معیشت طبقه: اداری سهمیه بندی در MGNREGS نیاز به چک کردن زمانی که غیر از درآمد مزرعه سقوط

آخرین نسخه بررسی های اقتصادی مشاهده شده است که تضمین اشتغال روستایی طرح MGNREGS ارائه می دهد یک شاخص اولیه روستایی پریشانی. با استفاده از آن اندازه روشن است که مناطق روستایی هند دچار مشکل است. MGNREGS داده ها ممکن است نشان می دهد که در 2.19 کرور خانواده های مورد استفاده در این طرح به بالاترین سطح در هشت سال است. برخی از بزرگترین در صد افزایش در آمد از ایالات مانند و بنگال غربی که در آن تعداد زیادی از خانوارهای روستاهای حرکت مردم در جستجوی شغل هستند. برای بسیاری از کسانی که پس از اعمال این مستند این طرح فراهم می کند یک شبکه ایمنی.

قانون مربوطه با هدف ارائه امرار معاش امنیت از طریق یک تقاضا بر اساس رویکرد است. تقاضا در نتیجه تحت تاثیر قرار است توسط یک میزبان از عوامل از جمله دولت از اقتصاد است. در این زمینه Nabard پیدا کردن که 57 درصد از متوسط کشاورزی درآمد خانواده می آید از غیر کشاورزی منابع برجسته است. Non-farm منابع درآمد شده اند کتک پیشنهاد MGNREGS خواهد شد در تقاضا در این سال برای کاهش مشکلات. بنابراین ضروری است که این طرح از توابع هموار. یکی از جنبه های است که نیاز به توجه دقیق است که مانع عملکرد آن در حساب اداری سهمیه بندی.

MGNREGS با این نسخهها کار به طور عمده در سطح گرم panchayat است که سپرده با مقدار مسئولیت. برخی از کشورهای فقیر که باید دیده می شود تقاضای بیشتر باید استفاده نمی شود طرح خوبی است. برای نشان دادن حداقل 100 روز از اشتغال در دسترس هستند به هر خانوار روستايی در سال است. اما ملی میانگین تعداد روز شاغل در هر خانوار در چهار سال گذشته بود فقط 47. در اینجا بیهار و تا سقوط کوتاه از میانگین ملی است. این نشان می دهد که ایجاد کرد سطح اداری قابلیت نفوذ نتایج. با توجه به وضعیت اقتصادی دولت باید دستگیره کشورهای فقیر. آنها در برخورد با مهاجران و نیاز این طرح به قرار دادن یک طبقه زیر درآمد سقوط.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>