Localism در Covid بار ؟

در برخی از کشورها آن را به نظر می رسد به عنوان اگر همه گیر شده است تا حد زیادی موجود حداقل در حال حاضر. زندگی عادی را شروع کرده است که در آن مکان حتی به کشورهای دیگر در مبارزه با یک افزایش در اعداد است. اما حتی در کشورهایی که در حال باز کردن یک نشانه ای از بازگشت به حالت عادی است و نه قابل دیدن و نه در افق ایده باز کردن یک مرز به بازدید کنندگان بین المللی. با توجه به ماهیت این ویروس مهار تنها استراتژی است که در دسترس است و نه تنها به ملت اما متحده شهرهای محلات و بلوک های آپارتمان.

این یک تغییر چشمگیر از اسکریپت. ایده جهانی بودن یک جدایی ناپذیری متصل در محل حفر ریشه های عمیق. در حالی که شفقت ظهور جهانی شدن است رو به یک چالش سیاسی در بسیاری از نقاط جهان اقتصاد عمیقا در هم تنیده است که وارونه در جهت دشوار است تصور کنید, اجازه دهید به تنهایی را در مورد. همچنین با توجه به نقشی که دنیای دیجیتال نقش در زندگی ما اطلاعات و تأثیرات تقریبا غیر ممکن است شامل. این بیماری همه گیر موفق به زور هر ملتی در جهان به تجدید نظر ارتباط آن با بقیه جهان است.

ایده خودکفایی و یا حداقل محدود کردن دایره از یک وابستگی جدید ایده آل است. این یک ایده آل را از ضرورت متولد به عنوان عدم تحرک است و گزینه های محدود شده است و ما مجبور به نگاه در چه نهفته است در دست. فروشگاه مواد غذایی محلی است که می تواند ارائه به آستان جامعه محلی است که می توانند با هم و ایجاد یک سیستم پشتیبانی وجود دارد و حتی صحبت از محلات راه اندازی نيمه تجهیزات پزشکی به منظور به حداقل رساندن نیاز به بیمارستان و با توجه به حاد کمبود تخت.

همراه با ایجاد یک حس مشترک سرنوشت در میان یک واحد کوچک از سازمان نیز وجود دارد یک حس ترس و سوء ظن از ” غیر خودی.’ در یک سطح ترس سکولار است که همه خودی هستند, تعریف, به همان اندازه مشکوک, اما آن را نیز با آن حمل قابل توجهی در ابعاد دین کلاس و منطقه گرایی به عنوان تعصبات قدیمی هستند funnelled جدید ترس. متحده بسته اند و مرزها و ساکنان اخم در مورد هر کسی که در آینده از خارج حتی اگر آنها در حال بازگشت به خانه از محل کار.

دولت در همه جا محرومیت یک تعداد انگشت شماری از موارد استثنا شکست خورده اند ما است. این تا حدودی به عنوان یک نتیجه از مقیاس مشکل و تا حدی حساب خود ineptness. این مسئولیت از خود در نتیجه تفویض به واحد محلی خود سازمان برجسته ترین در میان است که RWAs. معمولا این تخصص بیشتر RWAs نهفته در squabbling در مورد هزینه های تعمیر و نگهداری و مشکلات پارکینگ اما بحران کنونی است آنها را مجبور به دست و پنجه نرم کردن با یک مشکل بسیار بیشتر مقیاس و پیچیدگی است. این RWA می شود به طور پیش فرض اقتدار که فریم قوانین حاکم بر یک وضعیت که هیچ کس برای برنامه ریزی. آن را یک کار بیهوده است و نگهداری از یک گروه متنوع از بسیار آوازی و نامعقول اعتماد به نفس صدای یک کار است که به معنای برای پولادین اما آن را نمی توان فرار کرد. در یک سطح برای بسیاری از محلات این موسسه که نگه داشته است به صورت ظاهر از سفارش, اما به همان اندازه RWAs اغلب با استفاده از خود اعطا قدرت را به برخی تبعیض آمیز غریب و کاملا مضحک اقدامات است.

با تشکر از فن آوری های دیجیتال, یکی می تواند استدلال می کنند که localism در یک حس واقعی هرگز نمی تواند واقعا وجود داشته باشد یکی این است که همیشه متصل به جهان بزرگتر است. این درست است اما فقط تا حدی. یکی در زمانی که آن را بیشتر مورد نیاز این اکوسیستم ما شکست خورده. تحویل در زمان زمان طولانی برای رزومه و باقی مانده اند تا حدودی نامنظم حتی در حال حاضر. از همه مهمتر رسانه های اجتماعی در حالی که به ظاهر ما ارائه دسترسی به تمام جهان است و در واقع خدمت به ایجاد محدود واحدهای همگن, نمونه بهترین واتساپ گروه. این یک شکل متمرکز از localism, حتی اگر آن است که بر اساس این ایده از نزدیکی فیزیکی.

به نظر می رسد دولت برای تماس atma-nirbharta و آخرین آن شعار های صوتی به صورت محلی به نظر می رسد به تراز وسط قرار دارد با بزرگتر خلق و خوی از بار. این امر می تواند زمان مناسب برای تبدیل ایده ناسیونالیسم داخل و سخت شدن موانع روانی بین هند و جهان خارج است. اما ماهیت آن روح localism آلی زمین تا پاسخ و معلوم نیست اگر دولت موظف به بخشنامه قادر خواهد بود برای ترجمه را به واقعیت است.

آن را آسان تر است که این ایده از محلی است weaponised و اشاره کرد در برابر یک دشمن خاص. این کمک می کند تا tangibilise ایده های محلی و به آن یک حس از هدف است. فعلی مرز مسائل با چین ارائه فقط این نوع علوفه و ایده های محلی به راحتی مورف به آن از چینی نیست’. این آسان تر است از انجام گفت برای نفوذ هند فضای تجاری است که کاملا عمیق و بعید است به من قرض بدهید خود را به آسان حک.

در هر صورت در یک جهانی جهان این سوال که چه چیزی است که واقعا محلی است که به سختی ساده یک. به شدت وجود دارد شرکت های محلی است که تا حد زیادی تامین مالی توسط سازمان های خارجی (بیشتر اینترنت شروع یو پی اس). بین المللی وجود دارد صدایی مارک های که هند صاحبان (Britannia). و وجود دارد, هندی, مارک های که شده است به دست آورد توسط شرکت های چند ملیتی (Thums تا MTR). علاوه بر این بسیاری از محصولات فروخته شده توسط مارک های منابع در سطح جهان است.

Localism می توان آلی نیروی که democratises با دادن جوامع محلی بیشتر آژانس و تضمین این که دموکراسی تبدیل شدن به واقعا مشارکتی. و یا می تواند منجر به باریک شدن تخیل یک بسته از ذهن است. در حالی که یک رشته در این بیماری همه گیر تحت تاثیر پدیده ای است که قطعا که از جوامع محلی با هم به مدیریت خود را با واقعیت های بزرگتر حرکت به سوی یک شکل سیاسی و فرهنگی انزوا. این تساوی قدرت از یک بزرگتر سیاسی روایت است که در حال حاضر زمین. نیاز برای هر کشور, دولت, شهرستان, محله بلوک آپارتمان و خانواده به خودی خود قرار داده و برای اولین بار نیست augur خوبی برای آینده است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.