما خواهید بود مجبور به تعطیل کردن بعد از یک ماه وقتی که تعداد موارد منفجر شود – درست مثل در چین و ایتالیا و اسپانیا. امروز مردم باید حقوق خود را و مغازه های مواد غذایی به خوبی مواجه نگردند. آنها را قادر به مدیریت یک مستند با برخی از دشواری. اما اگر ما قفل کردن یک ماه از هم اکنون شهروندان خواهد بود بیروحیه با توجه به ویرانی های ناشی از این ویروس هیچ پول در جیب و مواد غذایی گران قیمت.

جامعه مدنی باید درک آنچه گشوده خواهد شد اگر ما نمی کنند در حال حاضر. Extrapolating لمباردی داده کارناتاکا است به احتمال زیاد به 80,000 Covid-19 بيمار. شهر بنگلور را در مورد 16,000 مثبت بیماران 2,400 خواهد نیاز به بستری شدن در بیمارستان, 2,000 نیاز ICU مراقبت و 1000 نیاز به هواکش. ما نیاز به انجام موارد زیر به آماده سازی:

 • هر شهر بزرگ باید اختصاص دو 1,000-تخت بيمارستان های دولتی و تبدیل آنها به Covid بیمارستان با لوله کشی اکسیژن و ساکشن و هوای فشرده عرضه به اجرا 1,000 هواکش. اگر شما مخلوط Covid بیماران به طور منظم با بیماران 40 درصد به طور منظم بیماران را آلوده.
 • کل Covid بیمارستان نیازهای مرکزی لوله کشی اکسیژن است. در غرب اروپا Covid بیماران فوت به دلیل تامین اکسیژن خسته شدم.
 • وزارت بهداشت باید ایجاد دو تیم از پزشکان یکی برای غربالگری و تریاژ و دیگری ICU تیم به مدیریت انتقادی خدمات مراقبت.
 • بیمارانی که ممکن است نیاز به پیشرفته مراقبت ويژه پشتیبانی باید درمان شود در Covid بیمارستان. بیماران بدحال با نارسایی تنفسی باید فرستاده شده به بیمارستان های خصوصی با مدرن ICU با کارکنان بسیار ماهر و تجهیزات مانند ECMO.
 • تب درمانگاه با مشاوره آنلاین در سراسر شهر با دستورالعمل های ویروسی غربالگری و پیگیری.
 • برای 2000 تخت ICU شش ساعت تغییر نیازهای 700 پرستاران 200 مقیم پزشکان و 100 anaesthetists/ intensivists. به صورت 24 ساعته پوشش 2,800 پرستاران 800 مقیم پزشکان و 400 anaesthetists. ما نیاز به حداقل 200 ارشد intensivists یا anaesthetists به پوشش 2,000 تخت از راه دور از طریق WhatsApp.
 • Covid ICU شبیه سازی باید در بيمارستانهای بزرگ برای آموزش کارکنان در شیوه های ایمن. ایمنی و بهداشت کارگران باید بیشترین اولویت است.
 • هند بشدت از هواکش. هیچ کشور دیگری است که اجازه می دهد صادرات هواکش. دولت باید حمایت از شرکت های داخلی برای تولید هواکش در جای پای جنگ.
 • کارشناسی ارشد پزشکی دانش آموزان داده می شود باید گزینه ای را برای کار در Covid ICU به عنوان بخشی از برنامه آموزشی. PG دانشجویان و کارورزان و سال آخر پزشکی دانش آموزان باید نوشته شده در بيمارستان مربوطه’ ICU به آشنا با تهویه مناسب بیماران.
 • ملی نظام پزشکی باید اجازه می دهد تا پزشکان جوان آموزش دیده در به رسمیت شناخته شده در خارج از کشور کالج پزشکی گواهینامه موقت به کار تحت پزشکان ارشد. در پایان این پزشکان و پرستاران که در حال رفتن برای نجات مردم است.
 • نظام پزشکی از هند باید مجوز مشاوره آنلاین و e-نسخه برای مدیریت Covid اطلاعات بیمار از خانه و حفظ سوابق پزشکی. هندی نظام پرستاری باید اجازه دانشجويان سال آخر پرستاری برای مراقبت از ثبات بيماران ICU.

هر پیشنهاد ما ساخته شده است اولویت در کشورهای توسعه یافته, اما آنها آموخته درس خود را بیش از حد دیر است. ما می توانیم خود را شناسایی بهترین شیوه و یادگیری از اشتباهات خود را. چین غرق شد به دلیل بی سابقه ای افزایش و امتناع از اذعان به گسترش این بیماری است.

یک امپریال کالج مطالعه پیش بینی 12 لاخ مرگ و میر در ایالات متحده 5 لاخ مرگ و میر در انگلستان و 35 لاخ مرگ و میر در هند اگر Covid-19 مجاز است به گسترش بدون کنترل. اما هند می تواند تسخیر Covid-19 مسطح منحنی و تنظیم یک مثال برای بقیه جهان به دنبال. با تشکر از دولت ما را مترقی سیاست ما بیشترین تعداد جوان ماهر و پزشکان و پرستاران و تکنسین. ما می توانید آزاد کردن پتانسیل کامل خود را با توانمند سازی آنها و ارائه آنها را با ابزار لازم است. بیایید تبدیل نمی مانند ایتالیا که تا به حال به واردات 300 پزشکان چینی برای مدیریت مراقبت های ويژه.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im