لابی گر را Coronavirus چالش: بازگرداندن بحث کوچک

حتی در حالی که محدود در خانه بیش از هفته گذشته لابی گلن LeMunyon تا به حال برای قرار دادن روابط او ساخته شده است به کار می کنند.

عکس: مایکل Bucher/وال استریت ژورنال

خیلی از کاپیتول هیل رفته آرام با توجه به کروناویروس جدید, اما این بدان معنا نیست که لابی گلن LeMunyon کوتاه است در کار. مانند بسیاری در واشنگتن کار از کسانی که درگیر با دولت می رود.

آقای LeMunyon صندوق ایمیل منفجر شده از او گذشته پا بر روی تپه مارس 13. کنگره در حال حاضر در بحث زیرساخت های لایحه که تحت تاثیر قرار مشتریان خود و او است که به دنبال فرصت است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه است که کار خود را در حال تغییر به دلیل coronavirus بحران ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

وجود دارد, اما یک عنصر مهم از دست رفته از سخت کار کردن روزانه: بحث کوچک. ویدئو کنفرانس و تلفن تماس را پر کنید تا بعد اما این تعاملات می تواند غیرشخصی و همیشه پیشنهاد تنظیم مناسب برای یک مکالمه است که ایجاد رفاقت و اعتماد است.

“تنها راه شما را وادار به می دانم کسی است که با راه اندازی یک قرار ملاقات [و] رفتن به صحبت کردن با آنها را” آقای LeMunyon در مصاحبه ای گفت: در این هفته. او مجموعه تا 15 تا 30 دقیقه بلوک از زمان به شرکت در “رابطه ساختمان است.” کسانی که در جلسات طراحی شده به کسی اعتماد به نفس به تعداد برای اطلاعات خوب هستند اما بهترین ها در فرد است.

به عنوان جدید کروناویروس نیروهای تغییرات بزرگ در چگونه ما کار وال استریت ژورنال است که به دنبال در چگونه افراد مختلف در حال مقابله با تنش ها و خطرات. مقالات قبلی در این سری:

 • Coronavirus هل شیکاگو آشپز از دستمال کتانی به Takeout ظروف
 • میکرون مدیر عامل برنامه به ماندن بگیرید پیش از Coronavirus آغاز شده و با هم آمدن در ژانویه
 • انگلیسی میخانه گرم و طولانی با گردشگران در حال حاضر متکی بر مردم محلی به شناور باقی می ماند
 • میامی سرایدار بریوز Coronavirus نگرانی های ظریف به کار
 • Coronavirus شکسته مشاور مالی را ‘خوب و شسته و رفته’ ایام کار در هفته به قطعات
 • خواندن سری کامل در اینجا.

“شما فقط می توانید دریافت کنید که همان احساس در سراسر تلفن,” او گفت “پچ پچ بیکار” است که در واقع بسیار با ارزش در کسب و کار خود را. “وجود دارد هیچ جایگزینی برای بودن در تپه راه رفتن در اطراف به اطلاع کارکنان.” در جلسات حضوری به طور معمول سریع ء اما بسته بندی شده با جزئیات.

او به طور معمول مذاکرات به صدها نفر از مردم از یک هفته به نمایندگی از هفت مشتریان. او پیاده می رود تا 10 ، 000 قدم در روز رفت بین جلسات.

این مراحل در حال حاضر جایگزین با زمان صرف میکند یا مرتب سازی 300 تا 400 ایمیل های او این است که روزانه دریافت. او در حال شکل گرفتن تماس بیشتر از حد معمول و به زور خود را به آمده تا برای هوا.

“من استراحت سریع در طول روز, اما من تلاش کرده ام بیشتر در میز از همیشه قبل از—به شب.” اسیر و زنجیر به میز لازم است او گفت: “نه من M. O.”

بیشتر در Coronavirus

 • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
 • چگونه برای آماده سازی
 • مرور زندگی خود را
 • یک راهنمای به دولت مستندات
 • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار
 • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

او شروع به LeMunyon گروه لابی شرکت 20 سال پیش پس از گذراندن اول از 15 سال کار خود را به عنوان یک مشاور قانونی در یک شرکت حقوقی و به عنوان یک طبقه دستیار در مجلس نمایندگان.

حتی در حالی که محدود در خانه طی هفته گذشته آقای LeMunyon, 59 سال, تا به حال برای قرار دادن روابط او ساخته شده است به کار می کنند.

روز سه شنبه رئیس جمهور تهمت پیشنهاد کرد که چهارمین coronavirus بسته امداد می باشد قابل توجه هزینه های زیربنایی. خانه رهبران دموکرات گفته اند که آنها خواهد فشار برای $760 میلیارد زیرساخت های طرح است که آنها رونمایی در اوایل سال جاری به بخش بعدی بسته است.

“که در آن پروژه وجود دارد که آماده رفتن هستند و یا نزدیک به آماده رفتن به” آقای LeMunyon گفت: “این چیزی است که کنگره جاوا به دنبال دارد.” مشتریان خود را علاقه قابل توجهی در برخی از کسانی که در پروژه های ساخت و ساز از جمله بزرگراه بنادر و فرودگاه ها.

او در درجه اول با تمرکز بر ایجاد شغل و پیام خود را برای تصمیم گیرندگان که به او اعتماد شامل این لایحه را بالقوه توانایی برای رسیدگی به افزایش بیکاری است.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

“شما می توانید مردم را به کار بسیار سریع,” او گفت:.

آقای LeMunyon باقی مانده است یک تازه کار با برنامههایی مانند زوم ویدئو-سرویس چت اما امیدوار به تیز کردن رویکرد خود را. به خود کوچک-بحث رفع او خواهد رسیدن به مردم او در حال حاضر به خوبی می داند.

“من پینگ آنها را در FaceTime و آنها را انتخاب کنید تا” او گفت:.

او می تواند آرامش را در این واقعیت است که برخی از مشتریان خود را نیز به مبارزه درام بحث کوچک در هنگام چت از طریق یک لنز دوربین است. گفت: داستان از یک تماس که تا به حال بدست خاموش هیئت مدیره جلسه ویدئو کنفرانس. جلسه به خوبی کار می کرد اما از آن همه کسب و کار.

“وجود ندارد بسیاری از پچ پچ بیکار. در این جلسه به تمام حقایق بدون رفتن در مماس. به نظر می رسد بیشتر کار می کنند.”

آقای LeMunyon کرده و به جای کسب و کار خود کت و شلوار لباس با کمی بیشتر از یک رویکرد گاه به گاه. به “دفتر حالت” در حالی که اجتماعی فاصله او گفت: او قرار می دهد در یک لباس پیراهن اما بدون کراوات.

علاوه بر از دست رفته بحث کوچک او نتواند در راه رفتن. گشت و گذار در حال نگه داشته و در حداقل نه ترک خانه های دیگر از “برای ضربه زدن به فروشگاه مواد غذایی است.”

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>