با کمک یک دستیار فو Chenyuan نشان می دهد طیف وسیعی از کفش به مشتریان آنلاین از طریق WeChat را زنده جریان کانال.

عکس: Trefor خزه/وال استریت ژورنال

شانگهای—چین خریداران به مدت طولانی استفاده می شود تلفن های خود را به فروش تقریبا همه چیز آنها نیاز دارید. Coronavirus بحران سوپر است که روند تبدیل خرده فروشی آنلاین را نشان می دهد که قلاب میلیون ها نفر از اقامت در خانه مصرف کنندگان است.

فو Chenyuan فکر کردم او ممکن است به او 14 ساله, شانگهای, لباس, فروشگاه, DF, بوتیک در بهار به عنوان او را تماشا فروشگاه های دیگر در این شهر شلوغ جینگ قرآن منطقه بسته خود را درب. داشتن هرگز به فروش می رسد هر چیزی آنلاین قبل از 35 ساله با اکراه صورت گرفت تا آی فون خود را و شروع به مدل سازی موجودی خود را از تو رفتگی در دیوار اروپایی کفش و بلوز برای مشتریان.

“ما تا به حال برای رفتن آنلاین—در غیر این صورت ما نمی توانست جان سالم به در برد,” او گفت:.

هاوکینگ اجناس خود زنده بود و ناراحت کننده برای دوربین-خجالتی خانم فو در ابتدا اما مشتریان آن را دوست داشتم: زمان واقعی فروش رزین او پخش از طریق تلفن خود را در حال حاضر حساب برای 70 درصد از کل فروش, او گفت:, و درآمد را منعکس بازگشت به جایی که آنها قبل از Covid-19.

فو Chenyuan سمت چپ و یک دستیار در حال حاضر یک WeChat زنده جریان آنلاین به مشتریان DF بوتیک خانم فو را در شانگهای فروشگاه مد.

زندگی در جریان است یک نجات دهنده زندگانی برای دیگر صاحبان فروشگاه به دنبال رسیدن به خریداران هنوز هم با احتیاط از فضاهای محدود. حتی مارک های جهانی مانند Gap Inc. و Louis Vuitton باید پیوسته در تلاش برای تعامل با میلیون ها نفر از خانه نشین مصرف کنندگان چینی.

بزرگترین بازار خرده فروشی با $5.8 تریلیون دلار فروش در سال گذشته است و در عین حال به دوباره بجای اول برگشتن به precrisis سطوح. اما خرید و فروش آنلاین و زنده-جریان فروش ویژه شده است یک نقطه روشن.

پخش زنده گرفته شده چینی خرده فروشی به یک مرحله جدید گفت: Daniel Zipser که منجر McKinsey & Co.’s مصرف کننده و خرده فروشی در چین است. “برای خرده فروشان در حال حاضر آن را در مورد دیجیتال نامزدی تولید تقاضا هیجان انگیز مردم و ایجاد یک تجربه است.”

زندگی جریان فن آوری در حال حاضر ایجاد یک نسل از “جریان ملکه” و دیگر فیلم مشهور که طرفداران آنها ارسال پول به آنها انجام دهد. خرده فروشی است که آخرین آن تجسم.

اکثر خرده فروشان جریان از طریق تعداد انگشت شماری از megaplatforms که تسلط چین تجارت الکترونیکی و رسانه های اجتماعی از قبیل Alibaba است Taobao و Tmall سایت JD.com و WeChat. خود ویژگی های تعاملی اجازه می دهد تا بینندگان را به گپ زدن با میزبان تماس بگیرید تا اطلاعات مربوط به محصول و تنها با یک کلیک خرید اواسط نشان می دهد.

خانم فو آغاز شده و فروش به طور مستقیم به لحاظ اجتماعی فاصله مشتریان با استفاده از جریان ویدئو پخش دو بار در هفته در WeChat, Tencent به انجام همه چیز را برنامه. فن آوری ارائه می دهد یک راه تکرار توجه شخصی مشتریان در یک فروشگاه, او گفت:.

پس از بسته شدن فیزیکی فروشگاه یکی از ژوئن شب خانم فو باز آن فضای مجازی است. او را در اولین مورد فروش قهوه رنگی, ایتالیایی, بلوز و سپس چرخاند و خودش را بین دو, روشن, روشنایی پانل و شروع به صحبت به بیش از 200 مشتریان از طریق آی فون نصب شده بر روی یک پایه. با کمک یک دستیار او حدودا از طریق یک مد نشان می دهد ارزش از لباس و کفش, صحبت کردن بینندگان را از طریق ویژگی های هر یک از آیتم و تشویق آنها به خرید.

فو Chenyuan دارای یک کفش به گوشی های هوشمند خود را به زندگی می کنند جریان مخاطبان واضح و روشنی از این محصول است.

عکس: Trefor خزه/وال استریت ژورنال

“لین, شب خوب,” او گفت: استقبال از یک مشتری به طور منظم. “امروز ما انواع کفش و بسیاری از آنها خود را اندازه—37.” آموزش دوربین گوشی های هوشمند خود را در یک جفت آبی, چرم, پاشنه بودن مدل با دستیار خانم فو خاص یکی دیگر از مشتری. “این بسیار راحت بسیاری از خواهران ما آنها را خریداری; Xiaoluo شما می توانید خرید یک جفت!”

برخی از شرکت های بزرگ مانند محلی آرایشی و بهداشتی با نام تجاری جنگل, کابین هم آموزش کارکنان فروش را به اجرا به طور منظم زندگی می کنند جریان پاسخگویی مشتریان مجازی نمایش داده شد و مقدار آنها را با در فروشگاه بازدید کنندگان است.

تا سال گذشته 80 درصد از فروش شرکت اتفاق افتاده در فروشگاه. که در حال حاضر حرف و 80 درصد از خرید و فروش آنلاین گفت: اجرایی خورشید Laichun. “این Covid-19 اپیدمی تغییر چگونه عمل می کنیم” او گفت:. حتی به عنوان اپیدمی خروشان اول فروش سه ماهه رو با جریان زندگی می کنند در واقع افزایش 20% از یک سال قبل او اضافه شده است.

Louis Vuitton tapped ستاره فیلم Zhong Chuxi به میزبان اول آن جریان زندگی اجتماعی و پلت فرم تجارت Xiaohongshu در ماه مارس در حالی که فاصله را زندگی می کنند جریان اولین در Taobao در آوریل سینه توسط Viya یکی از چین بهترین و شناخته شده اجتماعی-رسانه اثرگذارندهها.

E-commerce بسیار توسعه یافته در چین قبل از همه گیر رانده شده توسط جهانی نزدیک استفاده از تلفن همراه پرداخت. آن را به حساب برای حدود یک چهارم از تمام خرده فروشی در سال گذشته افزایش یافت و به رکورد 29 درصد در سه ماهه اول. در ایالات متحده در مقایسه با حدود 12 درصد از خرده فروشی آنلاین در سال گذشته است.

مجازی ولگردی و قانونی شکنی

خرده فروشی در چین پیشی گیرد فروش آمریکا رو توسط e-commerce.

$6

تریلیون

چین

ایالات متحده آمریکا

4

2

آنلاین

0

2011

’12

’13

’14

’15

’16

’17

’18

’19

منابع: اداره آمار آمریکا; چین اداره ملی آمار

برخی از تحلیلگران می گویند چین آغوش زندگی می کنند جریان های خرده فروشی ارائه می دهد یک نگاه اجمالی از آینده خرید در همه جا. دیگران فکر می کنند مصرف کنندگان چینی در حال باز به تماشای خرید پخش در تلفن های خود را از گفتن همتایان آمریکایی خود.

معلوم نیست چقدر زنده جریان در حال حاضر منجر به چین و به طور کلی تجارت الکترونیکی و کسب و کار. دولت به تازگی هشدار داده است که برخی از شخص ثالث live-stream میزبان با استفاده از رباتها به باد تعداد بازدید کننده و تولید جعلی فروش به طوری که آنها می تواند شارژ هزینه های بالاتر از تجار که آنها را استخدام.

آن رشد انفجاری این غیر قابل انکار است. Alibaba است به فروش می رسد $720 میلیون دلار کالا از طریق جریان زنده در ژوئن 1, باز کردن بعد از خرید سالانه جشنواره شناخته شده به عنوان 6.18 و این شرکت قصد دارد تا 300,000 تجار فروش روزانه از طریق آن Taobao زنده پلت فرم تا پایان این سال است. Alibaba است به طور معمول به فروش می رساند حدود 2.2 میلیارد دلار در روز در تمام سیستم عامل خود را.

“عادات مصرف کنندگان را تشکیل نمی میرند دور گفت:” یو فنگ, Taobao ارشد مدیر e-commerce.

DF بوتیک سود پایین تر از قبل از این بیماری همه گیر از آنجا که خریداران آنلاین تخفیف انتظار خانم فو گفت. هنوز هم زندگی می کنند جریان های ارائه شده خود را با یک راه نجات است و به احتمال زیاد تغییر مدل کسب و کار خوب است.

Haddy Li دیرینه DF بوتیک مشتری شروع به تماشای خانم فو را در جریان مارس به حمایت از او. “در حال حاضر من نیز دیگر سازمان دیده بان جریان زنده” گفت: خانم لی که با این نسخهها کار برای یک شرکت دولتی در شانگهای. “این هرگز اتفاق افتاده است قبل از این بیماری همه گیر.”

نوشتن به Trefor خزه در Trefor.Moss@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de