اطلاعات کمی در مورد چگونه ما رفع تجدید پذیر, انرژی, اهداف, که ما در حال تنظیم به دست توسط یک حاشیه گسترده ای

ما چگونه رفع ما تجدید پذیر تولید ظرفیت اهداف در درجه اول انرژی خورشیدی و بادی است که یک رمز و راز است. فعلی هدف از 175 GW سال 2022 ثابت شد در سال 2015 و هیچ کس به نظر می رسد می دانم که چگونه به این هدف رسیدیم. آن را ثابت و بر اساس هر هزینه بهینه سازی ورزش و یا آن را هر گونه ارتباط با هند “در نظر گرفته شده در سراسر کشور تعیین سهم” اهداف حدس و گمان است. به عنوان یک ماده در واقع برای مدتی یکی بود حتی مطمئن نیست که آیا 175 GW شد هدف به صورت افزایشی ظرفیت بین 2015 و 2022 یا تجمعی در مجموع تا سال 2022 از آنجایی که ما شروع به اضافه کردن به ظرفیت تجدید پذیر. آن زمان برخی از زمان برای روشن است که دومی است که در واقع در این مورد.

تمام پیش بینی های دولت می شود آن را در دراز مدت و یا میان مدت فرض کنیم که هدف از 175 GW قطعا توان به دست آورد. اما در حال حاضر که ما در وسط سال 2020 آن است که عمیقا روشن است که ما در حال رفتن به از دست ندهید همین هدف توسط یک حاشیه گسترده ای. وجود دارد برخی تخمین می زند که ما ممکن است به حدود 135 GW که بیش از حد توسط 2024 هر چند حتی این بعید به نظر می رسد با توجه به همه گیر و اختلال ممکن است از منابع از چین است. امروز ما در مورد 87 GW و رسیدن به 175 GW تا سال 2022 است که تقریبا غیر ممکن است.

درست وجود داشته است بسیار سریع علاوه بر این به ظرفیت تولید پس از این اهداف شد اعلام کرد در سال 2015. اما در طول دو سال گذشته سرعت رفته قابل ملاحظه ای برای به دلایل مختلف. که مورد نیاز وجود دارد به دوباره هدف ما برای سال 2022 بر اساس آنچه ما شده اند قادر به رسیدن به تا حال حاضر. ما نیز باید تجدید نظر ملی ما برق برنامه ریزی و مطالعه در نسل مخلوط در سال 2030 پس از این اسناد خواهد بود استفاده از کمی برای سیاست گذاران.

رفع اهداف برای تجدید ظرفیت نمی توان در انزوا. عوامل متعددی وجود دارند که نیاز به کار در همگام سازی زمانی که یک هدف برای یک پرش کوانتومی در ظرفیت. اول این است که آیا ما به اندازه کافی ظرفیت آماده به کار در صورت نشت آب و یا گاز که بلافاصله می تواند قرار داده می شود به استفاده از اگر یک قطره در نسل از منابع تجدید پذیر به دلیل سقوط ناگهانی در سرعت باد و یا غیر منتظره پوشش ابر. سپس این سوال مطرح است در دسترس بودن کافی انتقال لینک کلیک کنید برای تخلیه است که قدرت.

برای تجدید نسل انتقال لینک باید بیشتر پراکنده و رفتن به فضای داخلی. تفاوت در بارداری تاخیر از انرژی های تجدید نسل پروژه vis-à-vis خطوط انتقال عامل است که باید در ذهن نگه داشته شود. در واقع این یکی از دلایل اصلی که چرا سرمایه گذاری در انرژی های تجدید ظرفیت پایین رفته اند. در حالی که یک نیروگاه خورشیدی می تواند تنظیم شود تا در 6 ماه یک خط انتقال می تواند تا 24 ماه است که بیش از حد اگر وجود دارد هیچ موانع در خرید زمین و گرفتن حق از راه”.

کمی وجود دارد و شواهد نشان می دهد که چنین برنامه ریزی دقیق ورزش بود که تا کنون انجام شده قبل از رفع تجدید پذیر اهداف. حداقل وجود دارد هیچ چیز موجود در حوزه عمومی است. آنچه که ما به نظر می رسد انجام است ex-post. پس از تثبیت هدف ما در حال سوزاندن نفت نیمه شب برای دیدن چگونه به مقابله با مشکل intermittency در تجدید نسل است.

به عنوان در تاریخ ما در حال مدیریت آن از طریق حمایت کردن زغال سنگ ما بر اساس گیاهان – بسیار ناکارآمد راه که تنها می افزاید: به هزینه. چند مرد-ساعت صرف شده بودن به چه معلوم است که ویژگی های حداقل برای زغال سنگ بر اساس گیاه. می توانید آن را به 50% یا 40% یا حتی پایین تر بدون آسیب رساندن به ماشین ؟ چه خواهد بود هزینه مقاوم سازی اگر زغال سنگ بر اساس گیاهان به عمل در چنین ظرفیت های پایین? که ما در حال رفتن به از دست ما هدف ممکن است یک برکت و رحمت در لباس مبدل از آنجا که در غیر این صورت ما نیروگاه های زغال سنگ خواهد بود در عمیق تر استرس با توجه به این واقعیت است که سریع تقویت ما آبی و مبتنی بر گیاهان را نمی توان آینده. گاز در هر صورت در دسترس نیست مجبور گاز بر اساس گیاهان به اجرا در حداکثر 25 درصد ظرفیت است.

هر چند بعید است که ما برای دیدار هدف ما از 175 GW سال 2022 دولت در حال حاضر پیشنهاد برای راه اندازی یک هدف بلند پروازانه تر از 450 GW تا سال 2030. تنها امیدوار است که لازم است در خانه کار انجام شده است و بحث های برگزار شده است با همه ذینفعان به ویژه بار dispatchers که مسئول شبکه ثبات است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im