زنده از هر نقطه: نوازندگان پیدا کردن راههای جدید برای ارتباط با طرفداران

گیر بودن در خانه است و یک تجربه غیر معمول برای Candace فاولر و همسرش, جنوبی ها که با حضور حداقل 200 کنسرت زنده در سال است. در تلاش برای کمک به مبارزه نوازندگان خانم فاولر آغاز شد فهرست برنامه های آنلاین را نشان می دهد در او به تازگی ایجاد شده Facebook, گروه, ویروسی موسیقی – به دلیل مهربانی مسری است.

او فکر او ممکن است جذب 500 نفر است اما این گروه در حال حاضر دارای بیش از 32,000 اعضای. “این در مورد عملکرد” او می گوید: “اما آن را نیز در مورد جامعه است.”

رویدادهای زنده از ورزشگاه را نشان می دهد به سمفونیک کنسرت شده اند در میان برای اولین بار به صورت اقتصادی تاثیر COVID-19. بسیاری از نوازندگان و خدمه که آنها با تکیه بر پشتیبانی از انواع تازگی ایجاد شده بودجه امداد و از طرفداران که در حال بسیج آنلاین برای کمک به آگاهی از آنچه در خطر است در میان سکوت. بسیاری از نوازندگان نیز انجام آنلاین کنسرت.

خانه شلوغ نیل فین پخش روزانه نشان می دهد در Mixlr.com. “آن مطمئن کمک می کند تا برای قرار دادن تمرکز و معنا در روز” او نوشت: به طرفداران اخیرا “و من می خواهم احساس متصل به همه شما وجود دارد در انزوا در حال حاضر.”

بوستون

چند آهنگ به انفرادی اخیر مجموعه های صوتی در بوستون باشگاه Passim ژان پل سفید cracked معوج شوخی در مورد صندلی های خالی. اگر 100-ظرفیت نشان می دهد در 11 مارس به فروش می رسد در پیشبرد برخی از خریداران بلیط تا به حال نشان داده شده است. فن نزدیکترین مرحله با پوشیدن ماسک صورت. آقای سفید التماس مخاطبان به حمایت از نوازندگان که به زودی تحت تاثیر COVID-19 shutdown.

دو روز بعد بقیه از تور خود را از جمله سه از لحاظ مالی سودآور نشان می دهد در کانادا لغو شد به عنوان زنده سالن در سراسر شمال امریکا بسته شده است.

“من قطعا در زمان از دست دادن می گوید:” آمریکا و ترانه سرا که صرف دو روز رانندگی در خانه به آلاباما به خاطر همسر خود را نمی خواهید او را به پرواز. “اما من بسیاری از دوستان که تا به حال سوابق بیرون آمدن و آماده شد شروع به آلبوم خود را-انتشار تورهای است که مانند آنها در حال رفتن به برداشت محصولات کشاورزی خود را. بدون آن دسته از محصولات یک بخش قابل توجهی از سال از دست رفته است. آنها لازم نیست که بعد شغل و آنها لازم نیست که نوشتن و چاپ و نشر می پردازد.”

[یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.]

رویدادهای زنده از ورزشگاه را نشان می دهد به سمفونیک کنسرت شده اند در میان برای اولین بار به صورت اقتصادی تاثیر COVID-19. بسیاری از نوازندگان و خدمه که آنها با تکیه بر پشتیبانی از انواع تازگی ایجاد شده بودجه امداد و از طرفداران که در حال بسیج آنلاین برای کمک به آگاهی از آنچه در خطر است در میان سکوت. صدها نفر از نوازندگان نیز انجام آنلاین کنسرت از طریق نیمکتها و خالی تمرین فضاهای را در درآمد و یادآوری مردم از ارزش خود را در هر دو موسیقی و اجرای زنده.

“تا زمانی که ما به بازگشت به افرادی که به ما مراجعه کنید و مصرف هنر ما در یک محل زندگی می کنند, آن را می شود بسیار دشوار است برای نوازندگان به زندگی می گوید:” ری مو جمهور آمریکا فدراسیون نوازندگان از ایالات متحده و کانادا (AFM). “نوازندگان کلید کردن مخاطب است. این زمانی است که ما بیشتر احساسی و چند بار که زمانی که ما بیشتر خودجوش و خلاق ترین.”

Alysse Gafkjen/حسن نیت ارائه میدهد از کیسه & Co.

Americana نوازنده ژان پل سفید به تازگی به انصراف از او بهار تور.

ده ها تن از ملی و دولت مبتنی بر کمک گروه در حال جمع آوری پول برای کمک به نوازندگان با پزشکی و دیگر نیازهای مالی است. Musicares ضبط آکادمی بنیاد خیریه خبر داد: 2 میلیون دلار, صندوق, مارس 17. از آن پس گروه صنعت مانند Warner Music Group, Spotify در آمازون و یوتیوب را اهدا به صندوق. حتی پس از, مجله فوربس می گوید: از دست دادن به جهانی کسب و کار موسیقی خواهد بود حداقل صدها میلیون دلار و شاید حتی به اندازه 5 میلیارد دلار.

در طول خاموش کردن گروهها و فردی نوازندگان در حال راه اندازی وب کم در گاراژ خود را و اتاق نشیمن. برای برخی از, آن را یک فرصت برای گسترش برخی از تشویق. خانه شلوغ نیل فین و خانواده اش از نوازندگان تمرین آهنگ ها جلوتر از روزانه خود را نشان می دهد در Mixlr.com. “آن مطمئن کمک می کند تا برای قرار دادن تمرکز و معنا در روز, و من می خواهم احساس متصل به همه شما وجود دارد در انزوا در حال حاضر,” او نوشت: به طرفداران.

اما برای دیگران آنلاین نشان می دهد یک موضوع اقتصادی ضرورت است. هفته گذشته Erykah Badu و باند او به اتهام طرفداران $1 به رها کردن در در اول از یک سری از کنسرت در اتاق نشیمن خود را. “من یک خانه پر از نقاب مهندسین نوازندگان techs که در حال تمام کردن کار” او گفت:.

تلاش مردمی نیز کمک به نوازندگان. Stageit وب-عملکرد مبتنی بر پلت فرم است که لوایح خود را به عنوان “یک صندلی ردیف جلو به پشت صحنه تجربه” شده است میزبانی خواننده-ترانه سرایان مانند دوستانم Caudle لری مک کنا و جیل Sobule به صورت مداوم “Shut-in & Sing” مجازی جشنواره است. بینندگان می توانید تصمیم بگیرید که چقدر به پرداخت هزینه برای بلیط. دیگر جریان های مجازی پیشنهاد نکته کوزه.

هنرمند صفحه اصلی یک شرکت در شمال غربی اقیانوس آرام در راستای کمک به تازه واردان به منطقه ای موسیقی مدار است جریان “آهنگ ها از امید و شفا” کنسرت توسط کسانی که تحت تاثیر COVID-19. این شرکت همچنین ایجاد یک پایگاه داده است که لیست اساتید موسیقی که ارائه درس در اسکایپ و زوم.

“بسیاری از ما کار نوازندگان معلمان موسیقی در حال حاضر. اما پس از آن بسیاری از آنهایی که در حال پیدا کردن خود را از کار در حال تبدیل شدن به آن می گوید:” کوین سور بنیانگذار هنرمند صفحه اصلی. “اگر شما گیر کرده در داخل و یا اگر مدارس تعطیل به مدت شش هفته در اینجا یک راه عالی برای رفتن در مورد خودتان آموزش مهارت های جدید است.”

رونق از اجرای آنلاین رو توجه طرفداران موسیقی Candace فاولر که تقسیم وقت خود را بین آتلانتا و نیواورلئان. گیر بودن در خانه است و یک تجربه غیر معمول برای خانم فاولر و همسرش که حضور حداقل 200 کنسرت زنده در سال است. در تلاش برای کمک به مبارزه نوازندگان او شروع به لیست برنامه های آنلاین را نشان می دهد در او به تازگی ایجاد شده Facebook, گروه, ویروسی موسیقی – به دلیل مهربانی مسری است. این همچنین شامل لینک به هنرمندان و فروشگاه ها و دیگر منابع است.

“من فکر کردم شاید من می خواهم تا پایان با 500 یا اعضای و سپس آن را فقط منفجر می گوید:” خانم فاولر که گروه در حال حاضر دارای بیش از 32,000 اعضای. “این در مورد عملکرد, اما آن را نیز در مورد جامعه. و بنابراین ما قادر به چسبیدن به یک کمی از آن از طریق این.”

به طور مشابه, بازیگر و نمایشنامه نویس نیک سبز آغاز شده اجتماعی فاصله جشنواره وب سایت ارائه می دهد که یک برنامه از موسیقی آنلاین را نشان می دهد در سراسر جهان و همچنین رقص و تئاتر و هنرهای تجسمی اجرای برنامه.

آقای سفید که شرکت تاسیس کوچک indie برچسب رکورد به نام تک قفل سپاسگزار برای چه آسان فن آوری ساخته شده است آن را برای او به سازماندهی آینده livestreaming نشان می دهد خود عمل می کند. این هیچ جایگزین او می گوید: برای کنسرتهایی که در آن او و طرفداران در همان فضا. اما حرکت صعودی است که محروم پیروان در, می گویند, Saskatchewan فرصت به دیدن او. مجازی مباحث نیز دستی تبلیغات مناسب زندگی می کنند نشان می دهد که سالن باز دوباره.

“من فکر می کنم مردم در حال رفتن به درک چقدر زنده موسیقی مکمل زندگی خود را و چه مقدار از آنها نیاز به آن را هنگامی که آن را رفته است می گوید:” آقای سفید که به شهرت به عنوان نیمی از اکنون منحل اواز یا موسیقی دو نفری به جنگ های داخلی. “و من فکر می کنم نوازندگان در حال رفتن به همچنین واقعا ارزش است که بخشی از زندگی حرفه ای خود و تحقق بخشیدن به ارزش و وزن آن را.”

[یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.]

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de