تلویزیون محلی می بیند سنبله در بینندگان, رها در تبلیغات در Coronavirus بحران

محلی پخش روزنامه نگاران در حال تولید بخش از خانه های خود.

عکس: کریستال Mazza

محلی و ایستگاه های تلویزیونی در حال تجربه نادر افزایش بینندگان به عنوان بیشتر آمریکایی ها لحن در coronavirus به روز رسانی. اما ایستگاه بعید است که به لحاظ مالی سود به دلیل تقلیل در تبلیغات صرف.

“ما باید بیشتر بینندگان از همیشه اما تبلیغ هستند متاسفانه در گیر همان اقتصادی قایق به عنوان بسیاری از ما” گفت: Patrick McCreery رئیس جمهور از رسانه های محلی از مردیت Corp. که دارای 17 ایستگاه های تلویزیون.

محلی پخش روزنامه نگاران در حال تولید بخش از خانه های خود و در خیابان به عنوان آنها در نظر گرفته شده ضروری کارگران است. بسیاری از بینندگان با تکیه بر اخبار تلویزیون محلی برای به روز رسانی ثابت در جوامع خود.

توسط اواسط ماه مارس مردیت بعد از ظهر و شب اخبار بینندگان افزایش یافته بود تا 30 درصد از ابتدای ماه. Nexstar Media Group, Inc. که دارای 196 ایستگاه در 114 بازار آمریکا تجربه کرده رتبه جهش حداقل 35% در آن کشش.

Sinclair Broadcast Group ,Inc. که دارای 191 ایستگاه های تلویزیونی در سال 89 بازار کاهش یافته است به ارائه خود را به طور کلی تلویزیون مخاطبان اعداد اما گفت که بینندگان خود را برای ad-پشتیبانی از سرویس جریان STIRR تقریبا دو برابر در هفته های اخیر. اسکات Livingston سینکلر معاون ارشد رئیس جمهور از, اخبار گفت اولیه سنبله در اخبار بینندگان در سیاتل اولین محل شیوع کروناویروس در آمریکا

خوشه محلی-تلویزیون بینندگان نیست غیر معمول زمانی که یک بازار خاص می شود آمار یک فاجعه بزرگ مانند لوئیزیانا در پس از طوفان کاترینا در سال 2005 Nexstar اجرایی پری Sook گفت. چه متفاوت این بار او گفت این است که این بیماری همه گیر کوروناویروس “یک فاجعه است که این بازی را در سراسر کل ملت است.”

محلی پخش نه تنها اخبار ایستگاه دچار موج در مخاطبان است. طول کابل خبر بینندگان برای کانال های از جمله CNN, Fox News, MSNBC و فاکس کسب و کار بیش از چهار برابر شده از سال قبل با توجه به اندازه گیری شرکت Samba تلویزیون.

ایالات متحده آمریکا ممکن است به مردم توصیه در coronavirus نقاط داغ به پوشیدن پارچه ماسک صورت, a $350 میلیارد برنامه وام برای کسب و کارهای کوچک راه اندازی امروز و موارد جهان گسترده ای فراتر از یک میلیون. وال استریت ژورنال را Lorie Hirose آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: Ringo Chiu/زوما پرس

Charter Communications , Inc.’s محلی طیف, اخبار, ارائه شده به سنتی پرداخت-TV مشترکین تجربه 71 درصد افزایش در خانواده بینندگان در اواسط ماه مارس در مقایسه با هفته قبل از.

افزایش بینندگان می آید به عنوان شرکت های جلو و عقب در تبلیغات صرف.

بیشتر در Coronavirus

  • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار
  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • چگونه برای آماده سازی
  • مرور زندگی خود را
  • یک راهنمای به دولت مستندات

“این یک داستان دو شهر” گفت: Kyle ایوانز یک تحلیلگر رسانه در Stephens, Inc. “در یک طرف شما بینندگان شده است teleported به 1950s زمانی که مردم در اطراف شلوغ تلویزیون خود را در خانه و تماشای اخبار. از طرف دیگر تبلیغات حذف کردن و تطبیق آن بینندگان اعداد است.”

تبلیغات است که اغلب در میان اولین چیزهایی که برش توسط شرکت ها به دنبال حفظ پول نقد در زمان بحران به دلیل آن است که دیده می شود به عنوان هزینه های اختیاری در بسیاری از شرکت بازاریابان گفت. آگهی خرید لوله مگنا جهانی در هفته گذشته کاهش آن ایالات متحده تبلیغات هوا به شرایط اقتصادی همچنان به بدتر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که تاثیر آن را تشبیه به “ترکیبی از رکود بزرگ و 9/11.”

Coronavirus شیوع و تاثیر آن بر رویدادهای ورزشی نیز تحت تاثیر کانال های محلی. لغو NCAA بسکتبال مسابقات منجر به لغو تبلیغات در شبکه CBS وابسته است. بازی های المپیک ارائه یک افزایش در درآمد حاصل از تبلیغات با توجه به محلی پخش تلویزیون عمومی براده اما توکیو بازی های المپیک شده اند به تعویق افتاد تا 2021.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما کشف تلویزیون محلی خبر ؟ چه داستان طنین انداز بیشتر با شما ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

تلویزیون محلی پخش می گویند صنعت خودرو باعث می شود تا یک کلید بخشی از درآمد حاصل از تبلیغات اما فروش خودرو حذف شوند. تبلیغات سیاسی یکی دیگر از بزرگ کمک کننده به ایستگاه های تلویزیونی محلی’ درآمد و به تعویق افتادن بسیاری از شرکت ها به دلیل ویروس بدان معنی است که درآمد حاصل از تبلیغات است که به احتمال زیاد به تحت فشار قرار دادند تا بعد از آن در سال, شرکت مدیران گفت.

تلویزیون محلی پخش کاهش یافته است به افشای میزان تبلیغات آمار. مردیت آقای McCreery گفت: این شرکت شده است در تماس با تبلیغ.

“Net-net وجود دارد کاهش در تبلیغات و بیشتر از لغو سفارشات جدید گفت:” کوین Latek, معاون اجرایی رئیس جمهور در Gray Television , Inc., که صاحب و عمل ایستگاه های تلویزیون در سال 93 بازار. با این حال, او گفت:, شده اند وجود دارد برخی از تبلیغ کنندگان با بهره گیری از افزایش بینندگان.

تبلیغات اختصاص میان 31 درصد و 46 درصد از کل تلویزیون محلی درآمد در Nexstar, خاکستری, مردیت و سینکلر برای تقویم سال 2019 با توجه به تجزیه و تحلیل شرکت صورتهای مالی. بسیاری از پخش ایستگاه های’ درآمد حاصل از پرداخت هزینه های پرداخت-TV توزیع کنندگان در بازگشت برای حمل کانال های خود را شناخته شده به عنوان retransmission-رضایت هزینه. این اغلب سودآور هزینه معاملات است که افزایش یافته و در سال های اخیر است.

آقای Sook, Nexstar مدیر عامل شرکت گفت: شرکت “کمتر در معرض هسته تبلیغات ضرر و زیان از ما بودند در سال 2008 زمانی که 90 درصد از درآمد ما گره خورده بود به تبلیغات است.”

“که تکامل از شرکت و صنعت” آقای Sook گفت.

Nexstar دیجیتال تبلیغات برگزار کرده است تا “با کمال تعجب خوب,” او گفت: به لطف رشد از کانال های خود وب سایت. به طور مشابه, خاکستری, مردیت و سینکلر وب سایت های مرتبط با اخبار کانال های در حال دیدن رکورد بازدیدکننده داشته است.

Coronavirus بحران و تاثیر آن بر درآمد حاصل از تبلیغات خواهد بود وابسته به چه مدت آمریکایی ها دستور به ماندن در داخل و مدیران گفت.

“در طول تاریخ هنگامی که شما ببینید یک مکث در تبلیغات برای یک دوره از زمان وجود دارد مقید کردن تقاضا برای زمانی که همه چیز عادی” آقای Sook گفت.

نوشتن به لیلیان ریزو در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de