زندگی با Covid-19: مستندات تنها می تواند به ما کمک کند آماده سازی و سرعت همه گیر نیست و درمان آن

با این بیماری همه گیر کوروناویروس در ادامه به گسترش این که گفته است که Covid-19 خواهد بود با ما برای مدت زمان طولانی. این است که بر اساس ارزیابی که این بیماری همه گیر است که هنوز در مراحل اولیه آن در بسیاری از نقاط جهان مانند آفریقا و آمریکای مرکزی و جنوبی. با توجه به شدت عفونی ماهیت بیماری و هیچ موجود درمان و واکسن یک Covid-19 کانون در هر بخشی از جهان یک تهدید است به هر بخشی از جهان است. درست در هفته های اخیر بسیاری از کشورها دیده می شود نرخ آنها از عفونت های جدید شیب. اما آنها هنوز هم در صورت تهدید از موج دوم از عفونت از طریق وارداتی موارد است.

به علاوه در بسیاری از مکان ها تست است که هنوز هم تا ابتدا وجود داشته است و مسائل را با تست کیت — به خصوص سریع آنتی بادی آزمایش – تان شدیدا از منفی کاذب. با این منصفانه است که می گویند ما هنوز هم ندارد و همه چیز تحت کنترل است. موارد می تواند سنبله در آینده به جایی که آنها در حال فرو بردن در حال حاضر در حالی که برخی از نقاط جهان می تواند یک انفجار در عفونت. هیچ چیز خاصی است تا ما یک درمان قطعی و یا واکسن.

در همان زمان مستندات و اجتماعی فاصله اقدامات نمی تواند ادامه دهد برای همیشه لطفا برای. مهم است به رسمیت شناختن است که مستندات نیست خود درمانی در اینجا. آنها تنها برای جلوگیری از گسترش ویروس و خرید زمان به طوری که دولت آماده می کند سلامت زیرساخت های مورد نیاز برای درمان تعداد زیادی از موارد است. و هنگامی که مستندات ها برداشته این احتمال وجود دارد که وجود خواهد داشت یکی دیگر از جهش در عفونت. ایده این است که در آن زمان سیستم های بهداشتی آماده خواهد شد برای مقابله با جهش.

اما بلند کردن آنها باید به عنوان مستندات داشتن یک فلج کننده اثر در کشور اقتصاد است. و بیشتر اقتصاد رنج می برد بیشتر خواهد بود کسب و کار و زیان کار هل دادن مردم به سمت فقر است. و فقر به خودی خود یک تهدید سلامت. علاوه بر این دولت ها رو بزرگ درآمد از ضرر و زیان با توجه به مستندات. و خواهد شد که تاثیر توانایی خود را به قیف بودجه بیشتری نسبت به بهداشت و درمان و تحقیقات برای واکسن.

بنابراین تنها گزینه ای است که به آرامی بلند مستند و راه اندازی مجدد اقتصاد است. این دقیقا چیزی است که ما نیاز به انجام در هند پس ممکن است 3. البته ما نیاز به گرفتن تمام اقدامات احتیاطی. کار از خانه در هر کجا که ممکن است اطمینان از بالاترین استاندارد بهداشت و حفاظت در محل های کار و نگه داشتن در بالای آخرین دستاوردهای علمی دستورالعمل برای جلوگیری از این بیماری است. اما اقتصاد به reawaken. هند نیست یک کشور غنی مانند ایالات متحده و بریتانیا و یا ژاپن. ما لازم نیست که شبکه امنیت اجتماعی و مزایای بیکاری که بسیاری از آن کشورها داشته باشد. بنابراین هند به آرامی به عقب بر گردیم به کار در کنار Covid-19.

این است که چرا در مرحله بعدی ما باید به ادامه ramping تا تست به خصوص شناسایی موارد بدون علامت مستقیم تمرکز بیشتر نسبت به شناسایی و جداسازی افراد مسن و کسانی که از قبل مبتلا به بیماری های موجود و rework مدل های کسب و کار نگه داشتن در ذهن اجتماعی فاصله و ایمنی. دوباره کامل مستند باید تا پایان آوریل 3. آن است که برای درمان بیماری های کروناویروس و می آید در یک هزینه اقتصادی. این یک انتخاب دشوار است. اما ما نمی خواهد که این منابع به مبارزه با Covid-19 اگر ما به آرامی راه اندازی مجدد اقتصاد است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>