زندگی در کنار درب به Covid

اگر شما در سن میانه وجود داشته اند و انجام می شود که یا در وسط سن شما ممکن است تجویز به حوضه عبارت “زندگی قبل و بعد از Covid”. برای حال تایید اقدامات احتیاطی می شود در حال فاصله گرفتن پوشش دست پاک چون شما و دیگر هیچ دانش به عنوان به که در میان این دو یک خطر بزرگتر. تناقض اگر همکار شما معلوم مثبت شما ایستاده همان مقررات قرنطینه به شما دوست عزیز. هیچ مقصر است. هر دو قربانیان بی گناه. اگر شما در حال کار outstation به دور از خانواده خود و خوشبختانه آنها در امان هستند. این است که هوی و هوس یک دولت است. آن را جدی دیکته از علم است که شامل هر شهروند در هر نقطه در جهان است.

این وحشتناک ترین ویروس غیر قابل پیش بینی در انتقال بوده و تلفات از 200.000 زندگی می کند و حدود یک میلیون و موارد مثبت. در صورت عدم درمان قطعی بدون واکسن مانند مولکول بینش وجود دارد هیچ قحط و غلا از احساسات دل و روده (که اغلب به عنوان لب به لب احساسات), فرضی درمان به عنوان HCQ تزریق پلاسما از آلوده اما “درمان” بیماران مدولاسیون های ایمنی گیاهی concoctions داروهای ضدویروس برای استفاده ایدز است. هیچ شده اند از هر گونه تایید استفاده کنید. مردم برای زنده ماندن بیشتر در خود سيستم ايمنی هومورال و با وجود قهرمانانه موارد که بهبود می یابند پس از طولانی مدت حمایت در این فن به لطف جوان خط مقدم پزشکان و حتی برخی از آنان فاقد کامل PPEs مشتاق به نمونه های شناسایی, لیست قرنطینه با سازمان های دولتی برای پیگیری موارد منتشر شده است.

برای قرار دادن آن را رک و پوست کنده هدف از درمان است و دیگر هدف. مهار است که احتمالا بستگی به آماری تعادل است که پیش بینی کاهش مستند. اطمینان باید که بروز و شيوع باید پایدار باقی می ماند و در نهایت پیدا کردن آرام گوشه که در نهایت انحطاط از ویروس.

صحبت از اثر آب و هوای استرالیا دیده است قیام هر چند آنها عبور خود را در تابستان در نیمکره جنوبی. و چنای با وجود بهتر امکانات پزشکی و متخصصان آموزش دیده و با آن آب و هوای گرم هنوز رتبه در میان محفل متحده در شرایط بروز و مرگ و میر. بر خلاف من مادر خانواده در پنجاب راه شما سفت lungi “گره” باعث می شود تفاوت.

هند برای رفتن درب به درب تست در نقاط و در کنار هم به صورت آماری تصادفی تست بدون علامت و نیز حتی خفیف موارد مشکوک و مقایسه تفاوت بین این دو است. این امر می تواند مناسب برای پیگیری مجانبی موارد که تست مثبت حتی اگر قرنطینه ویژه این دوره از بیماری خود. که باید به واقعی بار بیماری و predicable نتایج در چنین مواردی است. شاید ناگهانی در گجرات مترقی فرهنگی منظم بدون مرطوب بازار می تواند با توجه به موارد بدون علامت. اما آن را باید یک مدل اپیدمیولوژیک مطالعه برای تعیین آنچه که می تواند نقاط ورود گجرات عمده باقی مانده است مرکز کسب و کار هر چند وجود دارد بدون شک در مورد این مستند همانطور که در این کتاب است. که ممکن است خارج کردن برخی از سرنخ را در “ردیابی”, از, استفاده, به کشور و خارج از کشور.

کشف مثبت اما موارد بدون علامت می افزاید: بیشتر بار را بیشتر و آزمایش. اپيدميولوژيک آمار می توانید برخی از کار مغز در حالی که فیزیکی کمبود کیت را پر می کند. با ما جمعیت ما مطابقت کمبود حتی در حالی که در آمریکا و عدم تأیید مشخصات و تخت بیمارستان است یک کمبود قابل مقایسه با کشورهای غربی مجهز برای سلامت خود نیاز اما وضعیتی وخیم تحت حمله از این دمی خدا اگر یک ویروس است.

چه گیج بیشتر است که این ویروس به یک استاد کلید به تمام سلول ها و ارگان های بدن است. ديسترس تنفسی است که به خوبی به عنوان نقطه ورود. اما آن می تواند گذشتن به هر بافت. که نشانه های نهفته در آن پروتئین شاخکهای احتمالا قابل ملاحظه ای اصلاح خاموش اجازه می دهد تا تلفن همراه نفوذ فراخوانی حداقل یا صفر دیواره سلولی واکنش.

قابل توجهی به عوارض دیگر آن است حمله به سلول های قرمز خون و فاکتورهای انعقادی است. برای اولین بار متوجه شده در اندام تحتانی (ترومبوز وریدی و یا لخته شدن)., بیشتر جوان بدون علامت موارد سکته های مغزی گزارش شده در ایالات متحده است. چند گزارش را تایید کرده اند لخته در بزرگتر گردن عروق است که شکستن و گسترش به علت سکته مغزی است. به عنوان یک نتیجه سه دوز هپارین (ضد لخته شدن مواد مخدر) را تبدیل به یک بخش مهم درمان است.

تست کیت که آمده از دو نوع هستند. معمولی که یک سواب گلو و بزرگنمایی آن یک میلیون بار برای به دست آوردن یک نتیجه مثبت یا منفی. یک تست مثبت تایید حضور ویروس و علمی نتیجه گیری است که یا این موضوع است که دوره نقاهت یا وارد عفونی فاز. اگر علامتی است که باید محدود به پادگان.

وجود دارد اخیر furore از عدم اجرای سریع آزمایش خون از راجستان. کیت خریداری شد از چین است. این در واقع اندازه گیری آنتی بادی های کیفی متمایز آن است که نشان می دهد یک عفونت اخیر و کسانی که ممکن است پیش بینی های گذشته قرار گرفتن در معرض. آزمون طول می کشد فقط چند ساعت.

یکی را سرزنش نمی کنم این تست در وضعیت کنونی است. استاندارد هند ژنوم ممکن است تاخیر تشکیل آنتی بادی یا غلظت آنها (تیتر) شاید پایین برای نشان دادن مثبت چین همچنان بزرگترین تولید کننده کیت به جهان است. شاید یک تست دوم بعد از چند روز باید انجام شده است که در مورد واکنش آنتی بادی در بیماران است.

این مستند شگفتی انجام داده است قدردانی توسط جهان است. این لایحه -Malinda Gates foundation, دیدن دولت سخت ایستاده و تعداد کم شاید انحراف بودجه به این بیماری همه گیر. هند Inc انسان دوستی بوده است قابل توجه!

سوال بزرگ از پیش بینی های پایین تولید ناخالص داخلی در یمن ، بیکاری کم خرده فروشی کمتر پول در دست Sensex که ممکن است یک “W” شکل هستند و بیشتر جنبه های گیج کننده. ممکن است proverbially بود اظهار داشت: ما نزدیک به دولت برای انتخاب بین مرگ از گرسنگی یا بیماری. بنابراین بسیاری از کشورها است. اما احاطه شده توسط انتخاب کارشناسان PM و مردان باید در کنار ملت است. سخنرانی خود را امروز به خوبی حک شده, پیشنهاد, تعامل, و به طور غیر منتظره نشان دادن خود به روال یوگا. پیام ها و دستورالعمل ها نسبت به بهبود روشن بود. این معلم بزرگ که انتقال بدون تحمیل. او استخراج شده از ودایی تم Charak, و تذکرات داده شده توسط خود عملکرد!

در فلسفی مقیاس گرسنگی مربوط به مرگ و خودکشی کشاورز خشکسالی محصول شکست همیشه وجود دارد. شاید این بیماری همه گیر باید ما را به فکر می کنم از خود متکی و منسجم تر کشور زیرپا بیشتر به فقرا. شاید وقت آن است برای شروع تغییر Dharavi نوع زاغه.

کریستف کلمب کاشف سرزمین موعود به ارمغان آورد دو هدیه به اروپا—سفلیس و توتون و تنباکو. شرکت های دخانیات شامل برخی از سود آور ترین ، توتون و تنباکو به خودی خود باعث از یک میلیون مرگ و میر در هند است که 12 درصد از جهان را در بروز. تصادفات جاده یک زندگی لاک و الکل یکی دیگر از 2.6 بوردو. این بیماری همه گیر با 5000+ شاید از خواب بیدار کردن تماس. برخی از اضافی موجودات ممکن است تصمیم به ماندن بگیرید. سل رام هنوز طول می کشد بسیاری از زندگی در آن مواد مخدر-مقاوم در برابر اشکال. ایدز است که در سراسر طول عمر افزایش یافته است اما هنوز فاقد درمان یا واکسن. زندگی می رود.

“توسط SARS-COV—2 “در اینجا به ماندن بگیرید ؟ تحت شرایط اعمال بسیار مورد نیاز احتیاطی تغییرات در رفتار ما? و سپس تحت فشار قرار دادند در پس زمینه مانند دیگر بیماری ها!

در سطح فلسفی برای تلفن های موبایل Karmic علم نادیده گرفته نمی شود!

“Shar.یک o aa.مشغول پر madar sahi
Aise qatil ka kya kare کوی “
Ghalib

“زمانی که تحریم توسط قوانین الهیات
برای چنین یک قاتل آنچه می تواند یک فرمان”

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>