گوش دادن: #StayHomeSounds ظهور در سکوت مستندات

لندن

از طرز مرموزی آرام میدان تایمز در نیویورک به سلامتی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی یک وب سایت در حال جمع آوری برای تلفن های موبایل به سند چگونه coronavirus تبدیل فضاهای در سراسر جهان است.

ده ها تن از مردم از بیش از 25 کشور به اشتراک گذاشته اند ضبط صدا از زندگی روزانه خود را در طول همه گیر برای #StayHomeSounds پروژه توسط صدا برداری سایت شهرستانها و حافظه است.

“راه در جهان برای تلفن های موبایل اتحادش را تغییر واقعا به طور چشمگیری در چند هفته” گفت: پروژه بنیانگذار استوارت Fowkes در یک مصاحبه تلفنی از خانه اش در نزدیکی آکسفورد در انگلستان است.

“این واقعا مهم است که ما می دانیم که و ثبت آن برای آیندگان اما که ما نیز این داستان را به عنوان به خوبی آنچه که مردم در حال تفکر و احساس در همان زمان.”

با بسیاری از کشورها تحمیل مستندات و یا محدودیت های دیگر برای مبارزه با گسترش ویروس های شهرها دیده می شود وزوز توریستی مراکز ناگهان خالی و برای تلفن های موبایل از طبیعت ظهور به عنوان ترافیک سر و صدا محو می شود.

این #StayHomeSounds پروژه راه اندازی شد تا یک هفته پیش و با هدف سند این بیماری همه گیر از طریق crowdsourced کلیپ های صوتی از سراسر جهان که به اشتراک گذاشته شده بر روی یک نقشه نشان دادن که در آن آنها ثبت شد و برخی از جزئیات این داستان در پشت آنها.

همه که شنیده می شود در مرکز سرگرمی از میدان بار است که هواپیماهای بدون سرنشین ساخت واحدهای تهویه مطبوع در حالی که کلیپ های دیگر شامل یک زن در فنلاند ضبط یک داستان برای بستگان و birdsong در لهستان.

رسانه های خبری در سراسر جهان به اشتراک گذاشته اند چگونه این بیماری همه گیر اجازه داده است طبیعت را بیش از شهرها است. پیش از آن در ماه مارس, گاردین گزارش داد که در ونیز صدها کانال بودند که در حال حاضر رایگان از قایق موتوری تاکسی ها پر از خرچنگ و ماهی و گیاه-زندگی به وضوح از آب به طور چشمگیری بهبود می بخشد.

صدا نیز یک راه برای مردم را به ارتباط با وجود انزوای خود با ضبط از مردم از پیوستن با هم برای تشویق کارکنان مراقبت های بهداشتی از پایتخت اسپانیا مادرید طریق به لیما در پرو.

آقای Fowkes گفت که او امیدوار ضبط خواهد کمک به بیرون کشیدن زندگی در این بیماری همه گیر برای آینده است که این پروژه نیز کمک به مردم را به یک سفر مجازی در سراسر جهان حتی اگر آنها باقی می ماند در خانه گیر کرده.

انگلستان بر اساس صدای هنرمند گفت FastCompany که او امیدوار است پروژه خود را ضبط خواهد شد آنچه در جهان برای تلفن های موبایل مانند:

“این واضح است که یک لحظه منحصر به فرد در طول عمر ما و این که بودن در انعکاس صدای بیش از حد – ما شهرها و شهرستانها هرگز صدا مانند آنها را تحت جهانی مستند” آقای Fowkes در بیانیه ای گفت. “شما می توانید آن را در همه چیز از چیزهای ساده مانند ترافیک کمتر و یا چگونه ما می توانیم در حال حاضر شنیدن بیشتر birdsong و حیات وحش را از طریق چگونه به مردم در سراسر جهان هستند که با هم از طریق آهنگ و موسیقی است.”

بازدید کنندگان به سایت می توانید با کلیک بر روی یک نقطه بر روی نقشه به شنیدن برای تلفن های موبایل ثبت شده وجود دارد و دیدن شرح مختصر. در صورتی که مایل آنها همچنین می توانید ارسال های ضبط شده از جایی که آنها پناه از ویروس با استفاده از تلفن های خود را و یک فرم ارسال شده به سایت. (آقای Fowkes خواستار شرکت کنندگان به ترک خانه های خود و یا دیگر مکان های امن فقط برای ضبط صدا).

دیگر مجموعه های صوتی در شهر و خاطرات پروژه شامل تلفن های موبایل از اعتراضات در سراسر جهان ضبط شده از طبیعت برای تلفن های موبایل متمایز از مترو لندن و مذهبی برای تلفن های موبایل از مجموعه ای از فرهنگ ها.

“در حالی که شما در مستند شما حداقل می توانید انجام یک بیت از سونیک گردشگری” آقای Fowkes گفت: تامسون رویترز پایه و اساس است.

“[میتوانید] دیدن آنچه که مردم دیگر در حال شنیدن در سراسر جهان و همچنین به عنوان خوانده شده داستان خود را و ببینید که در واقع مردم احساس مشابه … امیدوارم که کمک می کند تا به ما احساس کمی بیشتر در ارتباط است.”

این داستان گزارش شده توسط بنیاد تامسون رویترز. مواد از FastCompany و نگهبان استفاده شده در این گزارش است.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>