اوشو

بودا می گوید: “در شادی زندگی می کنند در سلامت حتی در میان مبتلا. در شادی زندگی می کنند در صلح و آرامش حتی در میان آشفته است.” بهداشت بودا به معنی تمامیت. سلامت می آید از همان ریشه به عنوان شفا. یک شفا فرد است که یک فرد سالم; شفا فرد یک فرد کامل. بهداشت بودا به این معنا نیست عادی پزشکی به معنای; معنای خود را نه دارویی است meditational اگر چه شما خواهد شد شگفت زده می دانیم که واژه های مدیتیشن و پزشکی هر دو آمده از همان ریشه است. دارو بهبود می یابد و شما از لحاظ جسمی مراقبه شما بهبود می یابد معنوی است. هر دو در حال بهبود فرآیندهای هر دو را به سلامت.

بودا است نه صحبت کردن در مورد سلامت جسمانی بلکه سلامت روح خود را. بود کل کل. نمی تواند ناقص نمی شود تقسیم شده است. یک فرد به معنای واقعی کلمه: تفکیک یک قطعه.

مردم هستند نه یک قطعه; آنها بسیاری از قطعات به نحوی برگزاری خود را با هم. آنها می تواند سقوط از هم جدا در هر لحظه.

بودا می گوید: شما نمی توانید تغییر کل جهان است. شما باید یک طول عمر آن خواهد رفت به زودی. شما می توانید آن را یک بیماری است که شما خوشحال خواهد شد تنها زمانی که تمام جهان تغییر کرده است و همه خوشحال است. که هرگز رفتن به اتفاق می افتد و آن را در ظرفیت خود را به آن را انجام دهد.مردم تصمیم گرفته اند به بدبختی; است که تصمیم خود را.

فقط سه صد سال پیش مردم بومی آمریکا بودند به عنوان فقیر به عنوان یکی می توانید تصور کنید. آنها تا به حال زمین همان زمین – اما آنها تا به حال انتخاب یک شیوه زندگی است که آنها را نگه داشته “ضعيف”. در حال حاضر آمریکا تبدیل به ثروتمندترین کشور است. این همان است که کشور اما با یک نوع متفاوت از مردم… این شد افرادی که در تبدیل کل سرنوشت قاره آمریکا; آنها تبدیل به یک کشور فقیر به غنی ترین تا کنون.

در حال حاضر همان اتفاق می افتد به این کشور ، آنها نمی توانند به توافق برسند با من چرا که من در تلاش برای تغییر سبک زندگی بسیار الگوی ساختار خود را در فکر و ذهن خود را. آنها می توانند به عنوان غنی به عنوان هر کشور در جهان است اما برای اولین بار آنها را مجبور به تغییر کل سبک تفکر زندگی بودن. آنها محکوم غنای پس چگونه می تواند آنها را تبدیل به غنی ؟ آنها همه را محکوم شادی همه آنها برای چشم پوشی از آنها ضد زندگی است. چگونه می توانید زندگی بر دوش آنها آن فضل آن سعادت آن شادی? آنها پذیرای.

اگر تنها راه شما می شود خوشحال است که به هر کس دیگری خوشحال, سپس شما در حال رفتن هرگز برای شاد بودن. بودا است که بیان یک حقیقت ساده است. او گفت: زندگی, شادی, در, سلامت, حتی در میان مبتلا. او گفت: نه لازم نیست به آنها کمک کند اما در حال بد خود را شما می توانید به آنها کمک کند. با ضعیف بودن خود شما نمی تواند کمک به فقرا اگر چه فقیر را عبادت کنید زیرا آنها را ببینید که چگونه بزرگ یک سنت شما هستند.

زندگی در شادی در سلامت حتی در میان مبتلا. در شادی زندگی می کنند در صلح و آرامش حتی در میان مشکل. این تنها راهی است که به کمک تنها راه برای خدمت. اول خودتان را تبدیل. زندگی خود را در صلح و آرامش در شادی در بهداشت و درمان می تواند یک منبع بزرگ تغذیه برای افرادی که گرسنه هستند و معنوی برای مواد غذایی است. (خلاصه از Dhammapada: راه بودا, Osho بار بنیاد بین المللی. حسن نیت ارائه میدهد اوشو بنیاد بین المللی www.osho.com)

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de