‘زنده’ Facebook اعتراض ویدئوها جلب میلیون ها نفر از نمایش ها اما برخی از فیلم هایی بود که سال

فعالان در نزدیکی کاخ سفید در مه 31.

عکس: شاون thew/شاتر

از طریق بسیاری از آخر هفته پر سر و صدا محبوب تصویری در Facebook زنده ادعا را نشان می دهد زمان واقعی فیلم از افسران پلیس دو زانو بر پشت یک مرد سیاه و سفید ،

“آنها می خواهند یک تظاهرات مسالمت آمیز در مینیاپولیس اما پلیس در حال ترسو در مینه سوتا دوره!!!” این پست همراه با فیلم را بخوانید.

یک دردسر: فیلم های گرفته شده از دستگیری در سال 2018 است.

صفحه ای که ارسال این ویدئو جمع آوری 1.6 میلیون انداز اداره می شد و از پاکستان و در میان یک تعداد خارجی-اجرای Facebook صفحات که به نظر می رسد به گسترش گمراه کننده و یا التهابی ویدئوها در مورد تظاهرات با استفاده از Facebook زنده-تصویری ویژگی های. محبوب ترین پست ها—که محتوای تقریبا یکسان به دست آورد به طور قابل توجهی ترافیک بیشتر از پربیننده ترین فاکس نیوز یا سی ان ان ویدئوها on Facebook.

ایالات متحده آمریکا آخرین پست با یک ویدیو از یک سال 2018 بازداشت. این پست بعدا حذف شده است.

Facebook, Inc. در زمان پایین برخی از صفحات بعد از وال استریت ژورنال پرچم آنها را به شرکت. یک سخنگوی شرکت گفت: “تیم ما مشغول به کار در سراسر ساعت برای پیدا کردن و حذف نقض فعالیت های پس از تظاهرات آغاز شده است.”

ناتانیل Gleicher, Facebook زنان, امنیت, سیاست, گفت, صفحات این شرکت برداشته شد و درگیر شدن در دادن مانند فعالیت در نقض Facebook قوانین و برخی در ظاهر به اداره ساختگی حساب.

صفحه حذف نشان دادن مبارزه اجتماعی-رسانه ای سیستم عامل نیاز به پیدا کردن تعادل مناسب بین کاربران اجازه می دهد برای برقراری ارتباط آزادانه در مورد این اعتراضات در حالی که همچنین کنترل کسانی که ارسال اطلاعات غلط و یا در غیر این صورت بهره برداری از ناآرامی.

به دنبال مستقیم کاربران نسبت به اطلاعات قانونی آقای Gleicher گفت: Facebook افزایش یافته و شناخته شده است و منابع قابل اعتماد از اطلاعات در نتایج جستجوی خود و مستقر خودکار ابزار غربالگری و محدودیت در انتشار در برخی موارد. اما آقای Gleicher گفت: پلت فرم بود با احتیاط بیش از حد محدود کردن محتوای مورد تظاهرات.

“در یک وضعیت مانند این است که اغلب وجود دارد واقعا با ارزش و اطلاعات مهم است که می آید از صدای ناشناخته بسیار به سرعت,” او گفت:. “برخی از این پوشش از خشونت بیش از گذشته چند شب است که واقعا چیزهای ترسناک—اما این نیز مهم است که مردم آن را ببینید.”

Infinite روز جمعه پس از عذرخواهی از کاربران سوال که چرا مطالب ارسال شده در هشتگهای مانند “Black Lives Matter” و “جورج فلوید” به نظر نمی رسد به دست آوردن کشش بر روی پلت فرم یکی از پر استفاده ترین برنامه های اجتماعی در میان نوجوانان در آمریکا

در پست بعد در آن رسمی توییتر حساب های تصویری-اشتراک گذاری برنامه گفت که یک خطای فنی به معنای مشاهده و شمارش چند دسته بودند نمایش داده شده است و قطعی نیست محدود به اعتراض مربوط به موضوعات است. Infinite گفت: آن ایستاده بود با جامعه سیاه و سفید بود و “متعهد به پرورش یک فضای که در آن هر کس دیده می شود و شنیده می شود.”

موضوع خارجی, بازیگران, بازی پلت فرم است که یک موضوع حساس برای Facebook. روسی فعالان ارسال شده التهابی مطالب در مورد تظاهرات های اجتماعی در آمریکا پیش از انتخابات 2016 به عنوان بخشی از تلاش برای ایجاد بخش با توجه به تحقیقات توسط مشاور ویژه سابق رابرت مولر. Facebook متعهد به مبارزه با دخالت خارجی در این انتخابات چرخه.

مربوط تصویری

غارتگران غارت فروشگاه در منهتن و معترضان سرپیچی حکومت در شهرهای مختلف; جمهور تهمت و انتقاد قرار گرفته بود در طول سفر خود به کلیسا; جورج فلوید مرگ رد شد یک قتل. سازمان دیده بان کلید تحولات به عنوان شهرهای ایالات متحده مواجه شب دیگری از خشونت است. عکس: لارنس برایانت/ایسنا

آقای Gleicher وجود دارد گفت: هیچ نشانه ای که در حساب های خارجی به دنبال نفوذ در این دوره از تظاهرات. به احتمال زیاد هدف او گفته بود به سادگی به ساختن مخاطبان یک صفحه است که می تواند بعدا مورد استفاده قرار گیرد به ارسال اسپم. دیگر حساب rebroadcasting اعتراض یا شورش فیلم با عناوین مشابه به صفحات خارجی به نظر می رسد به اجرا توسط آمریکایی ها, او گفت:.

آقای Gleicher گفت که در جریان ضبط فیلم به عنوان “Facebook Live” محتوا نیست به صورت خودکار نقض پلت فرم سیاست های هر چند او گفت که این شرکت به دنبال توقف تلاش برای گمراه کردن مردم در مورد زمان و شرایط زمانی که یک ویدیو گرفته شده بود.

“این یک تکنیک است که برای آن وجود دارد بسیاری از استفاده مشروع او گفت:” از rebroadcasting فیلم به عنوان “زنده” اشاره کرد که از آن استفاده می شود اغلب توسط کامپیوتر پارسه و می تواند مفید برای کاربران که مایل به پخش چیزی زندگی می کنند اما چه کسی لازم نیست فوری دسترسی به اینترنت است.

برخی از محققان گفت: آن را در مورد که Facebook حساب cloaking بازیافت محتوا در درام از حوادث در زمان واقعی تا به حال موفق به جلب توجه چنین است.

“Facebook گفت:” ما ساخته شده است یک ابزار برای نشان دادن به مردم آنچه را که در جهان زندگی می کنند در هر زمان داده شده’—اما این چیزی است که این نشان گفت:” رنه DiResta پژوهشی مدیریت در دانشگاه استنفورد اینترنت رصدخانه که در نگاه این حساب در مجله درخواست. “مسائل وجود دارد که از ویژگی های است که نیاز به تصحیح شود.”

این ویدئو از 2018 دستگیری که گرفته شده بود در شهرهای حومه Roseville, Minn., و کمتر از 20 دقیقه بلند شد و لوپ برای بیش از شش ساعت در Facebook Live و بازدید بیش از 1.6 میلیون بار فقط در یکی از حساب های.

دیگر اعتراض های مربوط به جریان زندگی می کنند از صفحات اجرا از پاکستان و بوتسوانا به حال به دست آورد به عنوان بسیاری از 20 میلیون بازدید در هر فیلم قبل از Facebook آنها را تعطیل بیش از آخر هفته. پست در Facebook Live از فاکس نیوز یا سی ان ان به ندرت شکستن یک میلیون بازدید.

“وضعیت واقعا جدی شورش در رفتن در حال حاضر” صفحات بارها و بارها گفت.

خود منشأ ذکر شده بود در شفافیت بخش به عنوان مورد نیاز توسط Facebook, اما این بدان معناست که گاه به گاه مرورگرها را مجبور به دنبال کردن افرادی که در پشت این پست.

ازدیاد می گردد از پاکستان صفحه با عنوان “ایالات متحده آمریکا آخرین 24/7” و “ایالات متحده آمریکا روز رسانی اخبار” باقی مانده زندگی می کنند روز دوشنبه در جمع دهها هزار نفر از نمایش ها در هر ساعت با یکسان پست ها و عنوان های ویدئویی. Facebook نیز تصمیم به ترک کردن تعدادی از ایالات متحده بر اساس حساب ساخته شده است که یکسان نوشته های پس از شرکت در تعیین آنها گمراه کننده است.

خانم DiResta گفت: فعالیت های قبلی از حساب های پخش لوپ زنده فیلم به نظر می رسد سازگار با دادن مبتنی بر مخاطبان-ساختمان تلاش. قبل از تبدیل تمرکز خود را به شورش و مرتبط با محتوای صفحات نوشته شده بود حیوانات فیلم کلیپ از رئیس جمهور تهمت اخبار کنفرانس ها و, تام و جری, کارتون های.

“این به نظر می رسید مانند آنها گرفتن, سکس پر شور چیزهای که مردم می خواهید برای به اشتراک گذاشتن” به گفته خانم DiResta.

صفحات به سرعت در حال رشد بعد از لینک به آنها را به اشتراک گذاشته شد در گروه اختصاص داده شده به راست تئوری توطئه شناخته شده به عنوان Q-Anon و توسط صفحات مرتبط با پوپولیستی عدالت اقتصادی متمرکز زرد جلیقه جنبش در فرانسه. کسانی هستند Facebook جوامع “است که بسیار عاطفی و یا التهابی محتوا و تعداد زیادی از علاقه در روابط بین مردم و قدرت” خانم DiResta گفت.

بیشتر

  • دریافت آخرین اخبار در تظاهرات گسترده
  • کلید به روز رسانی در ناآرامی برانگیخته توسط جورج فلوید مرگ
  • دست زدن به تهمت پست سریع Facebook کارکنان به مرحله مجازی اعتصاب
  • مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به تظاهرات خشونت آمیز با فشار دادن فرمانداران به رابطه جنسی خشن
  • رسمی گزارش کالبد شکافی و تعیین جورج فلوید مرگ شد, قتل
  • مدیران اجرائی و کسب و کار صحبت کردن نژادپرستی و خشونت پلیس

نوشتن به جف هورویتز در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>